V Kayışı

Devridaim kayışı olarak da bilenen ve motordan aldığı gücü aracın su pompası, akü şarj dinamosu ve vantilatörüne ileten V kayışı modelleri, birbirinden farklı ve kaliteli yapıları ile sizleri bekliyor. Güçlü ve dayanıklı malzemelerden hazırlanmış olan onlarca farklı V kayışı, alanında uzman markaların hazırlamış olduğu çeşitleri ile kullanıcılarını bekliyor. Birbirinden farklı V kayışı fiyatları ve modelleri, her ihtiyaca ve kesime hitap ediyor. Araç için en önemli parçalardan biri olan V kayışı seçenekleri, kaliteli yapıları sayesinde uzun süreli kullanımları da beraberinde getiriyor.

Kaliteli ve Güçlü V Kayışı Seçenekleri

Araç performansı ile doğrudan bağlantılı olan ve aracınızı daha güvenli bir şekilde kullanabilmenize yardımcı olan ürünler, hem güvenlik hem de performans için kritik bir rol oynuyor. Eksantrik milinden aldığı gücü aracın devridaim sistemlerine ileten ve motorun yanmasını, arızalanmasını ya da sorun yaşamasını engelleyen V kayışı seçenekleri, farklı araç modelleri için çeşitlilik gösteriyor. Dayco, Bando, Gates, Aba ya da Bosch gibi alanında uzman markaların hazırlamış olduğu onlarca farklı ürün, aşınan ya da yıpranan V kayışlarınızı değiştirebilmenize olanak tanıyor. Özellikle şarj dinamosuna ilettiği güç sayesinde akünün enerji geri dönüşünümü sağlayan V kayışı modelleri, akülerinizi daha uzun ömürlü kullanabilmenizi sağlıyor. Su pompasına ilettiği güç sayesinde motorun hararet yapmasını ve yanmasını engelleyen ürünler, arabalarınızı daha güvenli ve konforlu kullanmanıza da yardımcı oluyor. Aracın sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için en kritik parçalardan biri olan V kayışı modelleri, farklı araba markaları ve modelleri için çeşitlilik gösteriyor. Çeşitli boyutlara ve şekillere sahip olan V kayışı seçenekleri içerisinden aracınıza uygun olan modeli seçebilir, rahatlıkla V kayışınızı değiştirebilir ya da aracınızı bir ustaya emanet ederek V kayışını değiştirmesini sağlayabilirsiniz. 

V Kayışı Fiyatları ve Modelleri

Radyatördeki suyun devridaimini sağlayan ve motorun hararet yapmasını engelleyen V kayışı modelleri, sağlam ve dayanıklı yapıları ile dikkat çekiyor. Hyundai, Renault, Peugeot, Citroen ve Opel gibi her türlü araç için tasarlanmış olan ürünler, tasarımları ve boyutları ile farklılık gösteriyor. Güçlü ve kaliteli tasarımları sayesinde araç içi motor aksamını tam performanslı kullanabilmenize imkân tanıyan ürünler, arabanızın daha uzun ömürlü olmasına da katkı sağlıyor. Kolay aşınmayan ve yıpranmayan yapıları sayesinde uzun süreler kullanımda dahi sorunsuz bir performans ortaya koyan V kayışı seçenekleri, motorunuzu daha sağlıklı bir yapıya büründürüyor. Gelişmiş performansı destekleyen ve aracın motor güvenliğini sağlayan ürünler, harareti ve motordaki ısınmaya bağlı sorunları engellemeyi amaçlıyor. Özellikle motorun yanmaması için devridaimi sağlayan V kayışları, yıpranmaya dirençli yapıları sayesinde daha iyi bir deneyim ortaya koyuyor. Zincirleme olarak çalışan motor sistemindeki en kritik ve önemli parça olan ürünler; düz, tırtıllı ya da kanallı yapıları ile farklılık gösteriyor. Farklı modellerin bulunduğu ürünler içerisinde aracınıza ve motor aksamına uygun olan seçeneği seçerek, aşınan ve yıpranan V kayışı ekipmanını değiştirebilir, aracınızı daha güvenli ve üstün performanslı kılabilirsiniz.

V Kayışı Modelleri ve Özellikleri

  • Birbirinden farklı modellerin bulunduğu kategorisi içerisinde, her türlü araç motor aksamına uygun seçeneği bulabilir ve V kayışınızı değiştirebilirsiniz.
  • Motorun gereğinden fazla ısınmasını ve yanmasını engelleyen V kayışı seçenekleri, düz, tırtıllı ya da kanallı gibi farklı seçenekleri ile çeşitlilik gösteriyor.
  • Kaliteli ve sağlam malzeme kullanımı sayesinde uzun ömürlü ve dirençli bir deneyim sunan ürünler, dayanıklı yapıları sayesinde güçlü bir performans ortaya koyuyor.
  • Güçlü ve üstün performanslı motor çalışma mekaniğini destekleyen V kayışı seçenekleri, kolay yıpranmayan ve aşınmayan yapıları ile dikkat çekiyor.
  • Her kesime ve bütçeye uygun olarak hazırlanmış V kayışı fiyatları ve modelleri, onlarca farklı seçenek ile sizleri bekliyor. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

V Kayışı Fiyatları ve Modelleri

8771 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 8771 ürün
V Kayışları Kategorisinde En Çok Merak Edilenler
V Kayışı V kayışı, motorlu araçlarda krank milinden aldığı gücün, vantilatör, şarj dinamosu ve su pompasına ulaştırılmasını sağlayan lastik aksamdır. Alternatör kayışı olarak da adlandırılan bu aksam, araçların klima ve ısıtma sistemlerinin çalışmasında büyük önem arz eder. V Kayışının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? V kayışları, aracın en çok çalışan parçaları arasında yer alır. Çok sık tamir ve bakım gerektiren aksamlar olmamakla birlikte aşınma ve oksitlenme gibi sorunlar nedeniyle ömürlerini tamamlayabilirler. Bununla birlikte V kayışı; aşınma, gevşeme gibi durumlara karşı belirli aralıklarla kontrol edilmelidir. Her aracın kendine uygun değişim süresi olsa da ortalama 50-60 bin kilometre aralığında triger seti ile birlikte V kayışının da değiştirilmesi önerilir. V Kayışı Fiyatları Ne Kadardır? V kayışları fiyatları, ait olduğu aracın markası, modeli ve üretici firmaya göre değişiklik gösterir. Binek araçlar için üretilen ürünlerin boyutları daha kısa olduğu için fiyatları da daha uygundur. Minibüs, otobüs gibi büyük araçların V kayışları ise hem daha uzun hem de daha kalın olmaları nedeniyle binek araçlara göre 2-3 kat daha pahalıdır. V Kayışı Ayarı Nasıl Yapılmalıdır? Eski ve kullanılamayacak durumda olan V kayışları, orijinal ve son kullanma tarihi geçmemiş ürünlerle değiştirilmelidir. Değişim sırasında kullanılan yeni kayış, bağlantılı olduğu vantilatör, şarj dinamosu ve su pompasını düzenli şekilde çalıştırmalıdır. Kayış, parçalara tam oturmalı; boşluk olmadan dönüşü etkilemeyecek gerginlikte olmalıdır. V Kayışı Tamiratını Kim Yapmalıdır? V kayışının yenilenmesi ve takılması işlemleri, otomobil servisleri ve oto sanayilerde bulunan konusunda uzman kişilerce yapılmalıdır. Bu parçaların sökülmesi ve takılması kolay gibi durmakla birlikte yerine tam oturtulamaması ya da gerginlik ayarının istenilen seviyede olmaması durumunda kayışın kopması veya ses sorunları gibi kusurlar ortaya çıkabilir.
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20003823/20044237