Valencia,  çoğu ülkede en çok satanlar arasında bulunan bir gitar markasıdır. Ayrıca yine Valencia markası dünyada en iyi gitar enstrümanları arasında da yerini almıştır. Valencia gitarları, ilk olarak 1972 yıllında Avusturalya'nın başkenti  Melbourne'de kurulmuştur. İlk yapılan enstrümanlar öğrencilerin gitar öğrenmesini ve gitar çalmasını kolaylaştırıp mükemmel bir enstrüman sunma üzerine tasarlanmıştır. Marka, dünyanın önde gelen gitar markalarından biri olarak sayılmaktadır. Dünyanın hemen her yerinde binlerce müzik mağazasında bu markanın enstrümanları satılmaktadır.

Valencia gitarları, en son teknoloji ile en yüksek kalitede üretim standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Marka, ürettiği gitarların dengeli olması ve iyi bir ses vermesi için gitarların göğüs kısmını sitka spruce ağacından, gövde kısmını ise nato ağacından ve gitarın sap kısmını ise jabon ağacından malzemeler kullanarak üretmiştir. Bu markanın enstrümanlarında şeffaf ve belirgin cila kullanılarak ağaçların doğal güzelliği ön plana çıkartılmıştır. Ayrıca üretilen gitarlara, karartılmış maun klavye ve köprü ile de şık bir görünüm verilmiştir.

Valencia markası, her gelir grubuna ve her yaşa uygun gitarlar üretmektedir. Bu yüzden dünyanın dört bir yanında milyonlarca gitar çalan veya gitara ilgisi olan kişiler bu markanın gitarlarını tercih edip müzik yolculuklarına ilk adımlarını atmaya başlamıştır. Bugün ise Valencia markası, ülkemiz de dahil olmak üzere 50'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Valencia enstrümanlarının üretimi, yapılan ülkelerde markanın özel olarak gönderdiği malzemeler kullanılarak üretim yapılır. Markanın enstrümanlarının üretim fabrikalarının kurulduğu yerlerden biri de Endonezya’dır. Marka enstrümanlarının üretildiği Endonezya'da özel imalat gerektiren gitarlar, titizlikle gitar ustaları tarafından yapılmaktadır. Endonezya dışında Çin’de de bu markaya ait ürünlerin üretildiği fabrikalar bulunmaktadır.

Valencia’nın amacı, gitaristlere ve enstrüman çalmayı sevenlere mükemmel kaliteye ve şıklığa sahip ürünler sunmaktır. Harika ses kalitesi, kolay çalınabilmesi ve diğer birçok özelliği bakımından en yüksek standartlara sahip bir markadır. Sizde dünyanın her yerinde olduğu gibi şık tasarımlı Valencia gitarınızı elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. 

Valencia’nın genel ilkesi; yüksek kalite, etik, ve dürüstlük standartlarına uyarak üretim yapmaktır. Valencia; bünyesinde bulunan çalışanlara, onların ailelerine, müşterilerine ve ürettiği gitar modellerini kullanan hemen herkese büyük önem vererek emin adımlarla ilerleyen bir marka haline gelmiştir. Markanın ürettiği tüm enstrümanlar belli bir amaç için üretilmiştir. Dünyaya müziği sevdirmek ve müşterilere ilham verecek kalite ve şıklıkta uygun fiyatlı enstrümanlar sunmak amacından hiç şaşmamıştır.

Valencia marka gitarların üretimin yapan ustalar, işinde uzman ve deneyimli kişilerdir. Valencia enstrümanlarında kullanılan tüm yapım malzemeleri en son teknoloji ile üretilmiş birinci sınıf malzemelerdir. Çevreye duyarlılık konusunda da oldukça hassas olan Valencia markası, kullandığı ürünler ile doğal hayatı korur ve kirliliğin önüne geçer. Marka kullandığı özel malzemeler sayesinde çevreye ve doğaya zarar vermez.

Valencia fabrikaları yerel ve uluslararası iş yasalarına sıkı sıkıya bağlıdır. Firmanın tüm üretim fabrikalarında tam donanımlı gitar teknisyenlerinden oluşan bir ekip tarafından gerekli kontroller ve denetimler yapılmaktadır. Üretim kalitesi ve standartları istenilen değerde hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır.Özellikle de Endonezya'nın  Surabaya şehrindeki fabrikada özel üretim ve gitar tarihinde daha önce hiç yapılmayan ürünler yapılmaktadır.

Valencia firması, rakiplerinden benzer ürün ve uygun fiyat bakımından ayrılmaktadır.Valencia gitarları, özellikle de müziğe yani gitara yeni başlayacaklar için gerçekten uygun bir tercihtir. Bu marka, her seviye için uygun şık ve kaliteli gitarları sayesinde bir dünya markası olmayı başarmıştır. Marka, her yaşa ve her bütçeye uygun gitarları ile sevenlerinin gönlünde taht kurmuştur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Valencia

816 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler