Vanish Kosla ile tüm çamaşırlarınızda, halılarınızda ve tüllerinizde arzu ettiğiniz temizliğe kavuşabilirsiniz. Vanish Kosla ürünleriyle beyazlar daha beyaz, renkliler ilk günkü renkleriyle kalır. Vanish, çamaşırlara ve ev tekstili ürünlerine zarar vermeden ve yıpratmadan derinlemesine temizler. Güçlü leke çıkarıcı özellikleriyle yerleşmiş lekeleri kolayca çıkarır. Vanish ürünlerini toz, sıvı veya sprey formatlarında bulabilirsiniz. Vanish Kosla'ın yenilmez oksijen gücüne hiçbir leke karşı duramaz. Vanish'in renkliler için ürettiği sıvı ve toz hâldeki Vanish Kosla renklilere özel ürünler, lekeleri çıkarırken renklerini soldurmaz. Lekenin durumuna göre suya bastırarak, leke üzerine doğrudan dökerek ya da deterjanınıza ekleyerek kullanabilirsiniz ve mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Vanish Kosla ile Işıltılı Beyazlık 

Vanish'in beyazlar için yeni powerlift teknolojisi ile ürettiği toz ve sıvı deterjanlarında bulunan beyazlatıcı moleküller sayesinde çamaşırlarınızın beyazlığını uzun süre koruyabilirsiniz. Kurumuş lekeleri bile bir yıkamada etkili bir biçimde çıkaran powerlift teknolojisi ile artık çikolata, domates sosu veya kahve lekesi gibi zorlu lekelerden korkmanıza gerek yok. Etkili yıkama ve mükemmel sonuçlar için her yıkamada kullanabileceğiniz Vanish Kosla leke çıkarıcıları önce doğrudan leke üstüne dökerek, sonra makinenin deterjan gözüne koyduğunuz deterjana ilave ederek 40 derece sıcaklıkta bile mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Her yıkamaya ekleyeceğiniz Vansih Kosla leke çıkarıcılarla beyazlarınızı sarartmadan bembeyaz yapabilirsiniz. Vanish Koslanın konsantre hâlde bulunan, leke çıkarma başlığına sahip olan ve ufak boyutlarıyla yanınızda bile taşıyabileceğiniz leke çıkarıcı jel ürünleriyle yağ, çamur, fondöten veya çay gibi zorlu lekeleri, renklilerin renklerini soldurmadan, beyazları ise yıpratmadan kolayca temizleyebilirsiniz. Her an yanınızda taşıyabileceğiniz bu ürünlerle 100 uygulama yapabilirsiniz.

Vanish Kosla ile Derinlemesine ve Hijyenik Halı Temizliği

Vanish Kosla, elde ve makine ile halı temizliği için ürettiği sıvı ve sprey ürünleriyle halılarınızda derinlemesine temizlik ve hijyen sağlar. Vanish Kosla halı şampuanı ekstra hijyen elde yıkama ürünlerini, halınızı güzelce süpürdükten sonra silme suyuna köpürterek ekleyin ve bu köpüklü su ile halılarınızı sildikten sonra kurumasını bekleyin. Daha sonra halınızı tekrar süpürün ve tüm lekelere veda edin. Vanish halı şampuanı elde yıkama ürünleri dışında, makinede veya sprey formatında halı temizleyiciler kullanarak derinlemesine temizlik ve hijyen sağlayabilir; halılarınızda kalıcı ferahlığa kavuşabilirsiniz. Vanish halı spreylerini de lekelerin üzerine uygulayabilir ve silebilirsiniz. Yalnızca halılarınızda değil; döşemelerinizde de etkili sonuçlar veren ürünlerle tüm lekelerden kurtulabilir ve temizliğin tadını çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey, leke çıkarıcıların hangi döşemeler ve hangi kumaş türleri üzerinde kullanmaya uygun olduğunu belirlemek ve doğru ürünü doğru yerde kullanmaktır. 

Vanish Kosla Tül Beyazlatıcılar

Vanish Tül Toz ve Vanish Tül Parlatıcı ürünleri sayesinde tülleriniz ve dantellerinizde uzun süreli ışıltılı beyazlık ve parlıklık elde edebilirsiniz. Vanish tül toz ürünlerinin sahip olduğu 2 kat beyazlatıcılı yeni formülü ile is, kurum ve sigara dumanı sinen, grileşen dantel ve tüllerinizi bir yıkama ile ışıl ışıl ve bembeyaz yapabilirsiniz. Ürünlerin üzerinde bulunan yıkama talimatlarını takip ederek lekelere etkili bir biçimde müdahale edebilir tül ve dantellerinize sinmiş tüm lekeleri ve renk bozulmalarını kolayca temizleyebilirsiniz. Vansih Kosla tüllerinizi sadece temizlemekle kalmaz; tül parlatıcı ürünleri ile sizi perde ütüleme derdinden kurtarır. Makinenize ilave edeceğiniz tül parlatıcı ürünler, perdenin sertliğini arttırarak tüllerinizin kolalı gibi durmasını ve perdelerinize arzu ettiğiniz dökümü ve şekli verir. Yıkadıktan sonra ıslak olarak pencerenize astığınız tüller kolalanmış gibi kururlar. 

Tüm renkli ve beyaz çamaşırlarınızda, halı, döşeme ve tüllerinizde mükemmel beyazlık ve derinlemesine temizlik için Vanish Kosla pembesine güvenin. Siz de bu mükemmel temizlik ürünlerine bütçenize uygun fiyatlarla kolayca sahip olabilirsiniz. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vanish

68 ürün listeleniyor
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler