Çocukların hayal dünyasını zenginleştirecek ve zeka gelişimine katkı sağlayabilecek birbirinden renkli Vardem ürünleri, her yaştan çocuğun ilgisini çekiyor. Eğitici tasarımların eğlendiren detaylarla zenginleştirildiği oyuncaklar, çocukların oyun alanlarını hayal ülkelerine dönüştürüyor.

Vardem Ürünleri

0-3 yaş aralığındaki çocuklar için oyuncak seçerken oyuncağın yutulamayacak kadar büyük olmasına dikkat etmelisiniz. Çocuklar, üç yaşına kadar eşyaları tanımak için bütün duyularını kullanmaya eğilimli olduklarından pek çok şeyi ağızlarına götürürler. Bu dönemde çocukların gelişimi çok hızlı seyrettiğinden duyuları harekete geçiren oyuncakları seçmelisiniz. İşitme, dokunma ve görme duyularının gelişmesine katkı sunan, ses çıkaran, ışık saçan ve farklı dokuları bir araya getiren tasarımları tercih edebilirsiniz. Vardem 0-3 yaş grubu için tasarladığı ürünlerde çocukların duyusal gelişimini destekleyecek detaylara yer veriyor.

3-9 yaşlarındaki çocuğunuzun sosyal çevreye adapte olabilmesini sağlamak için grup halinde oynayabileceği oyuncakları tercih edebilirsiniz. Hem zihinsel ve fiziksel hem de sosyal gelişimine katkıda bulunabilecek toplar, puzzle gibi yapboz oyuncakları, oyuncak araba ve bebekler, çocuğunuzun akranlarıyla veya sizinle keyifli vakit geçirmesine olanak sağlar. 6-8 yaş aralığında diğer çocuklarla birlikte oynanacak oyuncaklara doktor seti, yemek seti gibi setler de eklenebilir. Meslek gruplarına dair oyun setleri, çocuğunuzun bilgisini artırmaya ve onu geleceğe hazırlamaya yardımcı olabilir. Vardem ürünleri, ahşap yapbozlar ve toplarda sevimli çizgi karakterlerin baskılarına da yer veriyor. Sevimli desenlere sahip eğitici oyuncaklar, çocukların dikkatlerini oyuna çekmeye yardımcı oluyor ve oyun ortamına yönelmelerini sağlıyor. Böylece çocuklar, yaptıkları şeye odaklanıp devam edebilme pratiği kazanabiliyor. Oyun çadırlarında arkadaşlarla vakit geçirmek de bu yaş grubundaki çocukların eğlenerek yaptıkları aktiviteler arasında yer alıyor.

9 yaş ve üzeri çocuklar da arkadaşları ile vakit geçireceği özel alanlara sahip olmak isteyebilir. Vardem oyun çadırları, çocuklara kendi özel alanlarını tasarlamalarında yardımcı oluyor. Çocukların sorumluluk sahibi olmalarını ve kendi alanlarında özgür hissetmelerini sağlayan oyun çadırları, okul kamplarında ve kamp tatillerinde de kullanılabilecek şekilde tasarlanıyor. Küçük koleksiyon oyuncakları da bu yaş grubundaki çocukların sevdiği ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca; toplar, bebekler, pilli pek çok oyuncak türü ve yapbozlar, yine bu yaş grubunun favori oyuncakları arasında yer alıyor.

Vardem deniz ürünleri, çocukların suda ve kumda eğlenmelerini sağlayacak araç gereçleri kapsıyor. Şişme yataklar, simitler ve suyla oynamak isteyecekleri her an şişirebileceğiniz şişme havuzlarla çocuklarınızın tatil günlerini renklendirebilirsiniz. Çocukları denizde koruyacak simit ve kollukların tasarımında sevimli çizimler kullanılıyor. Aynı sevimli çizimlerle bezenmiş şişme kovalar sayesinde kumdan heykeller yapmaya çalışan çocuğunuz, zarar görmeden dilediği yere su taşıyabiliyor.

Vardem Alışveriş

Ürün yelpazesinde her yaştan çocuğa hitap edebilecek oyuncaklara yer veren Vardem, çocukların farklı yaşlarda farklı gelişim durumlarında olduğunu göz önünde bulunduran tasarımlar geliştiriyor. Her yaşın kendine özel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bu tasarımlar, çocukların bedensel ve zihinsel gelişimine katkıda bulunabilecek detaylar barındırıyor. Oyuncak alışverişi yaparken çocuğunuzun yaşına uygun ve eğitici oyuncağı seçmeniz; onun zihinsel, duyusal ve fizyolojik gelişimini doğrudan etkilediği için büyük önem taşıyor.

Çocuğunuzun zihinsel ve bedensel gelişimini destekleyecek oyuncaklar üreten Vardem’in zengin ürün yelpazesinden istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Çocuğunuzun odasını ona özel eşyalarla donatmanızı sağlayan Vardem ürünlerini satın alarak çocuğunuza renkli bir oyun alanı hazırlayabilirsiniz.

Yaratıcı tasarımlar ortaya koymasına olanak sağlayan oyun hamurları ve yapbozlar, çocuğunuzun el becerisinin gelişmesine katkıda bulunuyor. Sesli ve ışıklı oyuncaklar, işitsel ve görsel becerilerini geliştirirken spor aletleri de bedensel gelişimine destek oluyor. Vardem alışveriş deneyiminiz sırasında müzik aletleri arasından seçeceğiniz aletler de renkli tasarımları ile çocuğunuzun müziğe ilgisini artırmaya yardımcı oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vardem

1914 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Foto / Kamera
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kitap Film Müzik
Hobi ve Oyun Konsolları
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler