Vaseline, oldukça güçlü nemlendirme özelliği sunan ürünleriyle ön plana çıkan kaliteli bir markadır. Özellikle kuru ciltlerin her ürünü deneyip çare bulamadığı sorunlara karşı etkili üretimler yapar. Markanın tasarladığı kremler, cilde oldukça faydalı olan bileşenleri barındırır. Bu hali ile cildinizin onarılmasına da yardımcı olur. Vücudunuzun neredeyse her yerinde kullanmanız için pek çok çeşitte üretilen Vaseline ürünlerini kullanarak cildinizde şikayetçi olduğunuz durumların üstesinden gelebilirsiniz. Vaseline üretimleri, yağlı bir cilde sahip olsanız dahi kış aylarında meydana gelebilecek kuruluk hissinin anında önüne geçmesine yardımcı olur. Böylece aradığınız yoğun nemlendirme hissine kavuşmanıza da imkan verir. Vücudunuzun her bölgesi için ayrı ürünler kullanmanızın önüne geçen Vaseline krem; el, yüz, boyun, kol ve bacak gibi pek çok bölgenizde tercih edilmesi ile oldukça kullanışlı bir seçenektir. Tek bir üründen maksimum verim sağlamanız açısından son derece ekonomik bir seçenek olması ile de ön plana çıkar. Aynı zamanda markanın pek çok farklı çeşitte ürün skalasına sahip olması ile her bölge için ayrı bir ürüne sahip olmanız da mümkündür. Bu bakımdan Vaseline dudak kremi gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bu ürün çeşitliliğinin yanında sprey gibi farklı formlara sahip seçeneklerle de karşılaşabilirsiniz. Vaseline ürünleri içinden kendi kullanım şeklinize uygun bir alternatif bulmanız oldukça kolaydır.

Vaseline Çeşitleri

Pek çok farklı alanda kullanabileceğiniz Vaseline markasına ait ürünler, farklı çeşitler altında kullanıcılara sunulur. Vaseline markasına ait olarak ilk çıkan krem formdaki ürün, neredeyse vücudunuzun her yerinde kullanılabilmesi ile bilinir. Bu bakımdan yeni çıkan alternatif Vaseline ürünleri, vücudunuzun her bölgesi düşünülerek üretilir. Vaseline vücut losyonu ile tüm vücudunuzu neme doyurabileceğiniz gibi bu hissin bütün bir gün sürmesini de sağlayabilirsiniz. Vaseline 400 ml ambalaja sahip olmasından dolayı oldukça uzun ömürlü bir üründür. Klasik vazelinden farklı olarak aloe vera ve kakao esansları üzerinden elde edilen kokusuyla da sizi cezbeder. Teniniz nemlenirken aynı zamanda güzel bir kokuya da bürünür. Aynı şekilde Vaseline el kremi de elinizin kuruluğunu anında keserken kış aylarında meydana gelen pul pul dökülmelerin de önüne geçer. Soğuk havalarda en çok rahatsızlık duyulan şeylerden bir diğeri de kuruyup çatlayan dudaklardır. Vaseline dudak kremi, bu sorun ile son derece iyi bir şekilde baş ederek kuruluğun ortadan kalkması için yardımcı olur. Dudak nemlendiricisini sürdüğünüz ilk anda gelen rahatlama hissinin kalıcı olması da markanın özel içerikli ürünleri sayesinde mümkün olur. Vaseline dudak nemlendiricisi, onarıcı bakım etkisiyle de kullanıcılardan tam not alır. Tüm gün nemlenmiş dudaklara sahip olmanız açısından son derece avantajlı bir üründür. Bu sayede kremi, gün içerisinde bir kere sürmeniz halinde tüm gün dudaklarınızdaki kuruluk hissinin ortadan kalktığını görürsünüz. Dudak kremi yorumları da ürünün kuruluğa iyi gelmesinden dolayı beğeni topladığını ortaya koyar.

Avantajları ile Vaseline

Teninize uygun olan nemlendiriciyi bulmak son derece zordur. Aynı zamanda krem formdaki nemlendiricileri vücudunuza yedirmek için de fazla efor sarf etmeniz gerekebilir. Tam da bu soruna çözüm niteliğinde üretilen Vaseline vücut spreyi, kolay bir şekilde nemlendirme sağlamak için uygundur. 190 gr ürün kapasitesi ile oldukça uzun süre kullanılan Vaseline vücut nemlendirici ile cildinizin her noktasında etkili yumuşaklık elde edebilirsiniz. Aynı zamanda farklı esansları ile dilediğiniz kokuya sahip olan vücut spreyini de seçmeniz mümkündür. Bu bakımdan son derece avantajlı bir ürün grubudur. Vaseline 100ml krem çeşitleri de yüksek oranda nemlendirme özelliğine sahip olmasından dolayı uzun kullanım ömrü sunar. Pek çok esansa sahip olan Vaseline nemlendirici krem, erkekler için de farklı bir ambalaja sahiptir. Lacivert renkli bir tasarıma sahip olması ile son derece dikkat çekici özelliktedir. Tasarımı ile kendinizi özel hissetmeniz konusunda size yardımcı olur. Aynı zamanda vücudunda çatlak olan insanlar için de özel üretilmiş olan Vaseline çatlak kremi çeşitlerinden de yararlanabilirsiniz. Bu sayede vücudunuzdaki çatlakları etkili şekilde onarabilirsiniz. Kilo alıp vermeye çok müsait bir vücudunuz varsa Vaseline çatlak kremi tam size göre bir üründür. Vaseline ürünlerinin ambalaj boyutları da son derece farklılık gösterir. Bu bakımdan kendi ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçmeniz mümkündür. Diğerlerine oranla daha az miktarda ürün kapasitesi olan Vaseline 50 ml boyutundaki kremler dahi son derece uzun süreli kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda vücudunuzu bolca nemlendirmek istiyorsanız Vaseline 250ml boyutunda olan seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Ailece kullanmak isterseniz de Vaseline krem 400 ml olan boyut ile kullanışlılık sağlayan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Vaselin Fiyatları

Vaseline ürünleri, içerik ve boyut olarak farklılık göstermesinden dolayı ürün fiyatları da aynı şekilde değişkenliğe uğrar. Bu bakımdan tercih edeceğiniz ürüne göre fiyat farkı ortaya çıkar. Vaseline fiyatları son derece minimum düzeyde tutulur. Yoğun nemlendirme özelliği ile bu ürünleri oldukça uzun süre kullanabilirsiniz. Size sağladığı avantajlar düşünüldüğünde, ürün fiyatları oldukça makuldur. Oldukça fazla çeşide sahip olan markanın üretimleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz bakımı uygun şekilde elde edebilirsiniz. Marka ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de Vaseline jel krem olarak dikkat çeker. Aynı zamanda markanın imza ürünü olması ile bilinir. Vaseline nemlendirici jel, yoğun içeriği ile çantalarınızdan eksik etmeyeceğiniz bir üründür. Aynı zamanda bu ürün, onarım özelliğine sahip olmasından dolayı da son derece yüksek bir talep görür. Banyodan çıktığınızda, yoğun suya maruz kalan vücudunuzun kuruma eğilimine iyi gelen bu ürüne ek olarak Vaseline nemlendirici sprey de kullanabilirsiniz. Sprey formda olması ile vücudunuza daha kolay bir şekilde yedirebileceğiniz bu ürün, son derece pratik kullanım sunar. Aynı zamanda dilediğiniz kokularda tercih edebileceğiniz Vaseline sprey, nemlenmiş bir tenin yanında güzel kokmanıza da imkan verir. Banyo sonrası nemlendirdiğiniz vücudunuzun yanında yüzünüz için de alternatif ürünler ile dikkat çeken Vaseline markası ile gün boyu nemli bir cildin tadını çıkarabilirsiniz. Vaseline yüz kremi ile yüzünüzü hiç olmadığı kadar canlı ve parlak hissedebilirsiniz. Tüm bu özelliklerin ışığında Vaseline markasına ait ürünlere avantajlı şekilde ulaşmak için Hepsiburada üzerindeki seçeneklere göz atabilirsiniz.

Vaseline Kremler Yağlı Ciltler için Uygun mudur?

Farklı cilt tiplerine uygun olan Vaseline ürünlerini, her kesimden insanın kullanması mümkündür. Kuru bir cilde sahip iseniz bu ürünleri gün içerisinde birkaç kez kullanabilirsiniz. Yağlı cilt yapıları içinse günde bir kere kullanım yapmak yeterli olur. Böylece tüm gün nemli bir cilde sahip olabilirsiniz.

Vaseline Markasına Ait Dudak Ürünleri Mevcut mudur?

Her türlü ürün skalasına sahip olan Vaseline markasının dudak ürünleri de son derece çeşitlilik gösterir. İsterseniz kapaklı kutu formundaki dudak kremlerini tercih edebilir isterseniz de ruj şeklindeki tasarımlardan yararlanabilirsiniz.

Vaseline Markasının Erkeklere Özel Kremleri Var mıdır?

Vaseline markasına ait tüm ürünleri, cinsiyet fark etmeksizin herkes kullanabilir. Fakat erkekler için özel üretilen seçenekler de mevcuttur.

Vaseline Ürünleri Bebekler için Kullanılabilir mi?

Bebekler için özel üretilmiş olan Vaseline bebek kremleri ile çocuğunuz için güvenli kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Bebeğinizin cildi gün boyu nemli kaldığından tahriş olma gibi bir sorun ile karşılaşma riskiniz de azalır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vaseline

237 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Kuponlu Ürünler
  5. Satıcı A-Z
  6. İndirimli Ürünler
  7. Hemen Al Sonra Öde
  8. Kelime Filtresi
Başa dön