Victorinox 1884 yılından bu yana çakı üretimi yapan 120'den fazla çakı modeline imza atmış dünya lideri markalardan biridir. Victorinox'un ayrıca saat, çanta, parfüm ve tekstil alanında da çok sayıda tasarımı yer alır. Son derece üst segment, kaliteli ve donanımlı ürünler, yeni nesil anlayışla kadın ve erkeklerle buluşur. Markanın çok sayıda sırt çantası tasarımı da hem doğa sporlarıyla ilgilenenlerin hem de günlük kullanımda rahatlığı seçenlerin en büyük yardımcılarından oluyor. Çantaların teknik donanımlarının yanında tasarım detayları da kullanıcıları memnun etmeye yöneliktir.

Kullanıcı İhtiyaçlarına Cevap Veren  Marka: Victorinox

Gerek doğa sporları gerek günlük kullanım için tasarlanan Victorinox sırt çantaları sayısız donanımıyla, özgün tasarımlardan oluşur. Kendine özel bir kullanıcı kitlesine sahip olan markanın diğer tüm ürünleri gibi çantaları da fonksiyonel ve üstün nitelikleriyle ortaya çıkar. İhtiyaçlara tam anlamıyla cevap veren Victorinox çantaları her tür hava koşulunda ve birçok ortamda kullanma şansınız var. Çoğu uniseks modelden oluşan çantaların kadın ve erkeklere yönelik çizgilere sahip olanları da markanın ürün seçkisinde yer alır. Markanın sırt çantası modellerini dağcılık, trekking, koşu ve benzeri koşullarda kullanma şansınız var. Çantalarla günlük rutinlerinizi tamamlayabilir, ürünleri spor salonuna giderken, uzun ve kısa yolculuklara çıkarken kullanabilir, ürünlerin teknik donanımlarından ve tasarım gücünden yararlanabilirsiniz. 

Teknik Detaylardan Gelen Rahatlık

Ergonomik olarak sırtınızla tam uyum sağlayan modeller, size sınırsız konfor sunar. Markanın çantalarında çeşitli boyutlarda bilgisayar yerleştirebileceğiniz bölmeler bulunur. Kulaklık girişi, güneş gözlüğü tutucu, hava akımı sistemi,  genişletilebilir su şişesi cebi gibi çok sayıda özellik barındıran sırt çantası modelleri ile rahatlığın tadını çıkarırsınız. Size özgür hareket imkânı sunan Victorinox sırt çantası tasarımları, kaliteli detayları, usta işçilikle oluşturulmuş dikişleri, cepleri ve tüm donanımları ilgi çekici görünüm yaratır. Koleksiyonlarında zarif ve dayanıklı nüanslara yer veren marka, ürünlerinde tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunan sayısız özellik barındırır.

  • Çantaların bölmeleri sayesinde eşyalarınızı düzenli bir biçimde taşıyabilirsiniz.
  • Dokuma kumaş ile güçlendirilmiş omuz askıları sayesinde omuz ve sırtınızda rahatsızlık hissetmezsiniz.
  • Size maksimum konfor sağlaması için oluşturulan dolgu panel sırtınıza ekstra rahatlık sunar.
  • Yumuşak tutma kolu ve daha birçok detay ile çantaları uzun süre sırtınızda taşısanız bile fazlalık hissetmezsiniz. 

Sayısız Detayla Donanmış Sırt Çantaları 

Victorinox sırt çantası modellerinin tasarımında sayısız detay ve özellik yer alır. Tasarımlara kolay erişim sağlaya ön fermuar ceplerinde telefon, kalem, anahtarlık, not defteri ve benzeri eşyalarınızı saklama imkânınız var. Gözenekli kimlik cebi olan modeller, yanınıza cüzdan almayacağınız yürüyüş zamanlarında size rahatlık sunar. Ürünlerde bulunan sıkıştırma kayışları, ağır yükseri dengelemeniz için önemli bir fırsattır. Balistik naylon versatek kumaş gibi materyallerden tasarlanan ürünler zorlu hava koşullarında kullanımınıza uygundur. Yumuşak ve çizilmelere karşı dayanıklı, astarlı ve yastıklı dizüstü bilgisayar bölmesinin bulunduğu modellerde tablet ve laptoplarınızı rahatça taşıyabilirsiniz. 

Victorinox Sırt Çantası Fiyatları

Markanın sırt çantalarının tasarımları da dikkat çekicidir. Günlük kombinlerinizi tamamlamanızı sağlayacak olan Victorinox çantaların siyah, bej, gri, lacivert gibi sade renklerinin yanı sıra pembe, kırmızı, mavi, bordo gibi renkleri bulunur. Çantaları işe, spora, okula giderken kullanabilirsiniz. Sırt çantaları ile günlük rutinlerinizi kolayca halledebileceğiniz gibi kısa seyahatlere çıkarken de kullanabilirsiniz. Trekking, dağcılık, kayak gibi sporlar esnasında ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanımınıza uygun olan çantalar, birçok ihtiyacınıza çözüm sağlar. 

Victorinox sırt çantası fiyatları farklı aralıklarda seyreder. Modellerin özellikleri, büyüklükleri ve benzeri çok sayıda parametre fiyatlar üzerinde etkilidir.  

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Victorinox Sırt Çantası Fiyatları

14 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 14 / 14 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/352914/1300936/victorinox