1884 yılında Karl Elsener tarafından İsviçre'de kurulan Victorinox markası hizmetlerine, dünya çapında aşçıların tercih ettiği çelik çatal bıçak takımları üretimi yaparak başlar. İsviçre ordusu için ürettiği asker çakılarıyla ismini duyuran marka, paslanmaz çeliğin ortaya çıkmasından sonra dünyanın en büyük bıçak üreticilerinden biri haline gelir. Günümüzde ise çok amaçlı, birçok boyut ve işlev kombinasyonu olan farklı ürünler Victorinox markası adı altında üretilir. Victorinox, özellikle dağcılık ve kampçılıkla ilgilenen doğaseverlerin macera dolu ve ulaşılması zor yerlerde yanında olmaya devam eder.

Victorinox Çakıları Her Yerde Yanınızda

Victorinox kamp malzemeleri fiyatları ile dağcılar ve doğaseverler için pek çok alternatifi bir araya getirir. Tırnak makasından budama makasına, bitki aşılama çakısından manikür setine birçok ürün ve model her bütçeye uygun olarak Victorinox koleksiyonlarında yer alır.

  • Sadece bıçak özelliği olan çakılar dışında, yıldız uçlu tornavida, şişe açacağı, pense, testere, tirbuşon gibi birçok fonksiyonu içinde barındıran Victorinox çakılar, vahşi kamp ortamlarında en önemli yardımcınız ya da evdeki işleriniz için yakın arkadaşınız olur.
  • Kompak taşıma özelliği sayesinde her zaman yanınızda bulundurabilmenize uygundur. Hemen her işin çözümünde kullanabilecek fonksiyonları bulunan Victorinox çakılar, cebinizde taşıdığınız bir alet çantası gibidir.
  • Çakı, makas ve bıçakların tümünde İsviçre yapımı paslanmaz çelik kullanılır. Şıklığı ile dikkat çeken ürünler oldukça dayanıklıdır. 

Victorinox, her ne kadar İsviçre çakısı ile ünlenmiş olsa da birçok farklı ürün kategorisine sahip küresel bir markadır. Evde de kullanılabilecek profesyonel aşçı bıçakları, kamp ve seyahat malzemeleri gibi ürünler, seçeneklerden bazılarıdır. 

Victorinox Seyahat Ürünleri

İsviçre’de geliştirilen Victorinox sırt çantaları; şehirliler ve maceracılar için üstün işlevsellik sunar. Bir öğrenci, iş adamı veya spor tutkunu olarak siz de Victorinox çanta çeşitleri arasından en uygun ürünü, size uygun bütçelerle bulabilirsiniz. Victorinox kamp malzemeleri fiyatları, ürün performansları açısından değerlendirildiğinde doğaseverlerin yüzünü güldürmeyi başarır. Ayrıca yüksek kalitede deriden üretilen Victorinox cüzdanlar dayanıklılıkları sayesinde uzun vadeli kullanım için idealdir.

Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve bir kartvizit boyutundaki SwissCard; küçük bir makas, kısa-katlanmayan bıçak, tornavida ucu, plastik kürdan, cımbız, ince bir tükenmez kalem, cetvel ve düz bir pim ile ince, sert plastik bir kutuya yerleştirilmiştir. Cüzdanınıza bile sığabilecek boyuttaki bu çok işlevli pratik alet, gün içinde oluşabilecek aksiliklere karşı hazırlıklı olmanızı sağlar. Victorinox markası; Klasik , Quattro ve Lite model olmak üzere üç tür SwissCard üretir. Bu üç modelde 10 ile 13 arasında değişen farklı işlev bulunur.

Bileyleme, Temizlik Ve Bakım Tavsiyeleri

Victorinox çakıları bilemek için, 15°- 20°'lik bir açıyla, ıslatılmış biley taşı kullanılmalıdır. Bir bileme makinasında bileme yapılırsa, aşırı sıcaklıklardan ve oluşabilecek hasarlardan kaçınmak için her zaman bol su ile soğutulmalıdır. Victorinox çakıların paslanmaz çelikten imal edilmiş olan fonksiyonları uzun süre temizlenmez ise deniz tuzu, kir, toz gibi korozyon maddeler, çeliğe ve fonksiyonlar arasındaki metallere zarar vererek bu metallerin birbirine yapışmasına neden olabilir. Ayrıca bakım için yanlış seçilmiş, asidi yüksek yağlar da bu yapışmalara sebebiyet verebilir.

Fonksiyonları rahat açılır kapanır hale getirmek için fonksiyonlar ve plakalar arası lık su ve yumuşak dişli bir fırçası yardımı ile temizlenmelidir. Daha sonra durulanarak fonksiyon araları kurutulmalıdır. Kurulama işlemi tamamlandıktan sonra, çakıda bağlantı olan kısımlara az miktarda yağ damlatıp açma ve kapama hareketleri yapılmalıdır. Victorinox çakınız bu bakım sonrasında ilk günkü gibi çalışır hale gelecektir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Victorinox Kamp Malzemeleri Fiyatları

926 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Outdoor Çantalar
Outdoor Çantalar
Kamp Mutfağı
Kamp Mutfağı
Çakılar & Bıçaklar
Çakılar & Bıçaklar
Kamp Aksesuarları
Kamp Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk
Toplam 48 / 926 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?