Voyager, spor ekipmanları kategorisinde şık tasarımlı, fonksiyonel ve dayanıklı ürünleri ile güçlü bir markadır. Markanın farklı tasarım ve özellikler taşıyan kondisyon bisikletleri ve koşu bantlarını hepsiburada.com'da bulabilirsiniz.

Markanın sunduğu ürünlerden biri olan Voyager koşu bandı kullanımı kolay ve pratik bir üründür. Yürüyüş ve koşu tempolarından dilediğinizi, hedefinize uygun zaman aralıklarında yaparak arzu ettiğiniz forma ve sağlıklı görünüşe sahip olabilirsiniz. Sağlıklı bir kilo kontrolü için de koşu bantları ideal araçlardır.

Voyager koşu bandı evde veya spor salonlarında etkin bir şekilde kullanılır. Motorlu masajlı koşu bandı ile ayaklarınıza masaj yaparak, bir yandan sizi rahatlatır ve daha tempolu bir yürüyüş için hazırlar. Gün içerisinde sürekli ayakta kalıyorsanız veya yoğun bir fiziksel aktivitede çalışıyorsanız koşu bandını ayaklarınızı dinlendirmek ve rahatlatmak için de kullanabilirsiniz. Voyager koşu bandı digital adım sayar gösterge ile performansınızı ölçerek sizi yönlendirir. Hız göstergesini ayarlayarak dilediğiniz kondisyonda çalışabilirsiniz. Şık ve ergonomik tasarımlı ürün, kaliteli ve sağlam malzemelerden yapılmış gövdesi ile kullanım esnasında size güven verir.

Astro dikey kondisyon bisikleti, trainer manyetik dikey kondisyon bisikleti, velocity eliptik kondisyon bisikleti, eliptik orbitrac kondisyon bisikleti, motorlu masajlı koşu bandı ve body rider twister gibi markanın belli başlı ürün çeşitlerine Voyager marka sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza ve zevkinize uygun ürünleri marka inceleyebilirsiniz, size en uygun olanını dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Voyager

1.109 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Fırsat Ürünleri
  8. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön