2017 yılında kurulan WalkingPad geliştirdiği yeni nesil koşu ve yürüyüş bantları ile spor severlerin beğenisini kazanır. Evinizin konforunda spor yapmayı kolay ve pratik hale getiren marka kaliteli cihazları ile dikkat çeker. Egzersiz ve spor sağlıklı olmak ve zinde kalmak için önemli aktivitelerdir. Bu nedenle düzenli olarak spor yapmanız aktif bir yaşam sürmeniz açısından bir gerekliliktir. Spor denilince herkesin aklına bir salona üye olup devam etmek ya da açık hava sporları ile ilgilenmek gelse de bu her zaman pek mümkün olmayabilir. Kendi kolay ve pratik spor alanınızı yaratmak istediğinizde WalkingPad koşu ve yürüyüş bantları ister evde ister ofiste dilediğiniz yer ve zamanda egzersinizi yaparak günlük spor rutininizi tamamlamanıza olanak tanır. Portatif ve hafif tasarımı hem taşımanızı hem de kullanmanızı ekstra kolay hale getirir. Yeni nesil yürüyüş ve koşu bantları ile iddialı olan marka, kalitesi ile de kullanıcılarını memnun eder. Ayrıca katlanabilme özelliği sayesinde fazla yer kaplamadığından alan sıkıntısı çektiğiniz durumlar için birebirdir. Ödüllü tasarımı ile spor alanını fazla uzakta aramadan yanıbaşınızda oluşturan WalkingPad toplandığında da kolaylıkla saklayabileceğiniz bir forma ulaşır. Alan tasarrufunun yanında ekonomik olarak da bütçe dostu bir anlayışla tüketiciler ile buluşan ürün kullanıcılarından tam not alarak beğeni toplar.

WalkingPad Genel Özellikleri

Kolay kurulumu ile severek kullanılan ve büyük beğeni toplayan WalkingPad ürünlerinin özellikleri serisine göre değişiklik gösterir. Modellerin genel özelliklerinden şöyle bahsedilebilir:

 • Katlanabilir özelliğe sahip olan WalkingPad R1 Pro koşu bandını kullandıktan sonra yatay ya da dikey olarak saklayabilirsiniz. Az yer kapladığı için alandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olur.
 • Walkingpad R1 Pro kutusunun içinden ürünün kendisinin yanında uzaktan kumanda, kordon, fiş ve kullanıcı kılavuzu da çıkar. 120x44 ebatlarındaki ürün pratik bir biçimde kullanılır.
 • Bant genişliği 44 cm, bant boyu 120 cm ölçüsündedir. 2 programlı ürün yaklaşık 110 kg ağırlığa kadar taşıyabilir. Normal zeminlerde çalıştırılması gereken ürün eğimsizdir.
 • 0-10 km/ s hız gücüne ulaşabilir. Kullanıma başlamak için ilgili aplikasyonu yükleyerek kurulum yapmanız gerekir. Diğer türlü bağlantı sağlayamaz ve cihazı çalıştıramazsınız.
 • Düşük ses gücü sayesinde sizi ve çevrenizi rahatsız etmeden çalışır.
 • Ürünü kullanırken tutabileceğiniz bir dayanak kısmı bulunur.
 • Koşu bandını çalıştırırken çıkan sesi daha da azaltmak isterseniz ya da zemininizin zarar görmesinden endişe ediyorsanız mat benzeri bir ürünü altına yerleştirerek de çalışmanızı sürdürebilirsiniz. Ürün performansını etkileyecek bir durum söz konusu değildir.
 • WalkingPad A1 Pro da markanın başka bir serisi içerisinde yer alır. Bu modelde güçlü ve sessiz motoru ile ön plana çıkarak kendisini gösterir.
 • Katlanabilme özelliği ile fonksiyonel bir üründür. 12.9 cm gövde kalınlığı ile her türlü alanda depolanarak muhafaza edilebilir. İstediğiniz yer ve zamanda kullanım imkanı sağlar.
 • İki farklı hareket modu sayesinde manuel ya da otomatik olarak kullanmanıza imkanı tanır.
 • Saatte 6 km/s kadar çıkan hız seviyesi ve ayak ayar hızı düzenlemelerine sahiptir.
 • Uzaktan kumandası ile rahatlıkla kontrol etme ve ayarlama işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Kumanda üzerinde üç kademeli acemi hız sınırı, çocuk güvenlik kilidi, otomatik uyku modu ve tam koruma özellikleri mevcuttur.
 • 57 mm yükseklikte olan yürüme yüzeyi ile oldukça ince ve hafif bir tasarıma sahiptir. WalkingPad tutma aparatı fonksiyonel bir ürün olup modellerde opsiyonel olarak bulunur.
 • Yaklaşık 75 dakikaya varan batarya ömrü sayesinde egzersizinize hız kesmeden devam etme şansı yakalarsınız. WalkingPad Türkiye ile markanın ürün serilerine ve daha da fazlasına kolay ve güvenli bir şekilde ulaşma imkanı elde etmiş olursunuz.
WalkingPad Ürünleri Hayat Hep Hareketli

Spor ve hareketli bir yaşam herkes için gereklidir. WalkingPad yürüyüş bandı zamanınızı etkili bir şekilde değerlendirmek istediğiniz her an ve her yerde en büyük yardımcınız olarak size eşlik eder. İstediğiniz yere taşıyıp spor alnınızı anında oluşturabilirsiniz. Düz zeminde rahatlıkla kullanıma uygun olan ürünü daha az ses çıkarması ya da daha rahat hareket etmeniz için dilerseniz WalkingPad mat ile beraber de kullanabilirsiniz. Böylece ses yalıtımı konusunda daha da avantajlı bir hale gelirsiniz. Markanın ürünleri hakkında bilgi almak için detaylı bir araştırma yaptığınız sırada kullanıcı yorumlarına da göz atmanız yararınıza olur. Böylelikle markanın farklı serideki modellerini alarak kullanan kişilerden doğrudan bilgi alma imkanı elde etmiş olursunuz. WalkingPad kullananlar öncelikle ürünlerin portatif tasarımı ve hafifliğinden memnun kalır. Katlanarak yatay ya da dikey olarak konumlandırılmasıyla herkes tarafından beğeni kazanır. İster televizyon izlerken isterseniz bir şeyler dinlerken sporunuzu yapmanın keyfini sürersiniz. Bir diğer öne çıkan özelliği de düşük ses hızıdır. Adeta sessiz çalışarak gürültüyü engeller ve kimseyi rahatsız etmeden sporunuzu yapma imkanını size tanır. WalkingPad yorum incelemesi sırasında öne çıkan bir diğer durum ise kolay kurulum ve bağlantı özelliği sayesinde teknik zorluğu olmamasıdır. Kullanıcılar ilgili uygulama üzerinden cihazlarını kolayca çalıştırıp uzaktan kumanda ile de diledikleri gibi yönlendirdiklerinden bahsederler. Hareketli ve sportif bir hayat için WalkingPad ürünlerini seçerek daha aktif ve dinamik yaşayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı WalkingPad Seçenekleri

WalkingPad koşu bandı modelleri kullanıcıları tarafından sevilen ve büyük beğeni toplayan egzersiz aletlerindendir. WalkingPad mini özelliği ile dar alanlarda dahi size eşlik ederek her yerde yanınızda olur. Bu kadar sevilen ve kullanılan ürünün fiyatları da bütçe dostu seçeneklerle sizlere ulaşır. Markanın modellerinden herhangi birini satın almak istediğinizde WalkingPad en ucuz fiyat avantajları ile karşınıza çıkar. Markanın ürün fiyatları kalitesi ile doğru orantılı olarak sizlerin beğenisine sunulur. Markanın modellerini uygun fiyatlarla satın almak için dikkatli araştırma yapabilir ve almak istediğiniz ürünleri belirleyerek fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. WalkingPad fiyat araştırması yapmanız sayesinde aradığınız ürünleri uygun fiyatlarla bulma şansı elde eder, böylece indirim ve kampanya dönemlerindeki ekstra avantajlardan da daha çabuk haberdar olma fırsatını yakalamış olursunuz. Markanın bu fonksiyonel ürün çeşitlerini uygun fiyat ve bol seçenek avantajı ile Hepsiburada üzerinden satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

WalkingPad A1 Yürüyüş Bandının Hızı Nasıl Yükseltilir?

WalkingPad katlanabilir yürüme bandının hızını saatte 6 km saat hıza kadar yükseltme imkanına sahipsiniz. Bunun için cihazla uyumlu olan aplikasyonu indirerek, yürüme bandı ile bağlantısını kurmanız gerekir. Bağladıktan sonra sağ üstteki menüden hız ayarı yapabilirsiniz. Bu değişikliği bir kere yaptıktan sonra cihazınızın hız ayarını kumanda ile yönlendirebilirsiniz.

WalkingPad Uygulaması ile Nasıl Bağlantı Sağlanabilir?

WalkingPad uygulamasına girmeden önce elektrik bağlantısı yapabilirsiniz. Daha sonra cihazın arkasında yer alan açma kapama tuşuna tıklayarak açabilirsiniz. Ana ekranda çıkan “Connect Device” yazısına basıp cihazın bulunmasını bekleyebilirsiniz. Ekranda cihaz ismi görününce bağlantı tuşuna basarak telefonunuzla entegre edebilirsiniz.

WalkingPad Kumandası ile Bağlantı Sorunu Nasıl Giderilir?

Yürüyüş bandının kumandası tepki vermiyorsa öncelikle pilleri kontrol edebilirsiniz. Piller dolu ve doğru takılmışsa cihazı resetlemeyi deneyebilirsiniz. Yeniden açılınca ekranda beliren “wait” yazısının kaybolmasını bekleyebilirsiniz. Kumandadan da mod değiştirme tuşuna birkaç kez hızlıca basmanız gerekir. Sonra cihazdan ses gelmesini bekleyebilirsiniz. Cihazdan ses geldiğini duyduğunuzda kullanıma hazır hale geldiğini anlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...