Bebek elektroniği konusunda dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan Weewell, akıllı ve kullanışlı ürün çeşitleriyle anne ve babaların yanında oluyor. Bebeklerin güvenliği için Alman mühendislik anlayışını ve Fransız estetiğini bir araya getiren marka, yeni teknolojiler geliştiriyor. 

Avrupa'nın en popüler bebek elektroniği üreticileri arasında yer alan Weewell, anne ve babaların bebeklerinin güvenliğinden emin olabileceği teknolojileriyle adından söz ettiriyor. Hayat kolaylaştırıcı detaylarla zenginleştirilen Weewell bebek telsizi çeşitleri, bebeğin uyku sürecini yakından takip edilmesine yardımcı oluyor. 

Weewell Bebek Telsizi

İki üniteden oluşan Weewell bebek telsizleri, yüksek kalite standartlarına sahip malzemeler kullanılarak üretiliyor. İleri teknolojiyi estetikle birleştiren marka, zarif tasarımlara sahip bebek güvenlik telsizleriyle anılıyor. Kolay kullanım özelliği ön plana alınarak üretilen modeller, üniteleri fişe takar takmaz kullanım imkanı tanıyor.

Weeweel bebek telsizi çeşitleri, bebeklere huzurlu bir ortam sunmak adına, gelişmiş bir dijital teknoloji sunuyor. Başka telsiz kanallarıyla karışmasının önüne geçen teknoloji, diğer elektronik cihazlardan telsizin etkilenmesinin önüne geçiyor. Kanal sayısından bağımsız olarak otomatik olarak en uygun kanalı seçmeye yardımcı olan teknoloji, sesin eko yapması, başka kanallarla karışması ya da cızırtılanması gibi olumsuz problemlerle karşılaşılmasına engel oluyor. Karşılıklı konuşma modunda annenin ya da babanın en doğal sesini bebeğe iletiyor, bu sayede daha rahat sakinleşmelerini sağlıyor.

Weewell, anne ve babalara hareket özgürlüğü kazandırmak için geniş çekim mesafesi sunuyor. 300 metreye kadar uzaklaşma fırsatı tanıyan bebek telsizi modelleri, anne ve babaların ev içerisinde özgürce dolaşırlarken bebeklerini güvenle takip etmelerine izin veriyor. Bebek odasından en uzak odada olsanız dahi, bebeğinizin bulunduğu ortamdaki tüm sesleri yüksek berraklıkta dinlemenizi ve işlerinizi yaparken aklınızın bebeğinizde kalmaması sağlıyor. Üstelik iletişim alanından çıktığınız taktirde alarmla sizi uyarıyor, hemen mesafeyi ayarlamanıza izin veriyor. 

Bebeğinize huzurlu bir uyku ortamı hazırlamak amacıyla değerlendirebileceğiniz Weewell bebek telsizleri, onları rahatsız etmeden uykularını takip etmenize fırsat tanıyor. Hassas hoparlörü yardımıyla en ufak bir kıpırtısından anında haberdar olmanıza yardımcı olan telsiz düzeneği, gözlerini açar açmaz yanında olmanıza da imkan tanıyor.

Weewell Bebek Telsizi Modelleri

Anne ve babaların hayatlarını kolaylaştırmak adına yenilikçi teknolojilerden yararlanan Weewell bebek telsizi çeşitleri, ihtiyaç duyduğunuz modele ulaşmanıza yardım ediyor. Her biri 300 metreye kadar yüksek berraklıkta iletişim sağlayan modeller, kusursuz ses iletimi sağlamak adına gelişmiş dijital teknolojilerden yararlanıyor. Diğer özellikleri, değişen ihtiyaçlara hitap etmek adına çeşitleniyor. 

Titreşim ve ışıklı göstergelerle zenginleştirilmiş modeller, özellikle işitme problemleri olan ebeveynler tarafından tercih ediliyor. Ses seviyesi ayarlanabilen modellerin titreşimi, ihtiyaç duyulduğu her an aktif hale getirilebiliyor. Bebeği uyku moduna hazırlamak için gece ışığı ve ninni özelliği modeller bulunuyor. Diğer taraftan bebeğin uyku ortamının ebeveynlerce kontrol edilmesine izin vermek adına termometre ve nemölçer barındıran modelleri de beğenilere sunuluyor. Bebeğin nefes alışverişindeki düzensizlikleri fark etmek ya da yatağından herhangi bir şekilde uzaklaştığında haberdar olmak için hareket sensörlü modelleri içinden seçim yapılabiliyor.

Weewel bebek güvenlik telsizleriyle birlikte görüntülü bebek izleme cihazlarıyla da anne ve babalara kolaylık sunuyor. LCD ekranla zenginleştirilmiş bebek telsizi görünüşünde olan modeller, portatif kameraları ve ses alıcısı yardımıyla bebeğinizin her hareketini gözlem altında almanıza yardım ediyor. Zoom özelliği sayesinde odaklanmak istediğiniz bir şey olduğunda görüntüyü yaklaştırmanızı da sağlayan modeller, evinizin işlerini yaparken bebeğinizi seyretme fırsatı tanıyor. Bebeğinizi merak ettiğiniz her an görmenizi sağlayan özel teknoloji, yanınızda olmanıza ihtiyaç duyduğunda bir an önce yanına gitmenize de olanak tanıyor. 

Weewell Bebek Telsiz, Kamera ve Dedektör Ürünleri

18 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Weewell
  2. Motorola
  3. Loobex
  4. Chicco
  5. Switel
  6. İnanny
  7. Kraft
  8. Philips Avent
  9. Spy Gear
  10. Bebevo
  11. Nuk
  12. Topcom
  13. Wi-Fi Shield
  14. Beurer
  15. D-Link
  16. Diono
  17. Eds
  18. Electroon
  19. Gigaset
  20. Health & Leisure
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Weewell

Telsiz | Kamera | Dedektör Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483639/301128/60002087
BAŞA DÖN