Bebekler söz konusu olunca kullanılan araç gereçlerin önemi daha da artar ve farklı ihtiyaçlar belirebilir. Bu ihtiyaçlardan biri de bebek telsizidir. Ebeveynlerin işini önemli derecede kolaylaştıran ve bebeklerin güvenliğini sağlamada önemli bir rol üstlenen bebek telsizlerinde Weewell markası öne çıkmaktadır.

Bebekler Güvende, Ebeveynlerin İçi Rahat

Bebeklerin savunmasız ve ilgiye ihtiyaç duyan varlıklar olmaları nedeni ile ebeveynler bu konuda ekstra hassasiyet gösterir. Bebeklerin yardıma gereksinim duydukları anlarda geç kalmadan müdahale edilmesi oldukça önemlidir. Bu anlardan biri de uyudukları anlardır. Ayrıca yalnız kaldıkları zamanlar da oldukça önemlidir. Bu zamanlarda, bebeklerin ihtiyaçlarına ve yardım isteklerine kulak verebilmek ve gerekli aksiyonu bir an önce alabilmek için bebek telsizi kullanımı son derece iyi bir alternatiftir. Bebek telsizinin biri bebeğin yanındayken diğeri ebeveynde ya da bebek bakımını üstlenen kişide bulunur. Böylece bebeğin sesi sürekli olarak duyulabilir. Ağladığında direkt yanına koşulabildiği gibi odada başka herhangi bir ses duyulması durumunda hızlı bir kontrol sağlanabilir. Özellikle uyku eğitimi verilirken bebeklerin dış bir destek olmadan kendi kendilerine uyumayı öğrenmeleri istenildiği için telsiz kullanımı ayrı bir önem taşır. Çünkü bu amaca bağlı olarak bebek odada yalnız kalabilir ve uyarıcı olmamak adına yanına sıklıkla girilmediği için bebeğin neler yaptığı gözlenemez. Bu noktada odada bulunan bir telsizle bebeğin uykuya geçiş zamanı takip edilebilir. 

Weewell Bebek Telsizleri Bebeğinizin Daima Yanında 

 • Herhangi bir işle meşgul olduğunuz için bebeğinizin yanında olamadığınız zamanlarda bebeğinizin size ihtiyaç duyup duymadığını anlayabilirsiniz.
 • Uyku sırasında bebeğinizin uyanıp uyanmadığını kontrol edebilir, derin uyku halinde olsanız bile sesini rahatlıkla duyabilirsiniz.
 • Yalnız bebeğinizin sesini değil, odada oluşan herhangi bir sesi de duyabileceğiniz için tehlike durumlarının farkına varabilirsiniz.
 • Odasını ayırma konusunda duyduğunuz endişeye son verebilir ve telsiz kullanımının verdiği rahatlıkla bebeğinize bağımsız bir oda hazırlayabilirsiniz.

Ek Fonksiyonlar ile Farklı Kullanım Olanakları

Weewell bebek telsizi modelleri, açık alanda 300 metre çekim alanına sahiptir ve bebeğin sesini yanınızdaymış gibi net bir şekilde duymanızı sağlar. Anne ünitesi şarj edilebilir ve iletişim alanının dışına çıkıldığı takdirde uyarı sinyali alınır. Dijital DECT teknolojisi sayesinde telsizler başka herhangi bir elektronik cihazdan etkilenmez ve en uygun ses kanalı seçilerek cızırtı oluşumunun önüne geçilir. Böylece ses her zaman yüksek kalitede ve sorunsuz olarak duyulur. Anne ünitesinde ses seviyesi istenildiği gibi ayarlanabilir. Karşılıklı konuşma özelliği sayesinde bebek de annesinin sesini duyabilir ve böylelikle uzun süreli bir korku yaşamamış olur. Ek olarak titreşim fonksiyonu bulunan Weewell bebek telsizi modelinde daha güçlü bir uyarı alınabilir. Gece ışığı, ninni, termometre ve nem fonksiyonları ile bebek için ayrıca eğlenceli ve faydalı bir atmosfer oluşturulabilir, ortam koşullarının kontrolü de kolayca sağlanabilir.

Weewell Bebek Telsizlerinden Farklı Fonksiyonlar

 • Ses ayarını dilediğiniz gibi yapabilirsiniz ve dilerseniz titreşim fonksiyonunu aktif edebilirsiniz.
 • Ninni özelliği olan bebek telsizi ile bebeğinizi rahatlatabilirsiniz.
 • Gece ışığı modu ile bebeğinizin uyku ortamını ideal kılmak adına odayı loş hale getirebilirsiniz.
 • Sıcaklık ve nem göstergeleri sayesinde bebeğinizin odasının optimum koşullara sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Farklı Fiyat Seçenekleri ve Kolay Alışveriş

Weewell Bebek Telsizi Fiyatları her bütçeye uygun seçenekler ile sunulur. Farklı kullanımlara olanak tanıyan gelişmiş modellere ek olarak temel beklentileri karşılayan modeller de farklı fiyat seçenekleri ile tercihinize sunulur.

Bebeğinizin sesini dilediğiniz zaman ve her koşulda duyabilmek, ona kendi sesinizi iletebilmek ve farklı fonksiyonlarla hayatınızı daha da kolaylaştırabilmek için hemen Weewell bebek telsizi modellerine göz atabilir ve uygun bulduğunuz modele kolayca sahip olabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Weewell Bebek Telsizi Fiyatları

4 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Weewell Bebek Telsizi
  2. Chicco Bebek Telsizi
  3. Yoyko Bebek Telsizi
  4. Philips Avent Bebek Telsizi
  5. Motorola Bebek Telsizi
  6. Loobex Bebek Telsizi
  7. Eycem Bebek Telsizi
  8. Switel Bebek Telsizi
  9. Vtech Bebek Telsizi
  10. Alife Bebek Telsizi
  11. Angel Eye Bebek Telsizi
  12. Beurer Bebek Telsizi
  13. Kiwi Bebek Telsizi
  14. Baby Monitör Bebek Telsizi
  15. Bebevo Bebek Telsizi
  16. Ednet Bebek Telsizi
  17. Grundig Bebek Telsizi
  18. Hello Baby Bebek Telsizi
  19. Medisana Bebek Telsizi
  20. Obebe Bebek Telsizi
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Weewell
DSACategoryId/2147483639/301128/301154/weewell
Başa dön