Wella Professionals, kozmetik sektörüne sunduğu alternatif çözümler ve zengin ürün çeşitleri ile sektörde güçlü bir yere sahiptir. Boya kategorisinde Koleston Perfect ve Blondor, bakım kategorisinde Wella Professionals, System Professional ve Sebastian, şekillendirici kategorisinde Wella Professionals ve Sebastian, teknik ekipman kategorisinde de Climazon ve Contura, Alman markasının öne çıkan belli başlı ürün gruplarıdır.

Wella, profesyonel saç bakım ürünleri ile saçlara ihtiyacı olan nem ve bakımı kazandırır. Saçlarınız ışıldar ve sağlıklı bir görünüm kazanır. Şekillendirici sprey ve jöleler, erkek saç bakım ürünleri, saç bakım maskesi vb. bir çok kaliteli saç bakım ürününü hepsiburada.com'da bulabilirsiniz.

Güçlü marka, fazla ısıl işlem görerek, kimyasal etkilere maruz kalmış saçların bakım ve onarımı için de sağlıklı çözümler sunar. Şampuan, saç bakımının önemli bir tamamlayıcısıdır. Wella şampuan saçınızı temizlerken, içeriğindeki özel bileşenler ile onarır, besler, bir sonraki yıkamaya kadar hava kirliliği, güneş ışınları, sigara vb. zararlı etkilerden korur. Saçınızın yapısını güçlendirerek, kırıkların sayısını azaltır.

Erkekler için geliştirilmiş zengin formülasyonlu kepek önleyici şampuan ve tonikler de çok etkilidir. Erkeklerin sağlık ve şıklıklarına gölge düşüren kepek, kullanacakları şampuan ve saç bakım ürünleri ile bir sorun olmaktan çıkar.

İhtiyacınıza ve zevkinize uygun ürünleri, marka sayfasından filtreleyip inceleyebilir ve ürünlerin özelliklerini birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Size en uygun olanını dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Wella

2302 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar