New York şehrinde kurulan, Amerika Birleşik Devletleri kökenli bir teknoloji markası olan Xerox, 1900’lü yıllardan bu yana imal ettiği yazıcılar, tarayıcılar ve fotokopi cihazları ile hepsiburada.com’da sizleri bekliyor. İş süreci ve doküman yönetimi ile dünyanın liderlerinden olan Xerox firması, yüzyıldan uzun bir süredir alanında hizmet veriyor.

Ofis ortamlarının en temel ihtiyaçlarının başında gelen baskı teknolojisi ürünlerinin kullanımı esnasında gerekli olan kâğıt ve toner alanlarında da üretim yaparak, adını sarf malzemeleri dünyasına taşıyan Xerox büro araçları, % 100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile alıcılarına ulaşıyor. Sadece Ar&Ge ve mühendislik çalışmaları için geçtiğimiz yıl 577 milyon dolar harcayan Xerox şirketi, yeniliğe adanmış yapısı ile, her yıl gelirinin yaklaşık % 3,5’lik payını da bu alana harcıyor.

Kolay kurulumu, anlaşılır menüsü, hızlı ve sorunsuz baskı alınabilecek şekilde dizayn edilmiş gövdesi ile Xerox lazer yazıcı, her türlü baskı ihtiyaçlarınız için pratik ve profesyonel çözümler sunuyor. Xerox geliştirdiği ürünleriyle fotokopi çekmek, bir resmi taramak ya da baskı almak gibi, asıl işlerinizin yanında angarya sayılabilecek işler yüzünden vakit kaybetmemenizi amaçlıyor.

Sadece satış öncesinde ve esnasında değil, satış sonrasında da müşterilerine destek sunan Xerox’un dünya çapında 140 ülkedeki servislerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun ürünleri marka sayfasından seçip inceleyebilir ve benzer ürünleri karşılaştırarak sizin için en uygun olanını sepetinize kolayca ekleyerek satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xerox

2110 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Kırtasiye / Ofis
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler