Kış ayları sizi etkilediği kadar otomobilinizi de etkiliyor. Peki otomobilinizin buzlu, karlı ve yoğun yağışlı kış şartlarına hazır olduğundan emin misiniz? Aracınızın keyfini kış aylarında da sorunsuz bir şekilde çıkartmak için hepsiburada.com’da sunulan kışlık set ürünler ideal çözümler getiriyor. Kış aylarının yoğun olduğu zamanlarda bagajınızda mutlaka bulunması gereken ürünler, güvenli sürüş sağlamasının yanında otomobiliniz yolda kalmasının da önüne geçiyor. Kimileri için kış bir problem olurken, kışlık set ürünler ile sizin için otomobil kullanmak daha keyifli hale gelecek.
Geniş seçeneklerin yer aldığı hepsiburada.com kış paketlerinde antifirizli cam suyu -40 dereceye kadar aracın içerisindeki cam suyunun donmasını engellerken aracınızı çalıştırdığınız ilk anlarda kötü sürprizlerle de karşılaşmıyorsunuz. Yağmur kaydırıcı ve buğu önleyici spreylerden oluşan setler ise kışın sürüş konforunuzu artırırken sileceklerin kullanımını da yüzde 90’a kadar azaltıyor. Yağmur suları siz hızlandıkça camın üzerinden kayıp gidiyor ve daha net bir görüş açısı elde ediyorsunuz.
Kış setlerinin önemli bir parçası olan ve kapı kilitleri, kapı, bagaj ile camlarda kullanılabilecek buz önleyici spreyler, aracı ilk çalıştırma sırasında yaşanacak kapı açılmama gibi sorunların üstesinden geliyor. Özellikle acil durumlarda büyük kolaylık sağlayan ve lastiklerin tutunma oranını artırarak daha fazla çekiş sağlayan patinaj önleyici özel sprey ise, kış aylarında yolda kalmamanız için büyük bir kurtarıcı olarak dikkat çekiyor. Kış paketinizi, hepsiburada.com’da yer alan buz kazıyıcı ve kar temizleyici ürünlerle birlikte tamamlayabilirsiniz. Kışlık set ürünleri kazaların önüne geçerken, otomobilinizle gerçekleştireceğiniz kış yolculuklarını daha fazla sevmenizi sağlayacak.

Yağmur Kaydırıcıları

53 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. NanoLife
  2. Simoni Racing
  3. Arexons
  4. BULLSONE
  5. GOLDENWAX
  6. Liqui Moly
  7. Modacar
  8. Autokit
  9. Carub
  10. Flash Universal
  11. Nettedarikcisi
  12. Practika
  13. Würth
  14. Anka
  15. Automix
  16. C9 Ceramic Coating
  17. Carda
  18. Carpex
  19. Cix
  20. Divortex
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024783/20024792
BAŞA DÖN