Würth, Almanya merkezli profesyonel kullanıma yönelik montaj malzemeleri üreten bir firmadır. Ülkemizdeki faaliyetlerine 1989 yılında başlayan firma, inşaat ve bakım-onarım ürünleri başta olmak üzere pek çok alanda ürün geliştirmeye devam ediyor. Türkiye'nin her bölgesine yayılmış 16 şubesiyle kullanıcılara hizmet veren Würth, profesyonel kullanıma yönelik kaliteli ürün yelpazesi ve yüksek memnuniyet oranıyla hizmet veriyor. 

Yenilikçi Çözümlerin Adresi: Würth

Uzmanlık alanı kimyasal ürünler, el aletleri ve vida-civata grubu olan Würth; oto bakım ürünleri, bahçe mobilyaları ve makineler gibi ürün gruplarında da profesyonel çözümler sunuyor. Würth, gelişmiş teknolojik özelliklerle birleşen yüksek verimli ürünleri bireysel kullanımdan çok uluslu firmalara kadar birçok noktaya ulaştırıyor. Sektöründe lider durumda olmanın verdiği sorumlulukla, kaliteyi günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası haline getiren firma, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini üst düzeyde karşılıyor. Satışa sunduğu tüm ürünlerde memnuniyet önceliğini benimseyen firma, 7/24 hizmet anlayışıyla çalışma gerçekleştiriyor.

Otomobil Bakımı Sizin Kontrolünüzde

Otomobiller teknik ve yüzlerce farklı parçadan oluşan dinamik yapılar olarak çok farklı bakım ve onarım özelliklerine ihtiyaç duyuyor. Würth, en özel bakım gereksiniminden en çok tercih edilen bakım ürününe kadar onlarca ürünü kullanıcılarıyla buluşturuyor. Kış ayları için olmazsa olmaz bakım ürünleri arasında yer alan organik antifrizler, motor performansını artıran yakıt katkıları ve yaz ayları için önem arz eden yüksek kaliteli cam suyuna kadar farklı ihtiyaçlara çözümler getiriyor. Günlük araç içi temizliğin en önemli aksesuarı olan temizlik bezi, motor performansını artıran temizleyici gibi teknik ürünlerde bakım-onarım ürünlerinin en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor.

Tamirat ve Tadilat Artık Daha Kolay

Würth, evlerde yaşanan arızalar ve sorunları gidermek için pratik kullanıma imkan veren ürünlerin üretimini yüksek kaliteyle üretiyor. Herhangi bir ürünü asmak ya da sabitlemek için gerekli tüm vida türleri, banyo / tuvaletler için gerekli derz dolgu macunları, tesisat bağlantıları için gerekli ölçüm aletleri ve çeşitli boyutlardaki maket bıçakları, Würth kalitesiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kullanıldığı alanlara özel hazırlanan tüm ürünler, gerek günlük işlerde gerek profesyonel kullanımlarda yılların getirdiği tecrübeyle uzun ömürlü kullanıma imkan verecek şekilde üretiliyor.

Güçlü ve Kaliteli Yapıştırıcılar

Yapıştırıcı grubu, Würth tarafından geliştirilen ürünler içinde en çok ürün çeşidinin bulunduğu kategoriler arasında yer alıyor. Geliştirilen yapıştırıcılar suya dayanıklı, elyaf bazlı, mdf ve parke gibi yüzeylerde ya da plastik ürünlerde uygulanacak şekilde üretiliyor. Würth silikon ve polimer yapılı ürünler, seramik, ahşap ve cam benzeri yüzeylerin tamirinde kullanılıyor. Würth Dos Süper yapıştırıcı gibi yüksek dayanıklılık gösteren yapıştırıcılar, lastik ve metal ürünlerin tamirinde vazgeçilmezler arasında bulunuyor. Sızdırmazlık, montaj ve maskeleme işlemlerinde kullanılan bant çeşitleri, kendiliğinden kaynayan güçlü yapışkanlık özellikleriyle acil durumlarda en büyük yardımcınız oluyor.

Teknik Uygulamalara Pratik Çözümler

Yenilikçi teknolojilerin kullanıldığı ürünleri yapısal cihazlar, otomobil gereçleri gibi alanlara özel hazırlayan Würth, farklı alanlara yönelik elektronik cihaz üretimine büyük önem veriyor. Özellikle otomobil sektöründe kullanılan Würth boya kalınlık ölçüm cihazı, metal yüzlerde bulunan boya katmanlarının tespit edilmesinde kullanılıyor. Würth elektronik ürünler içinde bulunan havalı bijon tabancası ve tork anahtarları, dayanıklı tasarımları, yüksek performansları ve sessiz çalışma özellikleriyle tüketiciler için alanında en iyi alternatif ürünler arasında bulunuyor. Würth uzmanları tarafından kalibrasyon işlemleri yapılan cihazlar, uzun ömürlü ve güvenilir kullanıma uygun olarak satışa sunuluyor.

İş Güveliğinde Würth Güvencesi

İSO 9001 standartlarında çalışmalarına devam eden Würth, iş güvenliği ve işçi sağlığı konularına büyük önem veriyor. Würth, iş güvenliği ve sağlığı konularına verdiği önemi tüketici ürünleri için de gösteriyor. Ürettiği dayanıklı ve kaliteli iş ayakkabıları, koruyucu ve önleyici ekipmanlar ile güvenilir ürün portföyünü kullanıcıların seçimine sunuyor. Kaliteden ödün vermeyen, sınırsız ürün çeşidine sahip Würth'ün ihtiyaç duyduğunuz ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Würth

827 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön