Kış Ürünleri

Kış aylarında yaşamınıza kolaylık sağlayan oto kış ürünleri aracınızın ihtiyaçlarını karşılayacak malzemeleri ile öne çıkar. Kışlık oto ürünleri ile zorlu hava şartlarına önlem alarak aracınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Geniş yelpazeli ürün seçenekleri ile kışlık oto ürünleri güvenli bir şekilde araba kullanmanızı sağlar. 

Oto Kış Ürünleri ile Araba Kullanmanın Keyfini Yaşayın

Rahat bir şekilde otomobil kullanılmasını sağlayan kışlık oto ürünleri arasında buz kazıyıcı, buğu giderici ve cam suyu bulunur.

Kış mevsiminin ağır yaşandığı yerlere aracınızın üzerinde ya da camlarında ortaya çıkan buzların kolayca temizlenmesini sağlayan buz kazıyıcıları pratik bir kullanım sunar. Buz kazıyıcıları, buzların hızlıca temizlenmesini sağlar ve zamandan tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Çok yönlü kullanımları ile ev, ofis, dükkan, vitrin camları gibi yerlerdeki buzlanmalar içinde tercih edebilirsiniz. 

Aracınızda herhangi bir zarar meydana gelmesini önleyen elektrikli ve eldivenli buz kazıyıcı modelleri kullanımda kolaylık sağlar. Elektrikli buz kazıyıcıları araçlarda bulunan çakmak girişleri ile çalışır ve kısa sürede buzları temizler. 

Soğuk havalarda aracınızın camlarında buğulanma oluşur. Buğu giderici ile temizlenen camlar uzun süre net görüş sağlaması ile keyifli sürüşler sunar. Aracınız dışındaki ayna ve camlarda da kullanılabilmesinin yanında buğu giderici, su altı maskelerde de parlaklık vermesi ile beğeni kazanır. Spreyli, eldivenli ve elektrikli modelleri ile ilgi çeken ve buğu oluşmasını önleyen buğu gidericiler 10 güne kadar etkili kullanım sunar.

Aracınızın cam ve farlarında oluşan toz, is, yağ ve trafik kirlerini cam suyu, etkin bir şekilde temizler. Cam üzerinde iz bırakmayan yapısı ile her türlü yol şartlarında güvenli bir görüş sağlar.

İşlevsel Kullanımları ile Dikkat Çeken Oto Kış Ürünleri

Oto kış ürünleri, aracınızın kışlık bakımını yapmanız için gerekli olan malzemeleri ile sizlere sunulur.

Araç motorlarında kullanılan bir sıvı olan antifriz, araçların soğutma sistemlerinde kullanılır. Soğuk havalarda radyatör suyuna katılarak suyun donmasını önler ve sıcak havalarda ise suyun kaynamasını önlediği için kullanımı tavsiye edilir. Ayrıca geliştirilmiş yüksek teknolojisi ile radyatörlerde pas, aşınma ve korozyonun oluşmasın engeller.

Kış mevsiminde otomobilin camlarında, aynalarında, kapı kilitlerinde ve su tesisatlarında buzlanma nedeniyle çeşitli aksaklıklar meydana gelebilir. Bu sorunların giderilmesi için özel olarak geliştirilen ve kimyasal bir ürün olan buz çözücü, buzun çözülmesini sağlar.

Donma önleyici koruma brandası ile aracınızın ön camını yağan kardan ve buzlanmadan kurtarabilirsiniz. Böylece kar ve buzlanmadan dolayı ortaya çıkabilecek zararların önüne geçebilirsiniz. Katlanabilir yapısı sayesinde araç bagajında kolayca saklayabileceğiniz brandayı, aracınızı sıcaktan korumak için de kullanabilirsiniz.

Fonksiyonel Kullanımlı Oto Kış Ürünleri

Lastik serme zincir merdiven tipi mahmuzlu ve tırnaklı patinaj zinciri otobüsler, kamyonlar, iş makineleri, traktörler ve ağır yük taşıyan araçların kullanımına uygundur. Karlı yüzeylerde lastiklerin kaymasını engeller ve aşınmalara karşı sertleştirilmiş zincirleri ile uzun süre kullanılır. 

Tüm binek araçları için uygun olan takmatik kar zinciri, zorlu hava şartlarında seyahat etmenizi sağlar. Sök tak özelliği ile sizi uğraştırmaz ve kolay kullanımı ile dikkatleri üzerine toplar. 

Otomobil, hafif araçlar, ticari araçlar, yat, tekne ve makinelerde kullanılan antifriz ölçüm aletleri, radyatör içerisindeki antifriz yoğunluğunun ölçülmesini sağlar. Ölçüm aleti sayesinde sıvı kaybı ve hava tahliyesi önlenir.

Zincir kullanmanın mümkün olmadığı zamanlarda lastiklerdeki jantların üzerine takılarak kullanılan kar paleti, yolculuklarda yüksek performans gösterir.

Yağan yağmur cam üzerinde kalarak görüşünüzü engeller. Yağmur kaydırıcı ürünü, yağmur damlalarının cama tutunmasını zorlaştırır ve leke oluşumunu önler. Oto kış ürünleri sayesinde arabanızın bakımını kolayca yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
1/9
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Oto Kış Ürünleri

6514 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar Ürünleri
Oto Aksesuar Ürünleri
Kış Ürünleri
Kış Ürünleri
Buz Kazıyıcı
Buz Kazıyıcı
Buğu Giderici
Buğu Giderici
Cam Suları
Cam Suları
Antifrizler
Antifrizler
Buz Ürünleri
Buz Ürünleri
Serme Lastik Zinciri
Serme Lastik Zinciri
Takma Lastik Zinciri
Takma Lastik Zinciri
Lastik Kar Paletleri
Lastik Kar Paletleri
Kışlık Set Ürünler
Kışlık Set Ürünler
Yağmur Kaydırıcılar
Yağmur Kaydırıcılar
Ölçüm Aletleri
Ölçüm Aletleri
Mefa Tech
Space
Cdwishbest
Modifiyecim
Zintaş
Otozum
Starx
Karva
Würth
Angel Of Life
Spectre
Licoil
Autokit
Mefa
Powerten
Yıldız
Drs Tuning
Petrol Ofisi
Goodyear
Sebura
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 47 / 6514 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?