Kış aylarında yaşamınıza kolaylık sağlayan oto kış ürünleri aracınızın ihtiyaçlarını karşılayacak malzemeleri ile öne çıkar. Kışlık oto ürünleri ile zorlu hava şartlarına önlem alarak aracınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Geniş yelpazeli ürün seçenekleri ile kışlık oto ürünleri güvenli bir şekilde araba kullanmanızı sağlar. 

Oto Kış Ürünleri ile Araba Kullanmanın Keyfini Yaşayın

Rahat bir şekilde otomobil kullanılmasını sağlayan kışlık oto ürünleri arasında buz kazıyıcı, buğu giderici ve cam suyu bulunur.

Kış mevsiminin ağır yaşandığı yerlere aracınızın üzerinde ya da camlarında ortaya çıkan buzların kolayca temizlenmesini sağlayan buz kazıyıcıları pratik bir kullanım sunar. Buz kazıyıcıları, buzların hızlıca temizlenmesini sağlar ve zamandan tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Çok yönlü kullanımları ile ev, ofis, dükkan, vitrin camları gibi yerlerdeki buzlanmalar içinde tercih edebilirsiniz. 

Aracınızda herhangi bir zarar meydana gelmesini önleyen elektrikli ve eldivenli buz kazıyıcı modelleri kullanımda kolaylık sağlar. Elektrikli buz kazıyıcıları araçlarda bulunan çakmak girişleri ile çalışır ve kısa sürede buzları temizler. 

Soğuk havalarda aracınızın camlarında buğulanma oluşur. Buğu giderici ile temizlenen camlar uzun süre net görüş sağlaması ile keyifli sürüşler sunar. Aracınız dışındaki ayna ve camlarda da kullanılabilmesinin yanında buğu giderici, su altı maskelerde de parlaklık vermesi ile beğeni kazanır. Spreyli, eldivenli ve elektrikli modelleri ile ilgi çeken ve buğu oluşmasını önleyen buğu gidericiler 10 güne kadar etkili kullanım sunar.

Aracınızın cam ve farlarında oluşan toz, is, yağ ve trafik kirlerini cam suyu, etkin bir şekilde temizler. Cam üzerinde iz bırakmayan yapısı ile her türlü yol şartlarında güvenli bir görüş sağlar.

İşlevsel Kullanımları ile Dikkat Çeken Oto Kış Ürünleri

Oto kış ürünleri, aracınızın kışlık bakımını yapmanız için gerekli olan malzemeleri ile sizlere sunulur.

Araç motorlarında kullanılan bir sıvı olan antifriz, araçların soğutma sistemlerinde kullanılır. Soğuk havalarda radyatör suyuna katılarak suyun donmasını önler ve sıcak havalarda ise suyun kaynamasını önlediği için kullanımı tavsiye edilir. Ayrıca geliştirilmiş yüksek teknolojisi ile radyatörlerde pas, aşınma ve korozyonun oluşmasın engeller.

Kış mevsiminde otomobilin camlarında, aynalarında, kapı kilitlerinde ve su tesisatlarında buzlanma nedeniyle çeşitli aksaklıklar meydana gelebilir. Bu sorunların giderilmesi için özel olarak geliştirilen ve kimyasal bir ürün olan buz çözücü, buzun çözülmesini sağlar.

Donma önleyici koruma brandası ile aracınızın ön camını yağan kardan ve buzlanmadan kurtarabilirsiniz. Böylece kar ve buzlanmadan dolayı ortaya çıkabilecek zararların önüne geçebilirsiniz. Katlanabilir yapısı sayesinde araç bagajında kolayca saklayabileceğiniz brandayı, aracınızı sıcaktan korumak için de kullanabilirsiniz.

Fonksiyonel Kullanımlı Oto Kış Ürünleri

Lastik serme zincir merdiven tipi mahmuzlu ve tırnaklı patinaj zinciri otobüsler, kamyonlar, iş makineleri, traktörler ve ağır yük taşıyan araçların kullanımına uygundur. Karlı yüzeylerde lastiklerin kaymasını engeller ve aşınmalara karşı sertleştirilmiş zincirleri ile uzun süre kullanılır. 

Tüm binek araçları için uygun olan takmatik kar zinciri, zorlu hava şartlarında seyahat etmenizi sağlar. Sök tak özelliği ile sizi uğraştırmaz ve kolay kullanımı ile dikkatleri üzerine toplar. 

Otomobil, hafif araçlar, ticari araçlar, yat, tekne ve makinelerde kullanılan antifriz ölçüm aletleri, radyatör içerisindeki antifriz yoğunluğunun ölçülmesini sağlar. Ölçüm aleti sayesinde sıvı kaybı ve hava tahliyesi önlenir.

Zincir kullanmanın mümkün olmadığı zamanlarda lastiklerdeki jantların üzerine takılarak kullanılan kar paleti, yolculuklarda yüksek performans gösterir.

Yağan yağmur cam üzerinde kalarak görüşünüzü engeller. Yağmur kaydırıcı ürünü, yağmur damlalarının cama tutunmasını zorlaştırır ve leke oluşumunu önler. Oto kış ürünleri sayesinde arabanızın bakımını kolayca yapabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Oto Kış Ürünleri

+10.000 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Otozum Kış Ürünleri
  2. Kaliteplus Kış Ürünleri
  3. Knk Kış Ürünleri
  4. Matte Kış Ürünleri
  5. Snow Socks Kış Ürünleri
  6. Mefsa Kış Ürünleri
  7. Mefa Tech Kış Ürünleri
  8. Demircioğlu Kış Ürünleri
  9. Takmatik Kış Ürünleri
  10. Spectre Kış Ürünleri
  11. Şentürk Auto Kış Ürünleri
  12. Space Kış Ürünleri
  13. Automix Kış Ürünleri
  14. Autokit Kış Ürünleri
  15. Carub Kış Ürünleri
  16. Powerten Kış Ürünleri
  17. Nova Kış Ürünleri
  18. Licoil Kış Ürünleri
  19. Modacar Kış Ürünleri
  20. Kalwax Kış Ürünleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Jant Çapı A-Z
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Taban Genişliği (mm) A-Z
 9. Kesit Oranı A-Z
 10. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024783
Başa dön