Araç kullanan insanların geneli zorlu hava şartlarında metal paletleri tercih ederek kendilerini ve araçlarını güvene almak isterler. Metal paletlerin lastik montajının zor olması, direksiyonda titreşim yapması, araç lastiğine zarar vermesi ve fazla gürültü çıkarması araç sürücülerinin bildiği şeyler arasında.
Artık sürücülerin çoğunun tercihi yeni nesil lastik kar paletleri öncelikle çok kolay montaj ediliyor ortalama 5 dk. gibi kısa bir zaman da uygulanabiliyor. Paslanma veya kopma derdi olmuyor, aracınızın lastiği ile aynı maddeden üretildiği için uzun ömürlü ve mükemmel yol tutuşu sağlıyor.Yoldaki karın veya buzun az olması aracınızı etkilemediği gibi kuru yollarda paletinizi çıkarmanıza gerek kalmıyor çünkü aracınız sessiz ve sarsıntısız sürüş konforunuzu bozmadan yoluna devam ediyor.
Ayrıca lastik kar paletleri sayesinde aracınızın aktarma organlarına da bir zarar gelmiyor. Özellikle bayan ve yaşlı sürücülerin metal paletlerin montajında çok zorlandığı ve yardım almadan lastiklere paletleri takamadıkları bilinen bir gerçek. Montajı çok pratik olan oto lastik kar paletlerini aparatı sayesinde aracınızı krikoya bile kaldırmadan yardım almadan tek başınıza uygulayabiliyorsunuz. Servise veya bir lastik istasyon ununa gitmenize gerek yok sadece lastiğin üzerine oturtup gergilerini takmanız yeterli ve tekrar boşluk almaya da gerek kalmıyor.
Lastik kar paletleri yalnızca kar da değil buzlu ve yoğun çamurlu yollarda da üzerindeki çelik pimler sayesinde maksimum çekiş gücü sağlıyor ve tüm araçlara uygulanabiliyor. Mağazaların kış ürünleri reyonunda birçok modelini bulabileceğiniz  lastik kar paletlerinin fiyatları da metallere göre daha uygun.

Lastik Kar Paletleri

889 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Matte
  2. Space
  3. Carub
  4. Mefa Tech
  5. Modacar
  6. Oto Axs
  7. Autocsi
  8. BoostZone
  9. Bottari
  10. Divortex
  11. Knk
  12. Nettedarikcisi
  13. Sgs
  14. Simoni Racing
  15. Snow
  16. Snowclaw
  17. Snowmatic
  18. Tak git
  19. Tvet
  20. ZipClipGo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024783/20024790
BAŞA DÖN