Buz Kazıyıcı

Kış aylarında yaşanabilen önemli sorunlardan biri olan buzlanmaya karşı aracınızın camlarını kazıyıcı ürünlerle temizleyebilirsiniz. Buz kazıyıcılar ergonomik olarak tasarlandıkları için tek elle rahatça kavranabilecek bir yapı taşır. Aynı zamanda oldukça hafif olan bu kullanışlı gereçleri arabanızın bagajında ihtiyaç anlarında kullanmak üzere kolayca saklayabilirsiniz. Otomobillerin camlarına zarar vermeden buzlardan kurtulabilmeye yardım eden ürünleri buz kazıyıcı fiyatları açısından ekonomik avantajlarla sipariş edebilirsiniz. Buz kazımanın yanı sıra silecekleri temizlemeye de yardım eden fonksiyonel gereçler aracılığıyla süngerden üretilmiş uç kısmın marifetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Buz temizliğinin yanı sıra yağış sonrasında karları temizlemeye de yardım eden ürünler sayesinde sileceklerinizi çalıştırmadan önce arabanızın camlarını daha elverişli hale getirebilirsiniz. Seyahat öncesinde saniyeler içerisinde buz ve kardan arındırılmış bir arabaya sahip olmak için kazıyıcı ve temizleyicilerden yardım alabilirsiniz.

Araç Sahiplerine Kullanım Rahatlığı Yaşatan Buz Kazıyıcılar

Farklı arabaların camlarında rahatlıkla kullanılabilen buz kazıyıcı modelleri kırağı ve buğu gibi sürüş kalitesini düşüren olumsuz etkenleri yok edebilmeye yardımcı olur. Uzun yapıları sayesinde buz kazıyıcıları kullanırken elinizin kara ya da buza temas etmesini de önlersiniz. Yumuşak bir dokuya sahip olan ergonomik tutma sapları ürünün elinizden kaymasını engeller. Donmaya karşı da direnç gösteren maddelerle üretilen bu modern gereçler aracınızın gereksinimlerini pratik bir şekilde karşılayarak yolculuklara emniyetli şekilde çıkabilmenize yardım eder. Sağlam polikarbon maddeden yararlanılan sıyırıcı bıçaklara sahip ürünler sertleşmiş ve zorlu engeller oluşturan buzları rahatlıkla yok edebilmenizi sağlar. Gece saatlerinde camlarınızın buzlanmasını engellemek için yalıtım ve koruma oluşturan buz bantlarını da camlara yapıştırabilirsiniz. Koruyucu brandalarla arabanızın hava şartlarından etkilenmesini önleyebilirsiniz.

Arabanızın Bakımını Kısa Sürede Tamamlayın 

Kış aylarında sabah saatlerinde aracınızda buzlanma problemiyle karşı karşıya kaldığınızda işe geç kalmamak için pratik buz kazıyıcılardan yardım alabilirsiniz. Fırçalı tasarıma sahip modeller sert kıllarıyla kalın buzları dahi rahatlıkla yok edebilmeniz için uygun özelliklere sahiptir. Lastikli uç kısım ile kazıma işlemini gerçekleştirip ardından fırça bölümü yardımıyla kazınış parçaları ortadan kaldırıp süpürebilirsiniz. Eldivenli olarak tasarlanmış buz kazıyıcıları soğuk havalarda ellerinizi ısıtacak şekilde kullanabilirsiniz. Otomobil camlarının yanı sıra evinizdeki buzlanmış camları temizlemek için kazıyıcıları işlevsel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Buz çözücü spreylerle de aracınızın camlarında oluşan buzları çözebilir, yeni buzların oluşmasını erteleyebilirsiniz.

Otomobilinizin Bakımını Buz Kazıyıcılarla Gerçekleştirin

Görüş mesafesini azaltan ve yolculuklarda emniyet sorunu yaratan buzları kazıyabilmeniz için imal edilen kullanışlı gereçler polar eldivenli modellere de sahiptir. Eli sıcak tutan polar eldiven özelliği işlerinizin uzun süreceği durumlarda hissizleşme sorununu önleyerek daha verimli bir şekilde çalışabilmenizi sağlar. Camları kazımaya yarayan bıçak modelleriyle de buzlardan arındırılmış pürüzsüz bir yüzey elde edebilirsiniz. Buz kırma özelliğiyle öne çıkan dayanıklı ürünler görüş mesafenize yok eden ya da düşüren buz ve kar gibi maddeleri kısa bir sürede ortadan kaldırabilmeniz için size destek olur. Henüz buzlanma oluşmamışsa pratik bir biçimde yararlanabileceğiniz kar temizleyici fırçalar geniş ağızlı yapılarıyla camlarda birikmiş karları alabilmenizi sağlar. Aracınızın motoru kapalı haldeyken bakım yapabilmek için de fırçaların karları kolayca söken tasarımlarından yararlanabilirsiniz.

Soru 1: Buz Kazıyıcılar Nasıl Kullanılır?

Cevap 1: Ergonomik buz kazıyıcıları kar ve buzla kaplanmış camların üzerinde aşağı ve yukarıya ya da sola ve sağa doğru çekerek kullanabilirsiniz.

Soru 2: Buz Kazıyıcılar Camları Çizer Mi?

Cevap 2: Yumuşak maddelerle üretilen süngerlere ve kazıma parçalarına sahip olan gereçler camlarınızın çizilmemesi için özel olarak geliştirilmiştir.

Soru 3: Buz Kazıyıcılar Nerelerde Kullanılır?

Cevap 3: Taşıtların camlarında ve ev, iş yeri gibi alanlardaki buzlanmış ya da karlanmış noktaları temizlemek için kazıyıcılardan yardım alabilirsiniz.


  • Buz Kazıyıcılar Nerelerde Kullanılır?

  • Taşıtların camlarında ve ev, iş yeri gibi alanlardaki buzlanmış ya da karlanmış noktaları temizlemek için kazıyıcılardan yardım alabilirsiniz.
  • Buz Kazıyıcılar Camları Çizer Mi?

  • Yumuşak maddelerle üretilen süngerlere ve kazıma parçalarına sahip olan gereçler camlarınızın çizilmemesi için özel olarak geliştirilmiştir.
  • Buz Kazıyıcılar Nasıl Kullanılır?

  • Ergonomik buz kazıyıcıları kar ve buzla kaplanmış camların üzerinde aşağı ve yukarıya ya da sola ve sağa doğru çekerek kullanabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Buz Kazıyıcı Fiyatları

734 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 734 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?