Buğu Giderici

Kış aylarında sıcaklığın düşmesi, nemin ve camların iç ve dış yüzeyleri arasındaki sıcaklık farkının artmasından dolayı, motorlu araçların camlarında ve çeşitli cam yüzeylerde istenmeyen buğulanmalar meydana geliyor. Buğu giderici ürünler araç camlarında, su altı maskelerde, camsı özellikteki plastik yüzeylerde ve diğer cam yüzeylerde oluşan buğulanmaları ortadan kaldırarak oldukça net bir görüş sağlıyor. Sprey ya da mendil şeklinde üretilen buğu gidericilerin yanı sıra su altı maskeleri için özel tasarlanan buğu gidericiler ve otomobil aynaları için üretilen buğu önleyici filmler gibi geniş bir ürün yelpazesinde buğu giderici çeşitleri bulunuyor.

Buğu Giderici Spreyler ve Mendiller

Buğu giderici spreyler otomobil, ev, iş yeri, vitrin, kask ve gözlük camlarının yanı sıra ayna ve camsı plastik yüzeylerde oluşan buğulanmaları ortadan kaldırarak yüzeylerin parlak bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Sprey halinde satılan buğu giderici ürünlerin 170, 225, 300, 400 ve 500 ml (mililitre) gibi farklı hacimlerde çeşitleri satışa sunuluyor. Buğu giderici spreyler ürünlerin özelliklerine ve uygulamanın doğru şekilde yapılmasına göre değişmekle birlikte uygulandıktan sonra 1 hafta ya da 15 gün gibi bir süre boyunca camlarda tekrar buğulanma olmasını engelliyor. Sprey püskürtülmeden önce cam ya da plastik yüzeyin tamamen kuru ve temiz hale getirilmesi, spreyin iyice çalkalanması, püskürtmenin buğunun oluştuğu iç yüzeylere yapılması ve püskürtülen sıvının tüm yüzeye iyice yayılması önem taşıyor.

Sprey şeklinde olan buğu gidericilerin yanı sıra mendil şeklinde ya da 5 litrelik ambalajlarda satılan çeşitli buğu gidericiler de üretiliyor. Mendil şeklinde olan buğu gidericilerin içeriğinde çeşitli adetlerde tek kullanımlık buğu giderici mendiller bulunuyor. Buğu giderici mendille buğulu yüzey silinmeden önce yüzeyin tamamen kuru ve temiz hale getirilmesi ve silme işleminden sonra yüzeyde iz kalırsa bunların kuru bir bezle silinmesi gerekiyor. Sprey ya da mendil şeklinde satılan buğu gidericilerin yanı sıra otomobiller için üretilen çeşitli cam temizleme sıvıları, buz çözücü ve önleyici ürünler ve otomobil aynaları için buğu önleyici filmler de bulunuyor. Buğu giderici ürünler sayesinde yol görüşünün hayati önem taşıdığı kış aylarında oldukça net bir görüşe sahip olabilir ve trafikte güvenle araç kullanabilirsiniz.

Su Altı Maskeleri İçin Buğu Gidericiler

Otomobil camlarında olduğu gibi su altı maskelerinde de net ve temiz bir görüşe sahip olmak oldukça önem taşıyor. Su altı maskeleri için özel üretilen buğu giderici spreylerin uygulanmasından önce, maskenin ön temizliğinin yapılmış olması gerekiyor. Buğu giderici sprey maske camına püskürtüldükten sonra yüzeyin ovalama işlemin yapılması ve sonrasında yumuşak ve kuru bir bezle silinerek iyice durulanması önem taşıyor.

Buğu Giderici Fiyatları

Buğu giderici fiyatları ürünün mililitre ya da litre olarak hacmine, kullanıldığı yere ve sprey ya da mendil gibi üretim şekline göre değişiklik gösterebiliyor. Tekli ürün şeklinde satılan buğu gidericilerin yanı sıra avantajlı fiyatlarla satılan ikili ya da litrelik buğu gidericileri de satın alabilir ve bütün buğulanma sorunlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz.

Buğu Giderici Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Aracınız için buğu giderici satın alırken aracın büyüklüğü, içinde seyahat eden kişi sayısı, içerisinde sigara içilip içilmediği ve yaşadığınız bölgenin iklim koşulları gibi faktörlere dikkat etmelisiniz. İçinde daha çok kişinin yolculuk yaptığı ve sigara içilen araçlarda buğu giderici ürünlerin tekrar buğulanmayı önleme süresi azalıyor. Buğulanmanın fazla yaşandığı iklim bölgelerinde, büyük boyutlu araçlarda ve büyük camlara sahip dükkan vitrinlerinde, 5 litre gibi yüksek hacimlerde satılan buğu gidericileri satın alabilir ve tasarruf sağlayabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Buğu Giderici Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 82 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024783/20024784