Yale Para Kasası Fiyatları

Mücevherlerinizi, paranızı ya da değerli eşyalarınızı güvenle muhafaza etmek için tercih edebileceğiniz Yale kasalar, farklı ihtiyaçlara çözüm üretmeyi amaçlayan birçok model içeriyor. Yale para kasası fiyatları farklı bütçelere hitap eden alternatifleriyle farklı bütçelere sahip kullanıcılara kıymetli eşyalarını güvende tutma fırsatı tanıyor. 

Güvenlik ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan maksimum güvenlik sertifikalı kasalar, her koşulda eşyalarınızı güvende tutmak üzere geliştiriliyor. Kilit ve pin kodu haricinde parmak iziyle de açılabilen parmak izli kasalar, kullanıcılara teknolojik gelişmelerin ışığında güncellenen kaliteli ve modern bir ürün kullanma avantajı sağlıyor. Şifre değiştirme işlemi içinse kasanın içinde yer alan reset butonuna basmak yetiyor. 

Yale Para Kasası Fiyatları ve Çeşitleri

Özellikle otellerde ve iş yerlerinde daha sık tercih edilen LCD ekranlı kasalar, kıymetli belgelerin ve kişisel eşyaların güvenle saklanmasını sağlıyor. Dışı oldukça güçlü olan ve darbelere karşı dayanıklılık gösteren bu kasaların içi yumuşak kumaşlarla kaplanıyor. Yale para kasaları ve fiyatları üzerine ihtiyacınız olan seçimi yapmanızı kolaylaştıran ürünlere, acil durumlarda 9V pil ile dışarıdan müdahale edilebiliyor.

Güvenlik seviyesini en üst seviyeye çıkaran maksimum güvenlik sertifikalı kasalar hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanım için uygun seçenekler barındırıyor. Kasaların alt, üst ve yan taraflarında bulunan güçlendirilmiş çelik barlar, kasaları delinmeye karşı ekstra dayanıklı hale getiriyor. 

Yale para kasaları arasında kendine yer bulan diğer bir model olan gömme dolaplar, kolaylıkla duvara monte edilebiliyor. Çıkarılabilen raf sistemlerine ve güçlendirilmiş kilitleme millerine sahip olan bu kasalar, hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmanızın önüne geçmeyi hedefliyor.

Kullanıcılar tarafından rağbet gören modellerden biri ise yangın sertifikalı kasalar olarak öne çıkıyor. Değerli eşyalarınızı yangına karşı bir saate kadar korumak üzere dizayn edilen bu kasalar, olası bir yangın durumunda kıymetli eşyalarınızı koruyarak daha büyük bir maddi kayıp yaşamanızın önüne geçiyor. Yaklaşık bir milyona yakın farklı şifre kombinasyonuna olanak tanıyan bu kasalar yüksek güvenlik sağlıyor. 

İhtiyaçlarınıza En Uygun Yale Kasa Modelini Seçin

Kasaların içinde yer alan askılar ve raflar, kasa modelleri büyüdükçe sayı olarak da artıyor. Güvenle muhafaza etmek istediğiniz ürünleri gruplandırmanıza ya da kasa içine asmanıza olanak tanıyan bu özellikler, güvenliğin yanında kullanım kolaylığı da sağlıyor. İçerisinde led ışıklar yer alan kasa modelleri, ekstra bir aydınlatma aracına ihtiyaç duymadan kasanın içinde neler olduğunu görmenize yardımcı oluyor. Profesyonel kullanım için tercih edilen büyük boy kasalar, bu özellik sayesinde büyük beğeni topluyor. İstenilen her yüzeye montaj edilebilen kasaların montaj işlemi de yalnızca birkaç dakika sürüyor ve kolaylıkla tamamlanıyor. Ürünlerin montajını ne tür yüzeylere yaparsanız daha güvenli bir kullanım elde edeceğinize dair detaylar ise ürün kullanım kılavuzlarında açıklanıyor. Zira ürünü sağlam bir yüzeye dört köşesinden sabitlemek, kasanın yerinden sökülmesinin önüne geçmeyi amaçlıyor. 

Soru 1: Hırsız kasayı alıp giderse ne yapacağım?

Cevap 1: Bu durumun önüne geçmek için kasayı iyice sabitlemeniz öneriliyor. Ürün kutusunda yer alan sabitleme vidalarını kullanarak kasayı sağlam bir yüzeye sabitlemek gerekiyor.

Soru 2: Yanımda taşıyabileceğim bir kasa modeli var mı? 

Cevap 2: Yale marka kasalar arasında seyahatleriniz esnasında yanınıza alabileceğiniz ya da yalnızca laptop koyabileceğiniz portatif modeller de bulunuyor. 

Soru 3: Dijital kasaların elektrik ihtiyacı nasıl karşılanıyor?

Cevap 3: Tüm Yale kasa modelleri, pil ile çalışıyor. Pil azalmaya başladığında haber veren kasaların pillerinin bitmesi durumunda 9V gücünde bir pille dışarıdan müdahale etmek de mümkün oluyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Yale Para Kasası Fiyatları

.
.
Toplam 24 / 44 ürün
DSACategoryId/2147483643/15238/15461/yale