Yargı Yayınevi

Ankara merkezli bir yayınevi olan Yargı Yayınevi, 1984 yılından bu yana hizmet veriyor. KPSS, DGS, ALES, YKS gibi sınavlarda başarıyı yakalamak isteyen adayların tercihi olan yayınevi, konu anlatımlı kitaplar, deneme sınavları, yaprak testler ve soru bankalarıyla bir adayın sınava hazırlık sürecinin her aşamasında önemli roller üstleniyor. Yılların getirdiği birikimiyle kapsamlı hazırlık kitapları yayınlayan Yargı Yayınevi, uzman kadrosunun titizlikle oluşturduğu sorularla etkin bir öğrenme gerçekleştiriyor. Yazım ve imla hataları konusunda kusursuz bir başarı ortaya koyan Yargı Yayınevi, titizlikle hazırlanmış eğitici ve öğretici içeriği ile öne çıkıyor. Her bir sınav için çok sayıda çalışma seçeneği sunarak adayların sınavdaki başarısını artırıyor.

Deneyerek Öğrenmenin Yolu

Yargı Yayınevi, ÖSYM sınavlarına hazırlanan adaylar için oluşturduğu deneme sınavlarıyla farklı paketler sunuyor. Tek tek satın alınabilen deneme sınavlarının yanı sıra fasikül şeklinde tüketicilere sunulan deneme sınavları da bulunuyor. Tamamı çözümlü olan bu sınavlar sayesinde hem konu tekrarı sağlanıyor hem de seviye tespiti yapılabiliyor. Geçmiş yıllarda çıkan sorular ve güncel müfredata dair konular baz alınarak hazırlanan denemeler ile sınav öncesinde gerçekçi bir deneyime olanak sağlanıyor. Periyodik olarak deneme çözmeyi tercih eden adaylar için oluşturulmuş olan 6'lı, 10'lu, 12'li deneme sınavlarıyla her bir sınavda yapılan net sayısı incelenebiliyor. Zayıf olunan konuların belirlenmesine de yardımcı olan Yargı Yayınevi, deneme sınavları üst düzey sorularıyla dikkat çekiyor. 

Çıkmış Sorulara Toplu Olarak Ulaşma İmkânı

Memurluk, akademisyenlik, lise ve üniversitelere giriş gibi farklı kategorilerdeki sınavlara hazırlık doğrultusunda kapsamlı kaynaklar sunan Yargı Yayınevi, çıkmış soruların yer verildiği kaynakları sayesinde geçmiş senelerdeki soru kalıpları ve ağırlık verilen konuları birebir test etme imkanı sunuyor. Çözümlü olarak yayına hazırlanan kitaplar, daha önceki sınavlarda sorulan tüm soruların yanıtlarının detaylı bir şekilde incelenebileceği kısımlar içeriyor. Sade bir anlatımla ve doğrudan sorunun yanıtını anlatan açıklama yazılarıyla oluşturulan çözümlü kitaplar, adayların konuları pratik bir şekilde öğrenebilmesini sağlıyor ve dolayısıyla konu tekrarı yapmalarına da imkan tanıyor. 

Yeni Sınav Sistemine Uyum

Gerek ALES'te gerekse KPSS'de yapılan son değişiklikleri güncel bir şekilde kitaplarına yansıtan Yargı Yayınevi, yeni sınav sistemine tam olarak uyum sağlayan kitaplarıyla sınav adaylarını tatmin etmeyi başarıyor. Onlarca farklı öğretmenin hazırladığı sorular, birçok açıdan adayların bilgisini ölçerken tuzak sorularla öğrencilerin dikkatinin artması sağlanıyor. ÖSYM'nin kullandığı tüm soru tiplerinin örnek alınarak hazırlandığı sorularla sınav öncesinde ciddi bir alıştırma yapmak mümkün hale geliyor. Çek-kopar testleriyle sadece çözülmek istenen testin gün içinde çantada taşınabilmesi kolaylaşıyor. İçeriklerine göre özel olarak dizayn edilen kapak tasarımları ile dikkat çeken Yargı Yayınevi kitapları, hem dış görünüşleriyle hem de zengin içerikleriyle adayların sınava hazırlık sürecinde en çok başvurduğu kaynakların başında geliyor. 

Ders Notlarıyla Pekişen Bilgiler

Yargı Yayınevi'nin ders notlarını içeren kitapları, bilgilerin daha kolay bir şekilde akılda kalmasını sağlayan püf noktalara değinerek adayların ezber yeteneğine katkı sağlıyor. Zorlu testlerde öğrencilerin başarıyı yakalayabilmeleri için gerekli olan bilgileri sunan kitapları ile her bir ders için genel bir tekrar gerçekleştirmek de olanaklı hale geliyor. Mülakatlara ve yazılı sınavlara hazırlık süreçlerinde adaylara geniş bir kaynak yelpazesi sunan Yargı Yayınevi, adayların en zorlu sınavları başarıyla geçmelerini sağlıyor. Sınavlarda çıkması muhtemel konuları en ince detayına kadar inceleyen ve çözümlü kısımlarıyla adayların kendilerini test edebilmelerini sağlayan Yargı Yayınevi kitapları, adayları sınava başarıyla hazırlayarak kendilerine olan özgüvenlerini kazanmalarına da yardımcı oluyor. 

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yargı Yayınevi

3.179 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Yayın Tarihi A-Z
 6. Yazar A-Z
 7. Basım Dili A-Z
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
 10. İndirimli Ürünler
 11. Hemen Al Sonra Öde
 12. Sepette Kampanyalı Ürünler
 13. Kelime Filtresi
Başa dön