Yedek Bıçaklar

Yedek Bıçak Fiyatları

Gündelik ihtiyaçlardan profesyonel süreçlere değin geniş bir kullanım alanı sunan küçük el aletleri için farklı yapıda yedek bıçaklar üretiliyor. Satın alınan el aletleri bıçaksız geldiğinde bunları haricen temin etmek gerekiyor. Özel bıçakların gereç ile beraber geldiği durumlarda dahi zamana ve kullanıma bağlı aşınma durumlarında yedekler kurtarıcı oluyor. Yedek bıçak çeşitlerinin el aletleri ile uyumlulukları, ana materyalleri, mukavemetleri, uygulanma yöntemleri ve kullanım alanları farklılık gösteriyor. Bu da kullanıcıya aradığı ürünü kolaylıkla bulabilme olanağı sunuyor. Yedek bıçak fiyatları ise hem bu özelliklere hem de marka ve modele göre değişebiliyor. Tornavida takımları bahçe makası çeşitleri, torna setleri, tırpanlar ve daha pek çok araç gereç için gereken bıçaklar ile el aletlerinizi her daim kullanma özgürlüğüne sahipsiniz.

Farklı Tür Yedek Bıçak Çeşitleri

Hem manuel hem de elektrikli el aletleri ile birlikte kullanıma uygun ürünler imal ediliyor. Örneğin ahşaba şekil vermeye, ahşap panelleri oyma, düzenleme ve restore etmeye yarayan tornavida bıçak setleri doğrudan elde kullanılıyor. Çim biçme makinelerine özel üretilen benzinli makine bıçağı ise bu makineye yerleştirilerek kullanılanlar kategorisinde yer alıyor. İçerisinde farklı sayıda bıçak başının yer aldığı tornavida setleri son derece kullanışlı. Bıçak uçlarının derinlikleri, biçimleri ve milimetre cinsinden uzunlukları çeşitli olduğundan bu ürünler fonksiyonel ve işlevsel bir kullanım alanı vadediyor. Dal kesme, budama gibi işlerin vazgeçilmezi elektrikli bıçaklar da yine set halinde satışa sunulabiliyor. Uçların kesme bölümleri farklı sertlikteki dalları zahmetsizce kesmenizi kolaylaştırıyor. En fazla tercih edilen yedek bıçaklardan bir diğeri de falçata uçları.

Konforu Artıran Ergonomik Dizaynlar

Gündelik hayatta yaygın biçimde ihtiyaç duyulan falçataların çoklu bıçak ucuna sahip paketleri genç, yetişkin ve erişkinlerin işini oldukça kolaylaştırıyor. Falçata bıçak uçlarını belirlenen kırım yerlerinden kırmak sureti ile kullanabilirsiniz. Paket üzerinde ucun kaç kırım özelliğinde olduğu da belirtiliyor. Böylece körelen ucu kırarak yeni keskin ucu kullanmaya başlayabilirsiniz. PVC makas bıçakları da farklı özelliklere sahip. Farklı kullanım alanlarına sahip ürünlerin ana malzeme nitelikleri tercih aşamasında kullanıcıların dikkat ettiği önemli bir detay.

Yüksek kaliteli dövme çelik uçlu modeller, aşınma direnci yüksek olanlar, taşlanmış ve parlatılmış bıçaklar uzun süre kullanım avantajı içeriyor. Kimi ürünler yalnızca yedek bıçak çeşitlerinden oluşurken tornavida gibi kimi araç gereçler tutacakları ile bir arada imal edilip satışa sunulabiliyor. Bu noktada da ürünün modeline, kaç milimetrelik olduğuna dikkat edebilirsiniz. Bıçakları amacı dışında kullanmamanızın önemli olduğunu belirtmek gerek. Örneğin oyma seti içerisindeki bıçaklarla kesme yapmamaya özen gösterin.

Soru 1: Bıçak satın alımında nelere dikkat edilmeli?

Cevap 2: Marka ve model uyumu, kullanım alanı, fonksiyonellik, çoklu paket seçeneği ve sağlamlık satın alma aşamasında devreye giriyor, taşınabilir ürün arayışındaysanız manuel bıçakların tutacak ile birlikteki toplam uzunluklarını hesaba katabilir, güçlü ve dayanıklı yedek bıçak almanı düşünüyorsanız üst segment modellere bakabilirsiniz.

Soru 2: Uzun süreli kullanım için neler yapmalı?

Cevap 2: Uzun yıllar kullanılabilecek bıçaklara sahip olmak istiyorsanız kaliteli ve dayanıklı ürünleri önceleyerek işe başlayabilirsiniz. Bununla birlikte, her bir ürünün ne tür yüzeyler üzerinde kullanılabileceği, toplam ne kadar maksimum güç ile çalışacağı gibi hususlar belirtildiğinden bunlara uymanız yeterli oluyor.

Soru 3: Bıçaklar nasıl ve ne zaman bilenmeli?

Cevap 3: Bilenebilir özellikteki bıçakları, uçlar kesim işlemlerini olması gerektiğinden daha uzun sürede gerçekleştirmeye başladığında ve kullanım size daha zahmetli geldiğinde bilemeniz öneriliyor. Bıçak uçlarının yapısı farklı olduğundan her bir model için önerilen bileme yöntemlerini uygulamanız gerekiyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yedek Bıçak Fiyatları

305 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 305 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?