Sanatın en çok ilgi gösterilen ve en aktif dallarından biri olan sinema, üretimin soluksuz şekilde devam ettiği bir sektöre dönüşmüş durumda. Birçok yeni film, sinemaseverler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Görmeyi çok istediği bir filmi sinema salonunda izleyememiş ya da ev ortamındaki rahatlıkta izlemek isteyen kişiler için en yaygın ve konforlu yeni film izleme yöntemi, filmin DVD ya da Blu-Ray formatını satın almak oluyor. Teknoloji hızla gelişirken film izleme kalitesi de yükseliyor. Yeni filmler DVD formatında tercih edilebileceği gibi Blu-Ray olarak da temin edilebiliyor. Böylece kişi kendi televizyonu, film oynatıcısı ve ses sitemini kullanıp seçtiği filmi dilediği esneklikte seyredebiliyor. Filmi durdurma, geri sarma, altyazı ya da dublaj ekleme gibi sayısız ekstra özellikten yararlanabiliyor. Ayrıca bazı filmlerin kamera arkası görüntülerini, röportajlarını ve kesilmiş sahnelerini de izleme şansına sahip oluyor.

Bir filmi satın almak, arşiv yapan sinema meraklıları için o filmi seyretme olanağı sağlamasının yanı sıra koleksiyonlarına yeni bir parça katma anlamı da taşıyor. Çocukların en büyük eğlenceleri arasında yer aldığı kadar yetişkinlerinden ilgi gösterdiği animasyonlar, keyifli vakit geçirmek isteyen seyircilerin tercihi oluyor. Favori oyuncuların oynadığı ve sinemada izleme fırsatı kaçırılmış filmler, büyük bir merakla seyredilmeyi bekliyor. Festivalde festivale koşsalar da mutlaka bazı filmleri kaçıran ya da sinema salonlarında gösterimi yapılmadığı için bol ödüllü birçok ilgi çekici yeni sanat filmini izleyememiş olan izleyiciler, listelerinde yer alan tüm filmleri izleme şansı buluyor. Okurken hayran bırakan edebiyat eserlerinin merak uyandırıcı sinema uyarlamalarını izlemek farklı bir heyecan yaratıyor. Filmi durdurup hatırlanan detayların üzerinden geçerek izleme rahatlığı, izleyiciye iki eser arasında kıyaslama yapma şansı da veriyor.

Bir sinema bileti aldıktan sonra filmi tek seferde seyretme zorunluluğu seyircilerin için çoğu kez handikap oluşturuyor. Çünkü sinemaya gidip sıkıcı bulunan ya da konsantre olunmayan bir filmi yarım bırakıp sonra tekrar izlemeye gitmek, genel seyirci alışkanlıkları arasında yer almıyor. Oysa DVD ya da Blu-Ray olarak satın alınan bir yeni film, istenen şekilde izlenebiliyor. Ara vermek, başka bir zamana bırakmak ya da parça parça izlemek gibi seçenekler, seyircinin belki de beğeneceği bir filmi es geçmemesini sağlıyor. Film satın alırken, elde edilmiş olan bir diğer avantaj ise süre seçimi yapabilme rahatlığı oluyor. Zira izleyiciler film satın alırken süreye dikkat ederken sinemaya gittiklerinde ise bu detayı göz ardı edebiliyor. Dolayısıyla kişinin kendisine uygun uzunlukta bir süreye sahip film seçip satın alıyor olması, sinemaya gidip beklentisinden kısa ya da uzun bir filmle karşılaşmasından daha tatmin edici oluyor

Dışarıya çıkmak için hazırlanmak ve sinema salonuna gitmek yerine ev rahatlığında film izlemeyi tercih eden seyirciler, beğenilerine ve ruh hâllerine göre favori filmini buluyor. Son yılların gişe rekorları kıran yapımları, Hollywood’un ses getiren prodüksiyonları, Oscar adayları ya da kazananları, çizgi roman uyarlamaları ve çok daha fazlası seyircilerle buluşmayı bekliyor. Yeni bir film satın alarak patlamış mısır eşliğinde koltuğa uzanıp korku filmi izleme zevki yaşamak, sıkıcı bir günün sonunda sürükleyici bir aksiyon filmiyle ritim yükseltmek, karamsar ya da hüzünlü bir günde komedi filmiyle morali yerine getirmek mümkün duruma geliyor. Film fiyatları belli kriterler doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. DVD ve Blu-Ray filmler arasında fiyat farkı bulunuyor. Ayrıca filmin tek disk mi birden fazla disk mi olduğu da önem arz ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yeni Film

159 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Süre A-Z
  5. Altyazı A-Z
  6. Satıcı A-Z
  7. İndirimli Ürünler
  8. Kelime Filtresi
Başa dön