1979 yılında kurulan Yıldız, İstanbul Karaköy’de bulunan küçük bir atölyede faaliyetlerine başlamıştır. Gaz armatürleri sektöründe kaliteden ödün vermeyen satış öncesi ve sonrası hizmetleri ile kısa zamanda büyüyen Yıldız, sonraki üretim etkinliklerini Esenyurt’ta açılan yeni fabrikasında sürdürmüştür. Markanın logosundaki yıldız, gaz armatürleri sektörünün öncü ve yenilikçi üreticisi olduğunu vurgularken “Y” harfi, markanın köklü geçmişini ve Türkiye çapındaki geniş satış ağını yansıtır. Ulusal ve uluslararası pazardaki saygın kuruluşlar arasında yer alan Yıldız, 150 kişiden oluşan uzman kadrosu ile dünya standartlarında üretim yapar. 18.000 metrekarelik kapalı alana kurulu olan üretim tesislerinde, en yeni teknolojilerin kullanıldığı gelişmiş makine parkurunda en modern üretim metotlarını uygular ve prosesin sürekli denetimini yapar.

Marka vizyonunu üst düzey kalitede, uygun fiyatlı ürünler sunarak tüketici ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermek olarak belirleyen Yıldız, iş güvenliği ve çevre bilinci ile çalışır. 1983 yılında Türkiye’de alanının ilk TSE belgeli üreticisi olan marka, bugün ISO 9001 kalite yönetim sistemine uygun olarak üretim yapar. Yüksek kullanıcı memnuniyetini kalite politikası haline getirmiş olan Yıldız; TÜV, APRAGAZ ve CE sertifikalarına sahiptir. Dünyanın önemli akreditasyon kuruluşlarından biri olarak kabul edilen APRAGAZ tarafından 2001 yılında ürün kalitesinin normlara uygunluğunu sertifikalandırılmış olan marka, kalite sürekliliğini ileri düzey kontrol teknikleri kullanarak sağlar.

Gaz armatürleri alanında güven ve yenilik odaklı etkinlik gösteren Yıldız, yeni ürün geliştirmeye büyük önem verir. Alanında 40 yıla yakın süredir faaliyet gösteren marka, dünyadaki gelişmelerin takipçisi olan AR-GE departmanında ürün tasarımı ve geliştirilmesi konusunda yarattığı projeleri patent kurumları tarafından tescil ettirerek ürün çeşitliliğini her geçen gün artırır. Yeni bir ürün tasarımını ya da değişikliğini ürünün tüm risk faktörlerini, güvenilirliğini, yasal şartları ve standartları gözeterek hatasız olarak sağlar.

Gaz armatürlerinin yanı sıra merkezi sistem ve ekipmanları, filtre alev geri tepme emniyet valfleri, oksijen kesme makineleri, Mig Tig plazma kaynak makineleri ve posta başı regülatörleri üretimi de yapan marka, 6 ana ürün grubunda 500’ü aşkın ürün çeşidini kullanıcılarının beğenisine sunar. Profesyonel çalışma hayatına rağmen kullanıcıları ve çalışanları ile bir aile gibi bütünleşik olmayı ilke edinen Yıldız, size en kaliteli ve kapsamlı hizmeti sağlamak için tüm ürün gruplarında estetik ve yaratıcı çözümler ortaya koyar.

Değişen kullanıcı beklentilerinin doğru şekilde tespitini ve sektördeki teknolojik gelişmelerin takibini yaparak kalite anlayışını günbegün geliştiren Yıldız, kalite politikasının doğru ve eksiksiz olarak anlaşılmasını, benimsenmesini ve tatbik edilmesini her çalışanının birinci sorumluluğu olarak belirler. Türkiye’de ve dünyada nitelikli insan gücünü artırmak için alanında en iyi şekilde eğitim gören, inovatif ve yaratıcı yaklaşımlarda bulunmak için cesaretlendirilen dinamik bir personel profiline sahip olan marka, amaçlarına ulaşma yolunda üretim prosesinin her aşamasında devamlı iyileştirmenin hâkim kılınması gerektiğinin bilinciyle çalışır.

Sektöründe önce Avrupa’da, daha sonra ise dünyada zirvedeki ilk on üretici arasında olmayı hedefleyen Yıldız, gelişen yeni pazarlarda aktif olarak yer almak için en etkin üretim tekniklerini kullanarak tasarladığı yüksek kalite ve verimlilikteki ürünlerini olabilecek en uygun fiyatlarla satışa sunar. Ülkemizde oldukça geniş bir dağıtım ağına sahip olan marka, Avrupa’daki ülkeler başta olmak üzere toplamda 43 adet ülkeye ürün ve hizmet ulaştırır.

Dünyanın her yerinde, gaz kontrol sistemi tüketicilerinin gereksinimlerini belirleyerek bunları mümkün olan en kısa sürede karşılayacak ürün ve hizmetler sunmayı misyon edinen Yıldız, kullanıcı memnuniyeti bakımından her zaman rakiplerinin bir adım önünde olmak için tasarım, üretim, satış öncesi ve sonrası çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...