Bazı yayınevleri spesifik alanlarda uzmanlaşarak belli kitapları okuyucu ile buluşturmayı misyon haline getiriyor. Akademik, eğitim, edebiyat, sanat, tıp, kültür ve felsefe alanlarından yalnızca birine odaklanmış yayınevleri bulunuyor. Yitik Şifa Yayınclık da sağlık ve tıp alanında eşi bulunmaz bilgilerin yer aldığı yayınlara aracılık etmesi ile tanınıyor. Bu anlamda yayınevi, sunduğu kitaplara örnek olması için adını yayınevine vermiş. Yitik Şifa Yayıncılık özellikle alternatif tıp alanındaki gelişmelere yönelik usta isimlerin kalemlerini okuyucularla buluşturarak, sağlık konusunda şifa arayan pek çok kişiye umut ışığı yakıyor. 

Modern Tıbba İlave Yayınlar

Yitik Şifa Yayıncılık için tıbbın iki temel anlamı bulunuyor. Bunlardan ilki olan şifa bilimi; hastalığın teşhisi, tedavisi, önlenmesi ve sağlığın teşviki ile ilgileniyor. İkincisi ise ilaçlar, hastalıkları tedavi etmek, tedavi etmek için kullanılan maddeler ve sağlığı teşvik etmek üzere kurulmuş yöntemleri kapsıyor. Yitik Şifa Yayıncılık koleksiyonu, şifa bilimi, tarih öncesi zamanlardan bugüne kadar olan tarihi ve kullanılan ilaç ve iyileştirme yöntemlerine odaklanıyor. Bu açıdan bakıldığında; bir bakıma alternatif tıp araçlarına yönelerek, modern tıbbı destekleyen dünyaca ünlü şifa bilimcilerin değerli tedavi yöntemlerine aracılık ediyor. Alternatif tıpta şifa arayan bireyler için adeta mentorluk yapıyor.

Alternatif Tıbbın Gelişimine Öncü

Alternatif tıp, iyileşmeyi iddia eden ancak geleneksel / modern tıbbın alanına girmeyen herhangi bir uygulamayı içeriyor. Çoğu durumda bilimsel kanıt yerine, kültürel veya tarihi geleneklere dayanıyor. Yitik Şifa Yayıncılık, bu anlamda alternatif tıbbın öncüsü olan isimlerin kendilerine has ve dünyaca ünlü tedavi yöntemlerine hayat veriyor. Çok değerli alternatif tıp uzmanlarına ait benzersiz tekniklerden şifa arayan tüm okuyucuların yararlanmasını sağlıyor. Yitik Şifa Yayıncılık bünyesindeki alternatif tıp örneklerinin başında homeopati, akupunktur, ayurveda, natüropatik ilaç ve geleneksel Çin tıbbı gibi birtakım uygulamaları başarı ile uygulayan şifacıların notlarından oluşturulan derlemeler yer alıyor. Yitik Şifa Yayıncılık,   dünyada ve Türkiye'de kendi teknikleri ile ün kazanmış şifacıların kitaplarını basıyor. Yayınevi, küresel ve yerel çapta geliştirdikleri alternatif tıp teknikleri ile öne çıkan bu şifacılar sayesinde pek çok kişiye de umut ışığı oluyor. 

Dünyaca Ünlü Şifacıları Okuyucuya Sunuyor

Yitik Şifa Yayıncılık eserlerinde, modern tıp konusundaki görüşlerinizi tamamen değiştirerek beslenme ve sıhhat konularına daha önce hiç bakmadığınız bir pencereden bakmanızı sağlıyor. Konularını geniş bir perspektif ile sunan çok kıymetli şifacıların eserlerine yer veriyor. Günlük hayatın yoğun kaosunda ve koşturmacasında yaşadığınız, sorun haline dönüşen ve çözemediğiniz sağlık sorunlarınıza basit ve şifalı pek çok tedavi yöntemi öneren yayınevinin eserlerinde yer alan tavsiyeleri pek çok modern tıpçı verdikleri tedavilere ek olarak değerlendiriyor. Sağlık ve beslenme alanında kaleme alınan ve satış rekorları kıran önemli kitapların referans gösterdiği eserlere imza atan Yitik Şifa Yayınları, insan var oldukça eskimeyecek olan şifa dolu bilgileri ile okuyuculara yol gösteriyor. Bilgi yönünden zengin ve açıklayıcı dili ile sağlıklı olmanın, şifa bulmanın yollarını sunan bu değerli eserlerde hastalıkların altında yatan temel sebepleri, insanların sağlık sorunlarının karşısında aslında çaresiz olmadığını, yitip giden sıhhatin ve şifanın tekrardan nasıl kazanılabileceğini anlatıyor.  Yediden yetmişe kadar, hemen her yaştan ve profilden insana rehber olabilecek çok değerli tavsiyeler veriliyor. Sıhhatli ve kaliteli bir hayat sürebilmek için basit bir yaşam, kimyasallardan olabildiğince uzak durma ve doğru beslenme tavsiyeleri sunan şifa rehberi niteliğindeki alternatif tıp alanında gelişmiş en değerli yayınlara erişmek için Yitik Şifa Yayıncılık eserlerine göz atabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...