2000
150
 • Beş Yıldız
  (09.01.2017)

  Bu tip UPS aküleri, kesinti olduğunda bilgisayar aniden kapanmasın, kaydetmediğiniz dosyalar ve verileriniz kaybolmasın diye kullanılır. Elektrik kesikken bilgisayar kullanmak için değildir. Elektrik kesikken bilgisayar kullanmak için Jeneratör veya bu iş için özel üretilmiş UPS'lerden almanız gerekir. Kesinti olduğunda bilgisayarınızı kapatmazsanız ve şarj %70 altına inene veya bitene kadar kullanırsanız akünüzün ömrü normalden daha kısa olur. Normalde 1000 kere şarj olabilecek UPS aküsü, her kesintide tamamen boşalana kadar kullanılırsa 200 şarj sonrasında ömrünü tamamlar. Elektrik kesildiğinde bilgisayarınızı kapatmanız gerekir. Yuasa aküler piyasadaki en kaliteli akülerdir ve doğru kullanımda 3-5 sene dayanır.

  MALTEPE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Tunçmatik UPS
  (21.07.2015)

  Yaklaşık 7 ay önce Tunçmatik UPS için 3 adet aldım. UPSs sadece masaüstü bilgisayarım için kullanıyorum. Hergün en bir kez elektrik kesilen yada voltaj dalgalanmalarının fazla olduğu bir ilde yaşıyorum. İlk başta gerçekten memnundum çünkü elektrik kesintilerinde UPS neredeyse 1 saat dayanıyordu. Ancak son 1-2 aydır 15 dakikadan fazla dayanmıyor ve UPS dolu göründüğü halde kapanıyor. Hepsiburadaya sorunsuz teslimi için teşekkür ediyorum ancak bu kadar kısa sürede bu bu verim kaybı olmamalıydı.

  - Edirne - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (2)

 • Tunçmatik ups için
  (07.11.2014)

  Tunçmatik ups 1200VA aküsü bitmişti içinde yuasa marka 2 adet bu model akü var hepsiburadada buldum aynı gün ve sorunsuz teslimat için Teşekkürler Hepsiburada

  KAĞITHANE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (15)

 • Ürün kaliteli
  (11.10.2014)

  Arkadaşlar uzun süredir bir kaç tane ups kullanıyorum bu zaman içerisinde akü değişimi yaptım kullandığım akülerin içerisinde en iyilerinden birisi bu marka aküler idi tavsiye ederim.

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (8)

 • çok güzel
  (14.11.2013)

  bundan 2 tane aldım çok güzel tek külü güç kaynağıma ikisini birden bağladım sorunsuz çalışıyor herkese yuasa aküyü tvsiye eiyorum

  ALUCRA - Giresun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • kaliteli bir ürün
  (14.11.2013)

  kalitesine ve markasına güvenerek aldığım bir ürün. yalnızca, çoklu adet aldığım için temin ve kargolamada 2 parti halinde geldi. teşekkürler.

  BAHÇELİEVLER - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (9)

 • harika
  (15.08.2013)

  bu ürün hakkını veriyor çünkü daha önce C.F.L ve diğer kalitesiz çin mallaırnı kullandım yuasalar 30-35 dk dayanırken cfl 4 dk dayanabildi beende iade ettim. akü alırken UPS için yuasa ışıldaklar için mikron markaları tercih edilmeli .

  - Bingöl - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (4)

 • ORJİNAL ÜRÜN
  (06.03.2013)

  Bu üründen iki güç kaynağım için altı adet sipariş verdim.Güç kaynaklarının içinden çıkanlarla aynı olduğu için tercih ettim.Eskilerle değiştirmesi kolay oldu.Elektrikler kesildiğinde bilgisayarlarım resetliyordu şimdi bu sorun düzeldi.Güç kaynakları sıfır alınmış gibi oldu.Orjinal ürün her zaman kalitedir.Hepsiburada farkıyla iki günde ürünler elime geçti.Teşekkürler...

  MERKEZ - Çorum - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • İlk şarjı ile bile uzun süre kullanım
  (18.02.2013)

  1,5 kva lık ups kullanıyorum. üzerindeki aküler orjinal aküleri idi . Enerji olduğu halde ups kesinti yapmaya başlayınca , bu aküleri aldım. İnanın orjinal akülerinden daha verimli çıktılar. upse bağladığım cihazlar; 42" LG LED Tv , Bilgisayar kasası , lcd 19" monitör , telsiz telefon, modem, 2+1 Hoparlör , Harici disk , Switch Tam zaman tutmadım ama, enerji kesintisinden sonra yaklaşık 30 dakika idare ediyor.

  - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (8)

 • cok iyi
  (08.02.2013)

  burdaki bir mesajda arkadasin birisi sadece tornavida ile kendini degistirebilirsiniz diye yazmis. aldi elime tornavidayi sötüm aküyü. 3 cesiti var sitede benimkisi buydu siparisi verdim gelir gelmez yine kendi basima sadece tornavida yardimi ile taktim. bir gece sarjda birakip pcye taktim cok iyi calisiyor. elektirikcilere para vermeyin alin kendiniz takin cok basit bil degistirmek gibi.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (9)

 • SERVİS İYİ DEĞİL ÇÜNKÜ
  (07.12.2012)

  Ben aldım gayet iyi bir akü. Ancak bugün itibarı ile 14 gündür serviste. İlanın alt kısmında yazıyor zaten. Servis iyi değil bence...

  BERGAMA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (4)

 • Güç Kaynağınız Dayanmıyorsa
  (29.10.2012)

  Güç kaynağım artık hiç dayanmıyordu. Elektrikci bir arkadaşa söyledim gelecekti ama gelmedi bakmaya, değiştirmek için. bende hiç bir elektrik bilgim olmadığı halde güç kaynağını açtım ve aküsünü çıkardım. üzenide 12 V 7 A yazıyordu. hespiburadaya girirsin. baktım aynı özelliklerdeki bu aküyü buldum sipariş verdim 1 günde elime ulaştı. hemen taktım ve işte o an süper gerçekten kimsenin yardımı olmadan değiştirebilirsiniz. gereken sadece tornavida.

  - Çanakkale - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • kargo bekliyorum
  (31.08.2012)

  tunçmatik ups mi aldığımda üstünde yuasa 7 ah geldi 3 yıl filan kulandım o bitince oxford diye bir akü aldım 1 ay sonra problemler yaşamaya başladım 9-10 ay oldu akü birden bi kapandı noluyoz dedim içini açtım bi baktım kutup başları yemyeşil oksitlenmiş yuasada hiç bu tarz bir sorun yaşamadım şimdi işte tekrardan sipariş verdim 7 ah olanından keşke 9 ah alsaydım diye pişman oldum bu bitince 7 lik almam artık 9 ah alırım.

  - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (3)

 • canavar gibi
  (15.08.2012)

  2 adet satın alıp kesintisiz güç kaynağı cihazıma kendim taktım. 1 kasa + 1 17 " crt monitör + 1 yazıcı+1 tarayıcı bağlı , en az 30 dakika sürüyor. Fiyatı biraz yüksek , ama değiyor, tavsiye ederim.

  - Diyarbakır - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (3)

 • dün aldım bugün geldi
  (14.08.2012)

  Ürünü pazartesi aldım, salı günü öğle saatlerinde elime ulaştı. Bu anlayışı seviyorum. Akülerin kalitesinden ziyade markanın gerçekten sorunsuz aküleri olduğu için tercih ettim. UPS için tercih meselesi ise, eski akünüz kaç amperse onu alın ne düşünüğü tercih edin ne yüksek amperlisini.

  SARIYER - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • Doğru voltaj ve amperli Yuasa Akü + Ups = Uzun zamanda yüksek performans bekliyorsanız bu formülü u
  (01.08.2012)

  Powercom BNT-1000Ap ups için 2 adet aldım, taktım ve ups tekrar görevini yapmaya başladı. Şu ana kadar sorun yok. Yaklaşık 1 aydır yeni akülerle kullanıyorum,bu dönemde sık sık elektrik kesintisi veya anlık kesintiler dalgalanmalar oldu. Bağlı cihazlarda kapanma olmadı. Ups anında müdahele etti,aküler görevini layıkıyla yerine getiriyor. Umarım uzun süre dayanır.Kendimce araştırmalar yaptım, Bu markada karar kıldım,doğru yaptığımı düşünüyorum. bulunduğum yerdeki UPS servisinden birkaç arkadaşla da görüştüm, kesinlikle yuasa akü dediler . Bu sözlerde bu markaya yönelmemde fazlaca etken oldu. hepsiburadacom.dan ilk alışverişim. Her aşamada memnun kaldığımı, sipariş verme - onay -teslimat aşamalarının ise tatmin edici düzeyde olduğunu belirtmek isterim. Saygılarımla...

  - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • HIZLI TESLİMAT GÜZEL ÜRÜN
  (02.07.2012)

  Öncelikle hızlı teslimat nedeniyle teşekkür ederim. Fiyatı da oldukça uygun. Her ne kadar ürün Çin malı olsa da işimi görüyor , zaten Çin mallarının girmediği yer mi kaldı ?

  MERKEZ - Afyon - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (4)

 • İhtiyacı olan alsın
  (29.06.2012)

  UPS akünüz yeterli gücü vermiyorsa şarj tutmuyorsa kaçırmayın bu ürün harika 4 aydır kullanıyorum 2 akü 3 makinayı 45 dk acık tutuyor (ups 1,5kwa)

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Yasa Akü ile UPS ilk günkü gibi
  (24.05.2012)

  Akü powercom ups imin içinden çıkan akünün aynısıydı taktığım anda çalıştı bazı arkadaşlar şarjsız geldi demiş ama bana şarjlı geldi ve ups im ilk günkü performansı ile çalışmaya başladı. Akü üstünde ki etikette depozitolu yazıyor ama depozito işlemini kim yapar ne eder belli değil kargo kutusu içinden sadece akü çıktı ithalatçı firma bilgileri garanti belgesi vs başka bişey yoktu bilginize....

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (1)

 • bence hiç düşünmeden alın
  (03.04.2012)

  ben çok araştırdım ama parası pahalı olmasına rağmen yuasada karar kıldım iyiki almışım çok memnunum geleli bi hafta oldu mükemmel çalışıyor yalnız geldiğinde şarj edilmemişti ben önce şaşırdım ama bi akşa kaldı şarj oldu

  MERKEZ - Kilis - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (3)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN