Endüstriyel gıda imalatı alanında 130 yıllık bir deneyime sahip olan Helvacızade grubu, sağlık alanında araştırma ve geliştirme faaliyetlerini titizlikle sürdürüyor. 1991 yılında Zade üretim tesislerini kuran şirket, sıvı bitkisel yağ ve sağlık ürünleri alanında üretimine hız kesmeden devam ediyor. Yüksek standartlar baz alınarak üretilen bitkisel yağ çeşitleri, 65'in üzerinde ülkeye ihraç ediliyor. Doktor ve eczacıların bir araya gelmesi ve uzmanlıklarını ortaya koymaları ile üretilen Zade Vital, Türkiye'nin ilk besin destek markalarından biri olmayı başarıyor. 8 yılı aşkın süredir araştırma ve geliştirmeler sonucu üretilen takviye ürünleri, ülkemizin değerli bitki ve meyve tohumları kullanılarak nitelikli bir hale getiriliyor. Cold press yöntemi sayesinde takviye ürünleri dünya standartlarını yakalıyor. 

Zade Vital, 9 farklı formu ile zengin ürün seçeneği sunuyor. Kabak çekirdeği, keten tohumu, rüşeym, ısırgan tohumu, ceviz, susam, haşhaş ve aspir gibi özlerden elde edilen ürünler 67 farklı çeşidi ile geleneksel tıbbi ürün statüsünde satılıyor. Üniversite ve sanayi işbirlikleri çerçevesinde pek çok yeni üretim tekniği ve ürün geliştirme çalışmaları yürüten firma, ilaç sektöründe patent alma işlemlerini başarıyla gerçekleştiriyor. Bitkisel yağlar, yumuşak kapsüller, vitamin ve mineraller ile bitkisel kapsül, combo ve fix mix serisi gibi ürün gruplarıyla üretimine yön veren şirketin her yaşa ve her ihtiyaca göre belirlenen farklı çözümleri bulunuyor. 

Sıvı cam şişe üretiminde öne çıkan yağlar arasında chia tohumu yağı, fındık yağı, ısırgan tohumu yağı, kanola yağı, kişniş yağı, nar çekirdeği yağı, kenevir tohumu yağı ve badem yağı gibi zengin ürün çeşitliliği sunuluyor. Hemen her türlü yemek için kullanılabilen fındık yağı tatlı aromasının yanında kalsiyum, potasyum ve magnezyum içeren yapısıyla besleyici bir kullanım sunuyor. Kanola yağı ise doymuş yağ oranının düşük olması sebebiyle kötü kolestrolü gözle görülür oranda azaltmaya yardımcı oluyor. Kişniş yağı, uçucu yağ asitlerinden zengin bir yapıya sahip bulunuyor. İştah açıcı özellikleri olan ürün, stres altında çalışan kişilerin baş ağrılarını gidermek için de kullanılabiliyor. Kalp ve damar hastalıklarını önlemeye yardımcı olan nar çekirdeği yağı, antioksidan ve potasyum değerleriyle tansiyonu dengeliyor. Kilo kaybına yardımcı olan yağ, aynı zamanda bağışıklık sistemini de güçlendiriyor. Badem yağı ise A ve B vitaminleri ile cilt dostu yağlar arasında bulunuyor. Cildi nemlendiriyor ve cilt çatlaklarının azalmasında etkin rol oynuyor.

Spesifik formlarda üretilen rüşeym yağı, hindistan cevizi yağı ve zeytinyağlı kudret narı ise özellikli statüleri ile pek çok konuda fayda sağlıyor. Yemeklerde, cilt ve saç bakımında rahatlıkla kullanılabilen hindistan cevizi yağı tüm ciltlere uygun yapısı ile beğeni topluyor. Zengin antioksidan kaynağı olan ürün, hastalıklara karşı koruma kalkanı görevi görüyor. Mide iyileştirici özelliğe sahip olan zeytinyağlı kudret narı; gastrit, kabızlık ve hazımsızlık gibi şikayetlerde tedavi edici olarak kullanılabiliyor. Rüşeym yağı antioksidan özellikleri ile öne çıkarken kardiyovasküler sisteme de sayısız fayda sağlıyor. 

Zade Vital çatısı altında bulunan yumuşak kapsül çeşitleri geniş ürün gamı ile dikkat çekiyor. Yağ formuna sahip olan ürünlerin her birinin kapsül formları da markanın zengin ürün grubunda yer alıyor. Balık yağı yumuşak kapsülleri ise genel destek takviyesinin yanında yetişkinler, hamileler, çocuklar ve emziren anneler için özel formüller ve beslenme değerleri içeriyor. Markanın Combo ve Fit Mix ürün grupları, spor yapan ve aktif olarak sporla ilgilenen kişilerin tercihi oluyor. Geniş çaplı sağlıklı yaşam ürünleri ile her beklentiye uygun çözümler sunan Zade Vital ürünlerini hemen inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Zade Vital

251 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. İndirimli Ürünler
  6. Sepette Kampanyalı Ürünler
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön