Zeka Küpü Yayınları Fiyatları

1998 yılında yayın hayatına adım atan Zeka Küpü Yayınları; yılların birikimi ve tecrübesi ile uzman kadrosunda yer alan öğretmenler aracılığıyla, iyi bir eğitim için öğrencilere katkı sağlıyor. EBD Yayın Grubu’nun bir markası olan Zeka Küpü Yayınları, ilköğretim 1-8 sınıfları için hazırladığı yardımcı ders kitapları ile eğitim hayatı boyunca öğrencilere yardımcı olmak için kitaplar üretmeye devam ediyor.

Her sınıf için ayrı olarak hazırlanan kitaplar, öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmak ve öğrendikleri konuları tekrar etmelerini sağlamak amacıyla yayınlanıyor. Soru bankaları, yaprak testleri, etkinlik kitapları ve her derse özel olarak hazırlanan kitap çeşitliliği ile öğrencilere farklı alternatifler sunan Zeka Küpü Yayınları, öğretmenler tarafından da onaylanan bir marka olarak tavsiye ediliyor.

İlkokul birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri için Zeka Küpü Yayınları tarafından özel hazırlanan soru bankaları eğlenceli bir şekilde sorular sorarak öğrencileri test etmeye ve bilgilendirmeye yardımcı oluyor. Soru bankalarının görseller bakımından zengin olması da öğrencilerin sıkılmadan dikkatlerinin kitapta olmasını sağlıyor. Eğitim hayatına yeni başlayan öğrencilerin, okula ve derslere adapte olabilmeleri için hazırlanan kitaplar, öğrenci aileleri için büyük bir önem teşkil ediyor.

Öğrencilerin eğitim hayatı boyunca Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler gibi ve daha farklı alanlarda görecekleri derslere katkı sağlamak amacı ile faydalanabilecekleri Yaprak Testler, Zeka Küpü Yayınları kadrosunda yer alan profesyonel öğretmenler tarafından hazırlanıyor. Yaprak testlerin tek bir sayfadan oluşması özelliği öğrencilerin gözünü korkutmayarak yaprak testleri, sıkılmadan pratik yapabilecekleri bir test haline getiriyor. Üstelik kısa bir süre içerisinde tamamlayabilecekleri yaprak testler, öğrencileri motive etmesi açısından da faydalı oluyor.

 Zeka Küpü Yayınları, konu anlatımlı soru bankaları aracılığı ile öğrencilerin derslerinde öğrendikleri bilgileri güçlendirmeyi hedefliyor. Kitap içerisinde bulunan konu anlatım kısımları ile öğrendikleri bilgileri tekrar edebilmelerini ve tekrar ettikleri konuları soru bankası içerisinde yer alan testler ile pekiştirebilmelerine yardımcı oluyor. Öğrencilerin okulda gördükleri bütün dersleri kapsayan soru bankaları, etkili bir ders çalışma ürünü olarak öğrencilere büyük bir katkı sağlıyor.

Birbirinden farklı sorularıyla öğrencilerin kendilerini geliştirmesini amaçlayan Zeka Küpü Yayınları, hazırladığı fasikülleri ile öğrencilere yardımcı oluyor. Her bir ders için ayrı olarak hazırlanan fasikül setleri, İngilizce, Sosyal Bilgiler, Fen Bilimleri, Matematik gibi alanlarda öğrencilerin eksik olduğu konuları tamamlamasını sağlıyor. Zeka Küpü Yayınları, fasikül setleri ile öğrencilerin mevcut bilgilerini de sağlamlaştırmayı amaçlıyor.

Ortaokula yeni başlayan öğrencilerin, ders sayısındaki artışa katkı sağlamak ve bu derslere yardımcı olmak amacıyla her döneme özel üretilen Zeka Küpü Yayınları kitapları, öğrencilerin başarı performansına büyük bir önem veriyor. Bütün öğrencilerin derslerine önem veren Zeka Küpü Yayınları, alternatif test kitapları ile öğrencilerin istediği tarzdaki kitapla kendilerini test edebilmelerini sağlıyor.

Ortaokula başlayan öğrencilerin iyi bir lise öğrenimi görebilmek için girecekleri sınava, öğrencileri hazırlamak adına soru bankaları yayınlayan Zeka Küpü Yayınları; çıkmış ve çıkabilecek sorularıyla öğrencilere yardımcı oluyor. Deneme kitapları ile öğrencilerin kendilerini denemesini sağlayan Zeka Küpü Yayınları, yanlış yaptıkları sorularda kendilerini geliştirebilmelerini ve yanlış sayısını en aza indirmelerini sağlamak amacıyla deneme kitaplarını üretiyor.

Birbirinden farklı ders alanlarında yayınladığı soru kitapları ile öğrencilere geniş bir test havuzu sunan Zeka Küpü Yayınları, kaliteli ve başarılı soru türleri ile güvenilirliğini kanıtlıyor. Üstelik her bütçeye uygun fiyatları ile öğrencilerin yanı sıra cüzdanınızın da dostu olan Zeka Küpü Yayınları, öğrencilerin geleceğine dair en iyi şekilde bir katkı sağlamayı hedefliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Zeka Küpü Yayınları

144 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Yayın Tarihi
 6. Yazar
 7. Basım Dili
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
 10. İndirimli Ürünler
 11. Hemen Al Sonra Öde
 12. Kelime Filtresi
Başa dön