Bilgisayarların önemli çevresel bileşenleri arasında yer alan klavyeler, yazıların ve çeşitli bilgisayar komutlarının oldukça hızlı ve rahat bir şekilde bilgisayara aktarılmasını sağlıyor. Gelişen teknolojilere bağlı olarak, farklı kullanım türleri için özelleştirilen ve bilgisayar kullanımını oldukça konforlu bir hale getiren çeşitli klavye modelleri bulunuyor. Q klavye düzeninde üretilen klavyeler, dünya genelinde bilgisayarlarda en çok kullanılan klavye türleri arasında yer alıyor. Q klavye kadar yaygın olarak kullanılmasalar da, Türkçe için özel olarak geliştirilen F klavyelerin de son derece ergonomik modelleri bulunuyor. Bilgisayar bileşenleri üretimi konusunda uzman bir marka olan A4Tech firması, oldukça ergonomik ve fonksiyonel klavyeleri ile dikkat çekiyor. Kullanıcı deneyimini her zaman ön planda tutan markanın, farklı kullanım amaçları için özelleştirilen geniş bir ürün yelpazesinde klavye modelleri bulunuyor.

A4Tech Klavye Modelleri Nelerdir?

A4Tech firmasının yılların uzmanlığı ve gelişmiş teknolojilerin birleşimi ile ürettiği klavyeler, üstün performanslarının yanı sıra oldukça şık tasarımları ile dikkat çekiyor. A4Tech klavyeler; Türkçe Q, Türkçe F ya da İngilizce Q gibi farklı klavye düzenlerinde üretiliyor. Markanın "multimedya klavye" olarak adlandırılan klavye modellerinde, çeşitli bilgisayar programlarının daha hızlı ve rahat kullanılması amacıyla birçok işlevsel tuş bulunuyor. Oyun tutkunlarına yönelik olarak geliştirilen A4Tech oyuncu klavyeleri ise oyunların daha kolay ve keyifli oynanabilmesini mümkün kılan özel tuş tasarımına sahip bulunuyor. Bilgisayar başında uzun süre yazı yazanlar için ideal ürünler arasında olan Slim ve X-Slim klavyeler, son derece ince dizaynları ve yazı yazmayı kolaylaştıran düşük tuş yükseklikleri ile ön plana çıkıyor. Markanın üretmiş olduğu kablolu USB klavyeler birçok işletim sistemi ile yüksek bir uyum gösteriyor ve herhangi bir kurulum gerektirmeden pratik şekilde kullanılıyor. USB soketine sahip olan kablolu klavyelerin dışında, PS/2 soketine sahip çeşitli klavye modelleri de üretiliyor. Akşam ve gece saatlerinde veya karanlık ortamlarda bilgisayar kullananlar için özel olarak geliştirilen LED ışıklı klavyeler ise kullanıcıların düşük ışık altında bile rahatça bilgisayar kullanabilmelerine olanak tanıyor. Çeşitli kullanım amaçlarına göre özelleştirilen ve fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra oldukça şık tasarımlarıyla da dikkat çeken A4Tech klavyelerin; siyah, beyaz, gri ve gümüş rengi gibi birçok renk seçeneği bulunuyor. Markanın farklı fiziksel boyutlara ve estetik çizgilere sahip olan ürünleri, bilgisayarlarla dekoratif açıdan oldukça uyum gösteriyor.

A4Tech Multimedya ve Oyuncu Klavyelerinin Ne Gibi Fonksiyonları Bulunuyor?

 • Multimedya klavye olarak adlandırılan klavyeler, üzerlerindeki fonksiyonel tuşlar sayesinde bilgisayarda uzun süre müzik dinleyenlerin veya video izleyenlerin kullanımlarını son derece kolaylaştırıyor.
 • Bazı A4Tech klavye modellerinde, multimedya tuşlarının kullanıcının kendi isteği doğrultusunda düzenlenebilmesine imkân tanıyan tuş kişiselleştirme özelliği de bulunuyor.
 • Oldukça ergonomik tasarımlı modelleri bulunan multimedya klavyeler, müzik ve video programları dışında İnternet tarayıcılarının kullanımında da büyük kolaylık sağlıyor.
 • A4Tech'in oyun tutkunlarına özel olarak geliştirdiği oyuncu klavyelerinde, çeşitli oyunlarda en çok kullanılan W, A, S, D tuşları kullanım kolaylığı için özel renklerde üretiliyor.
 • Bazı oyuncu klavyelerinde bulunan özel tasarımlı kauçuk tuşlar ise oyunlarda sağladıkları kolaylığın yanı sıra yazı yazma işlemlerini de keyifli bir hale getiriyor.
 • Oyunseverlerin ihtiyaçlarına en iyi cevap vermek için geliştirilen ergonomik A4Tech klavyeleri, oyunseverleri yormuyor ve oyunlarda daha başarılı olmalarına yardımcı oluyor.

A4Tech Klavye Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Bilgisayar teknolojilerinde yaşanan gelişmelerin klavyelere de yansıması ve farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik birçok model olması nedeniyle çeşitli fiyat aralıklarda klavye türleri bulunuyor. A4Tech klavye fiyatları ürünlerin kullanım amacına, tasarımlarına ve sahip oldukları teknik özelliklere göre değişiklik gösterebiliyor. Bilgisayar bileşenleri üretimi konusunda yenilikçi tasarımlara ve geniş bir ürün portföyüne sahip olan A4Tech, farklı kullanım amaçları için kullanıcılara birçok ürün seçeneği sunuyor. Sahip olduğunuz bilgisayarın özelliklerine ve kullanım amaçlarınıza bağlı olarak çeşitli klavye modelleri arasında karşılaştırma yapabilir ve ihtiyaçlarınıza en iyi cevap veren ürünleri tercih edebilirsiniz. Daha üst segmentte yer alan ürünlerinin yanı sıra fonksiyonel ve bütçe dostu ürünleriyle de dikkat çeken markanın, her bütçeye uygun birçok klavye modeli bulunuyor. Satın aldığınız klavyenin renk ve tasarım olarak bilgisayarınızı tamamlamasını istiyorsanız, çeşitli renklerdeki klavyelerden cihazınızla en uyumlu olanları tercih edebilirsiniz. A4Tech'in; siyah, beyaz ve gri gibi tek renkli tasarıma sahip olan klavyelerinin yanı sıra siyah renk tonlarının oldukça estetik görünümlü gümüş rengiyle harmanlandığı birçok dekoratif klavye modeli de bulunuyor. Daha küçük ekran genişliğine sahip olan dizüstü bilgisayarınız veya tabletiniz için bir klavye arıyorsanız, üzerinde numerik tuşların bulunmadığı küçük boyutlu A4Tech klavyeleri satın alabilirsiniz.

A4Tech Klavye Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

 • A4Tech klavyeleri bilgisayar klavyelerinin mutlaka sahip olmaları gereken ve kullanım esnasında oldukça rahatlık sağlayan ergonomik özellikleri ile dikkat çekiyor.
 • Markanın farklı türdeki kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önüne alarak geliştirdiği ürünler, çeşitli kullanım amaçları için yüksek performans sergiliyor.
 • Klavyelerin sahip oldukları oluklu tasarım, herhangi bir sıvı dökülmesi durumunda sıvıların küçük oluk kanallarından akmalarını sağlıyor ve ürünlerin hasar görmesini engellemeye yardımcı oluyor.
 • Yaygın olarak kullanılan birçok işletim sistemi ile son derece yüksek bir uyumla çalışan USB klavyeler, masaüstü ve dizüstü cihazlarda konforlu bir kullanıma sağlayan kablo uzunluklarında üretiliyor.
 • Markanın Slim ve X-Slim özelliğine sahip olan tuş takımlı modellerinde, oldukça sessiz ve keyifli bir yazıma izin veren arttırılmış tuş stabilitesi bulunuyor.
 • Birçok A4Tech klavye modelinde, kullanıcının duruş şekline göre klavye yüksekliğini ayarlamasına imkân tanıyan ayarlanabilir klavye yüksekliği özelliği yer alıyor.

Bilgisayar Klavyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bilgisayar kullanımını oldukça konforlu, rahat ve keyifli bir hale getirebilmek için klavye satın almadan önce bazı özelliklere dikkat etmek gerekiyor. Bilgisayar başında yoğun olarak gerçekleştirilen faaliyetlerin türü ile uyum göstermeyen klavyelerin seçilmesi hem bilgisayar kullanımında verimin düşmesine hem de kullanıcının gerçekleştirdiği faaliyetlerden keyif alamamasına sebep olabiliyor. Uzun süre bilgisayarda oyun oynamayı seviyorsanız, tamamen oyun tutkunlarına özel olarak üretilen oyuncu klavyeleri size daha konforlu ve rahat bir oyun deneyimi sağlıyor. Müzik dinleme ve video izleme programlarını gün içinde fazla kullanma durumunuz varsa, son derece kullanım kolaylığı sağlayan A4Tech multimedya klavyeleri tercih edebilirsiniz. LED aydınlatma özelliğine sahip olan klavyeler ise genelde daha karanlık ortamda çalışmalarını gerçekleştirenlerin rahat ve verimli çalışabilmelerine imkân tanıyor. A4Tech markasının farklı kullanım ihtiyaçlarına göre tasarladığı, üzerinde numerik tuşların veya fonksiyon tuşlarının yer almadığı ve daha küçük boyutlara sahip olan çeşitli klavye modelleri bulunuyor. Klavye kullanım alışkanlıklarınıza bağlı olarak Q ya da F klavye düzenine göre üretilen modellerden size en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Alışkın olduğunuz klavye düzeninde üretilen bir ürünü satın almanız, çalışmalarınızı daha verimli şekilde yapabilmeniz ve yazım hızınız açısından önem taşıyor. Eğer uzun süre bilgisayarda yazı yazma gibi bir kullanımınız varsa, bilek desteğine sahip olan klavye modellerini tercih ederek bilek sağlığınızı korumaya katkıda bulunabilirsiniz. Oldukça fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken A4Tech klavye modellerine Hepsiburada'nın avantajlı fiyatları ile sahip olabilir ve bilgisayarda daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

A4Tech Klavye Fiyatları ve Modelleri

20 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Bağlantı
  1. Kablolu
  2. PS/2 Kablo
 4. Klavye Tipi
  1. Standart
 5. Markalar A-Z
  1. A4Tech Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Razer Klavyeler
  4. Rampage Klavyeler
  5. Buyfun Klavyeler
  6. Everest Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. Asus Klavyeler
  9. Motospeed Klavyeler
  10. Redragon Klavyeler
  11. MF Product Klavyeler
  12. HP Klavyeler
  13. SW Future Klavyeler
  14. Inca Klavyeler
  15. Rush Klavyeler
  16. Gamepower Klavyeler
  17. Frisby Klavyeler
  18. GameBooster Klavyeler
  19. Packard Bell Klavyeler
  20. Platoon Klavyeler
  21. PolyGold Klavyeler
  22. Trust Klavyeler
  23. Concord Klavyeler
  24. SteelSeries Klavyeler
  25. Dell Klavyeler
  26. Philips Klavyeler
  27. Turbox Klavyeler
  28. Ajazz Klavyeler
  29. Bloody Klavyeler
  30. Magic-Refiner Klavyeler
  31. Microsoft Klavyeler
  32. Apple Klavyeler
  33. Cooler Master Klavyeler
  34. Dexim Klavyeler
  35. Ducky Klavyeler
  36. Hello Klavyeler
  37. MSI Klavyeler
  38. Raynox Klavyeler
  39. Trilogic Klavyeler
  40. Xtrike Me Klavyeler
  41. Corsair Klavyeler
  42. Delux Klavyeler
  43. Performax Klavyeler
  44. Piranha Klavyeler
  45. AOC Klavyeler
  46. Addison Klavyeler
  47. Cougar Klavyeler
  48. Elba Klavyeler
  49. GAMEMAX Klavyeler
  50. GOMAX Klavyeler
 6. Dili
  1. Türkçe Q
  2. Türkçe F
 7. Kullanım Amacı
 8. Nümerik Tuşlar
 9. Aydınlatma
 10. RGB
 11. Bilek Desteği
 12. Renk
 13. Touchpad
 14. Multimedya Tuşları
 15. Fonksiyon Tuşları
 16. Fotoğraflı Değerlendirme
 17. Fırsat Ürünleri
 18. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka A4Tech
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/51/a4tech
Başa dön