1976 yılından bu yana bilgisayar sektöründe faaliyet gösteren ve geniş üretim kapasitesi sayesinde dünyanın önde gelen bilgisayar üreticilerinden bir tanesi kabul edilen Acer, monitör konusunda da sektörü şekillendirmeye devam ediyor. Temel düzeyde bilgisayar kullanım süreçlerinde, oyun seanslarında ve profesyonel uygulama değerlendirme esnasında görev alan Acer monitör çeşitleri, sunduğu özelliklerle ve teknik kabiliyetlerle teknoloji meraklılarının öncelikli tercihlerinden biri haline geliyor.

Acer Monitör Çeşitleri

Ürün gamını sürekli genişleten ve her kullanım türüne uygun monitör modelleri geliştiren Acer; panel yapısı, ekran genişliği, ergonomik tasarım gibi sayısız değişkene göre tasarladığı ürünlerini teknoloji meraklılarıyla buluşturuyor. Ekran genişlikleri 18.5 inçten 35 inçe kadar uzanan modeller, çözünürlük ve tepki süresi noktasında da çeşitlilik gösteriyor.

İş yerlerinde değerlendirilebilen 60 Hz ekran yenileme hızına sahip TN panelli monitörler, genel kullanım için uygunluk sunuyor. Çözünürlüğü, ekran genişliğine bağlı olarak değişen Acer monitör çeşitleri, seçilen modele göre yanlara ve öne-arkaya doğru hareket ettirilebiliyor. HDMI ve VGA portları üzerinden bilgisayara bağlanabilen aygıtlar, tatmin edici ekran parlaklığı ve düşük enerji tüketimiyle beğeni topluyor.

Grafik tasarım, modelleme, fotoğraf düzenleme gibi çalışmaların yapıldığı iş modelleriyle ilgilenen kullanıcıların yönelebilecekleri IPS panelli Acer monitör çeşitleri ise renk doğruluğu ve yüksek çözünürlük konusunda beklentileri karşılıyor. Tasarım bakımından değişiklik gösteren ürünler, Zero-Frame yapısını da beraberinde getiriyor. VGA, DVI ve HDMI çıkışları aracılığıyla bilgisayara bağlanarak görüntü oluşturan Acer monitör çeşitleri, kabul edilebilir tepki süreleri sunmalarıyla multimedya içeriklerinin takibi ve oyun oynama sırasında da değerlendirilebiliyor.

Acer’ın en iddialı olduğu monitör çeşitleri arasında ise oyun tutkunlarına yönelik hazırladığı aygıtlar yer alıyor. Curved olarak nitelendirilen kenarları kavisli monitörlerden yüksek ergonomi getiren aygıtlara kadar pek çok ürün, oyuncuların gereksinimlerine yanıt veriyor. 144 Hz ve üzeri ekran yenileme hızlarının yanı sıra, G-SYNC ve FreeSync destekleri sayesinde oyunların en ideal şekilde oynanabilmesine olanak tanıyan monitörler, ergonomi açısından azami düzeyde rahatlık sağlıyor. Etkileyici tasarımlarını pivot desteği ve döndürülebilir panelle taçlandıran modeller, yeni nesil görüntü çıkış noktaları aracılığıyla QHD’ye kadar çözünürlükte görüntüler sunabiliyor.

Acer Monitör Fiyatları

Kapsamlı menü seçenekleri ile kolayca kişiselleştirilebilen ve kalibre edilebilen Acer monitör çeşitleri, görüntülerin doğal renkleriyle ve gerçek kontrast oranlarıyla takibine imkan tanıyor. Tercih edilen bazı modeller, doğrudan kendi ayakları üzerinde kullanılabilirken, kimi aygıtlar VESA destekli arka panelleri vasıtasıyla duvar ve VESA destekli hareket edebilir mekanizmalara monte edilerek de değerlendirilebiliyor. Bunun yanı sıra, dahili hoparlörle desteklenen  modeller ise, temel düzeyde ses çıkışı sağlayan harici hoparlörlere oranla çok daha kaliteli seslere imza atarak harici hoparlör gereksinimini ortadan kaldırabiliyor.

Acer monitör fiyatları; ürünlerin sahip olduğu teknik özelliklere, ekran genişliğine, çözünürlüğüne, bağlantı noktalarına ve daha pek çok değişkene bağlı olarak farklılık arz ediyor. Bu bağlamda, ofis kullanımı için uygunluk gösteren, nispeten küçük ekran genişliğine ve düşük ekran çözünürlüğüyle gelen monitörlerin fiyatları, oyun tutkunları için özel teknolojiler barındıran geniş ekranlı modellere oranla değişik fiyatlarla kullanıcı bulabiliyor. Hem kısıtlı bütçeyle alışverişe çıkan teknoloji meraklılarının hem de harcamalarını monitör özelinde yüksek tutanların beklentilerini yanıtsız bırakmayan Acer, geniş ürün gamıyla memnuniyet yaratıyor.

Edindiği monitörü uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabilmeyi amaçlayan teknoloji meraklılarının rahatlıkla yönelebilecekleri Acer monitör çeşitleri, düşük güç tüketimleri ve cıva bulundurmayan malzemeden üretilmeleri sayesinde de takdir topluyor. İnsan sağlığı ve doğayı koruyarak teknolojik ürünler geliştirmeyi ilke edinen Acer’ın attığı cesur adımlarla kullanıcılar, yüksek performanslı ve güvenilir monitörler kullanabiliyor.

Acer Monitör Fiyatları

61 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Acer
  2. Asus
  3. Philips
  4. Dell
  5. Viewsonic
  6. HP
  7. Samsung
  8. AOC
  9. LG
  10. BenQ
  11. MSI
  12. Lenovo
  13. Rampage
  14. Gamepower
  15. Casper
  16. Cbox
  17. iiyama
  18. Everest
  19. Hikvision
  20. SilverCrest
  21. Exper
  22. GameBooster
  23. Gigabyte
  24. Inter
  25. James Donkey
  26. Jhctech
  27. Zowie
  28. İzoly
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Kullanım Amacı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Ekran Boyutu A-Z
 8. Panel Tipi
 9. Çözünürlük (max)
 10. Yenileme Hızı (Hz)
 11. Tepki Süresi
 12. Sync Teknolojisi
 13. HDR
 14. Kontrast Oranı (mnt)
 15. HDMI
 16. DVI-D
 17. DVI-I
 18. D-Sub (VGA)
 19. HDCP
 20. Mini DisplayPort
 21. DisplayPort
 22. Dokunmatik Ekran
 23. Dahili Hoparlör
 24. 3D Desteği
 25. Vesa Uyumluluğu
 26. Güç Kaynağı
 27. Kavisli Yüzey
 28. Satıcı A-Z
 • Marka Acer

Monitörler Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3013120/57/acer
Başa dön