1976 yılından bu yana bilgisayar sektöründe faaliyet gösteren ve geniş üretim kapasitesi sayesinde dünyanın önde gelen bilgisayar üreticilerinden bir tanesi kabul edilen Acer, monitör konusunda da sektörü şekillendirmeye devam ediyor. Temel düzeyde bilgisayar kullanım süreçlerinde, oyun seanslarında ve profesyonel uygulama değerlendirme esnasında görev alan Acer monitör çeşitleri, sunduğu özelliklerle ve teknik kabiliyetlerle teknoloji meraklılarının öncelikli tercihlerinden biri haline geliyor.

Acer Monitör Çeşitleri

Ürün gamını sürekli genişleten ve her kullanım türüne uygun monitör modelleri geliştiren Acer; panel yapısı, ekran genişliği, ergonomik tasarım gibi sayısız değişkene göre tasarladığı ürünlerini teknoloji meraklılarıyla buluşturuyor. Ekran genişlikleri 18.5 inçten 35 inçe kadar uzanan modeller, çözünürlük ve tepki süresi noktasında da çeşitlilik gösteriyor.

İş yerlerinde değerlendirilebilen 60 Hz ekran yenileme hızına sahip TN panelli monitörler, genel kullanım için uygunluk sunuyor. Çözünürlüğü, ekran genişliğine bağlı olarak değişen Acer monitör çeşitleri, seçilen modele göre yanlara ve öne-arkaya doğru hareket ettirilebiliyor. HDMI ve VGA portları üzerinden bilgisayara bağlanabilen aygıtlar, tatmin edici ekran parlaklığı ve düşük enerji tüketimiyle beğeni topluyor.

Grafik tasarım, modelleme, fotoğraf düzenleme gibi çalışmaların yapıldığı iş modelleriyle ilgilenen kullanıcıların yönelebilecekleri IPS panelli Acer monitör çeşitleri ise renk doğruluğu ve yüksek çözünürlük konusunda beklentileri karşılıyor. Tasarım bakımından değişiklik gösteren ürünler, Zero-Frame yapısını da beraberinde getiriyor. VGA, DVI ve HDMI çıkışları aracılığıyla bilgisayara bağlanarak görüntü oluşturan Acer monitör çeşitleri, kabul edilebilir tepki süreleri sunmalarıyla multimedya içeriklerinin takibi ve oyun oynama sırasında da değerlendirilebiliyor.

Acer’ın en iddialı olduğu monitör çeşitleri arasında ise oyun tutkunlarına yönelik hazırladığı aygıtlar yer alıyor. Curved olarak nitelendirilen kenarları kavisli monitörlerden yüksek ergonomi getiren aygıtlara kadar pek çok ürün, oyuncuların gereksinimlerine yanıt veriyor. 144 Hz ve üzeri ekran yenileme hızlarının yanı sıra, G-SYNC ve FreeSync destekleri sayesinde oyunların en ideal şekilde oynanabilmesine olanak tanıyan monitörler, ergonomi açısından azami düzeyde rahatlık sağlıyor. Etkileyici tasarımlarını pivot desteği ve döndürülebilir panelle taçlandıran modeller, yeni nesil görüntü çıkış noktaları aracılığıyla QHD’ye kadar çözünürlükte görüntüler sunabiliyor.

Acer Monitör Fiyatları

Kapsamlı menü seçenekleri ile kolayca kişiselleştirilebilen ve kalibre edilebilen Acer monitör çeşitleri, görüntülerin doğal renkleriyle ve gerçek kontrast oranlarıyla takibine imkan tanıyor. Tercih edilen bazı modeller, doğrudan kendi ayakları üzerinde kullanılabilirken, kimi aygıtlar VESA destekli arka panelleri vasıtasıyla duvar ve VESA destekli hareket edebilir mekanizmalara monte edilerek de değerlendirilebiliyor. Bunun yanı sıra, dahili hoparlörle desteklenen  modeller ise, temel düzeyde ses çıkışı sağlayan harici hoparlörlere oranla çok daha kaliteli seslere imza atarak harici hoparlör gereksinimini ortadan kaldırabiliyor.

Acer monitör fiyatları; ürünlerin sahip olduğu teknik özelliklere, ekran genişliğine, çözünürlüğüne, bağlantı noktalarına ve daha pek çok değişkene bağlı olarak farklılık arz ediyor. Bu bağlamda, ofis kullanımı için uygunluk gösteren, nispeten küçük ekran genişliğine ve düşük ekran çözünürlüğüyle gelen monitörlerin fiyatları, oyun tutkunları için özel teknolojiler barındıran geniş ekranlı modellere oranla değişik fiyatlarla kullanıcı bulabiliyor. Hem kısıtlı bütçeyle alışverişe çıkan teknoloji meraklılarının hem de harcamalarını monitör özelinde yüksek tutanların beklentilerini yanıtsız bırakmayan Acer, geniş ürün gamıyla memnuniyet yaratıyor.

Edindiği monitörü uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabilmeyi amaçlayan teknoloji meraklılarının rahatlıkla yönelebilecekleri Acer monitör çeşitleri, düşük güç tüketimleri ve cıva bulundurmayan malzemeden üretilmeleri sayesinde de takdir topluyor. İnsan sağlığı ve doğayı koruyarak teknolojik ürünler geliştirmeyi ilke edinen Acer’ın attığı cesur adımlarla kullanıcılar, yüksek performanslı ve güvenilir monitörler kullanabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Acer Monitör Fiyatları

Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Monitörler
Monitörler
Led Monitörler
Led Monitörler
IPS Monitörler
IPS Monitörler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Ekran Boyutu
Toplam 24 / 47 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/acer