Acil Çıkış Çekici

Acil çıkış çekici, araç içerisinde olağan dışı bir durum olduğunda araçtan camı kırıp çıkmanız için birinci derecede önemli bir güvenlik aletidir. Çekicin üst uçlarındaki sivri metal uçları ile kapılarınızın açılmadığı durumlarda camınızı kırabilirsiniz. Özel otomobiller, otobüsler veya bu tip herhangi bir araçta kullanılabilir.
Acil çıkış çekici üzerinde farklı özellikler yer alıyor. Emniyet kemerinizin kesilmesi gerektiği durumlarda uç tarafında falçata bulunuyor. Bazı acil çıkış çekici modellerinin uç taraflarında ise karanlıkta kalma risklerine karşın el feneri yer alıyor. Reflektörlü imdat çekici çeşitleri de bulunuyor. Bir diğer modellerimiz ise tornavidalı olanlarıdır. İhtiyacınız olan tüm fonksiyonel özelliklerdeki acil imdat çekiç ürünlerini Hepsiburada.com'dan online olarak hepsiburada.com'dan indirimli satın alabilirsiniz.
Modacar, Dreamcar, Autokit, Z Tech, Hammer, Carub, Cannon, Actto markalı acil imdat çekiçleri vardır. Tüm ürünler Hepsiburada.com bünyesinde bulunan Türkiye'nin önde gelen markalarından satın alabilirsiniz.
Acil İmdat çekici ürünlerinin yanı sıra trafik ürünleri kategorimizi de inceleyerek, yine olağan dışı durumlarda ihtiyacınız olabilecek modellerde ürünleri satın alabilirsiniz. Trafiğe çıkmadan önce tüm eksiklerinizi giderdiğinize emin olunuz. Aksi takdirde oluşabilecek acil durumlarda bu ürünler siz beklenmedik zararlardan zamanında kurtarabilir. Kaza sırasında kişinin araçtan çıkması, hayatı açısından önemli olduğundan dolayı, her araçta bulundurulması gereken bir ürün.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Acil Çıkış Çekici

27 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 27 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/264022/272469