Acil çıkış çekici, araç içerisinde olağan dışı bir durum olduğunda araçtan camı kırıp çıkmanız için birinci derecede önemli bir güvenlik aletidir. Çekicin üst uçlarındaki sivri metal uçları ile kapılarınızın açılmadığı durumlarda camınızı kırabilirsiniz. Özel otomobiller, otobüsler veya bu tip herhangi bir araçta kullanılabilir.
Acil çıkış çekici üzerinde farklı özellikler yer alıyor. Emniyet kemerinizin kesilmesi gerektiği durumlarda uç tarafında falçata bulunuyor. Bazı acil çıkış çekici modellerinin uç taraflarında ise karanlıkta kalma risklerine karşın el feneri yer alıyor. Reflektörlü imdat çekici çeşitleri de bulunuyor. Bir diğer modellerimiz ise tornavidalı olanlarıdır. İhtiyacınız olan tüm fonksiyonel özelliklerdeki acil imdat çekiç ürünlerini Hepsiburada.com'dan online olarak hepsiburada.com'dan indirimli satın alabilirsiniz.
Modacar, Dreamcar, Autokit, Z Tech, Hammer, Carub, Cannon, Actto markalı acil imdat çekiçleri vardır. Tüm ürünler Hepsiburada.com bünyesinde bulunan Türkiye'nin önde gelen markalarından satın alabilirsiniz.
Acil İmdat çekici ürünlerinin yanı sıra trafik ürünleri kategorimizi de inceleyerek, yine olağan dışı durumlarda ihtiyacınız olabilecek modellerde ürünleri satın alabilirsiniz. Trafiğe çıkmadan önce tüm eksiklerinizi giderdiğinize emin olunuz. Aksi takdirde oluşabilecek acil durumlarda bu ürünler siz beklenmedik zararlardan zamanında kurtarabilir. Kaza sırasında kişinin araçtan çıkması, hayatı açısından önemli olduğundan dolayı, her araçta bulundurulması gereken bir ürün.

Acil Çıkış Çekici

18 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Carub
  2. Dreamcar
  3. Lampa
  4. Modacar
  5. Nettedarikcisi
  6. Actto
  7. Autokit
  8. Cannon
  9. Eagle
  10. Starklips
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/264022/272469
BAŞA DÖN