Farklı ürün çeşitleri ile kullanıcı memnuniyeti sağlayan Active markası, en yenilikçi modellerle dikkat çekiyor. Farklı yaş ve cinsiyet ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştiren Active markasının ürün skalası oldukça geniş. Bunun yanında kalite standartlarına uygun ürün yönetimi ile uzun süreli kullanım ve sağlıklı kullanım da sunuluyor. Active ürün çeşitleri için Hepsiburada ile online araştırma yapabilirsiniz. Active markasına ait tüm ürünleri tek sayfa üzerinden görüntüleyebilir, markanın ürünlerini de kategorize ederek inceleyebilirsiniz. Active ürünleri için sistemli bi online araştırmayı konforlu biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Active spor ayakkabılar, Active spor çantalar, Active tabanlıklar, Active bisiklet seleleri gibi ürünleri fiyatlarına göre de listeleyebiliriz. Active ürün listesi yaparken doğrudan fiyata göre de ilerleyebilir, doğrudan ihtiyacınıza uygunluğuna göre de bakabilirsiniz. Uygun fiyatlı Active spor ayakkabı, uygun fiyatlı Active spor çanta gibi arayışlar için hemen yanıt alabilirsiniz. İyi fiyat avantajını yakalamak üzere indirim ve kampanya araştırmasını da yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kullanabileceğiniz kuponlar da olabilir. Bunun için de bir değerlendirme sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanında online olarak ürün yorumlarına da bakabilirsiniz. Yorumları okumak da ürünlerin kullanıcı dostu olup olmadığı, dayanıklılığı, fiyat & performans dengesi üzerine fikir verebilir. 

Active Stili Nasıl?

Bazen markalar, bazı ihtiyaçlar için tam da aranan ürün stilini sunuyor. Bu da ilgili markaya ait ürünlerin kullanıcı tarafından özellikle tercih edilmesine neden oluyor. Active markası da ürünleri ile özel bir tasarım beklentisini karşılıyor. Kendine özgü bir tasarım çizgisi olan marka; spor ayakkabı, spor çanta ve diğer aksesuarlarla dikkat çekiyor. Özellikle sade ve her giyim stili ile uyumlu spor ayakkabı modellerini sevenler için Active markası, güzel ürünler sunuyor. Stil sahibi, sade, herşeyle uyumlu kullanılabilen spor ayakkabı modelleri, spor çanta modelleri, spor giyim aksesuarları için Active markasını tercih edebilirsiniz. 

Active Ürünleri

Markaların ürünleri, belirli bir konuya veya ihtiyaç alanına odaklanılarak geliştiriliyor. Spor giyim markaları içinde de Active, sporda konfora ve şıklığa odaklanıyor.  Tenis, takım sporları, yürüyüş, pilates, yoga gibi farklı spor dalları ile günlük egzersizi sağlamak mümkün. Bu sporları yaparken hem şık görünen hem de konfor sunan spor giyim ürünlerine gereksinim duymak normal. Bu amaçla spor giyim markaları da hem şık hem modaya uygun hem de konfor odaklı ürünler geliştiriyor. Active markası da farklı açılardan kullanıcıyı memnun eden spor giyim ürünlerini kullanıcıya sunuyor. Beğenilen Active spor giyim ürünleri; spor ayakkabı, spor çanta, ayakkabı tabanı, bisiklet selesi gibi alt kategoriler içeriyor. Peki, Active ürünleri neden çok tercih ediliyor ve ne gibi özelliklerle öne çıkıyor. 

Active Ürünlerinin Özellikleri

Active ürünlerinin özellikleri incelendiğinde dayanıklılık öne çıkan bir ürün performansı olarak gözleniyor. Kaliteli dikişler, iyi malzeme ve dayanıklılığa odaklanan genel tasarım detayları bir araya gelerek dayanıklılık konusunda iyi bir deneyim sunuyor. Diğer yandan hem çanta hem de spor ayakkabı modelleri için çok net ve yalın bir tasarım dili sunuluyor. Tasarımdaki netlik, incelik ve sadelik de ürünlerin hemen her giyim tarzı ile uyumlu olmasını sağlıyor. Çantaların fonksiyonel ürünler olarak tasarlanmış olması da önemli bir detay. Bolca cep ve gözler içeren çantalar, bütünlükte de sade ve şık duruyor. Çoğu suya ve ıslanmaya dayanıklı. Active markasına ürünler; erkek, kadın, çocuk spor ayakkabı modelleri, yine her yaş ve cinsiyete uygun çanta modelleri, bisiklet aksesuarları, ayakkabı bağcığı ve tabanlıkları gibi kategorilerde incelenir. 

 • Active Spor Ayakkabı Modelleri

Active marka spor ayakkabı modelleri, hem şık hem kullanışlı ürünler. Dikişlerdeki sağlam geçişler, malzemedeki dayanıklı seçimler ile spor ayakkabılar uzun süreli kullanım sunuyor. Dayanıklılık, kullanım ömrünü uzatan önemli bir ayrıntı. Diğer yandan spor ayakkabı tercihine büyük bir etkisi olan konfor detayı da çok önemli. Active marka spor ayakkabı çeşitleri incelendiğinde  konfor odaklı tasarım detayları hemen fark ediliyor. Son derece konforlu kesimleri olan bu ayakkabılar, ayağı doğru şekilde sarıyor, sıkmadan ama bolluk da yapmadan ayağın ayakkabı içinde azami hareketini destekliyor. Ayaklari ayakkabıya tam otursun diye numara aralıkları da çok iyi optimize edilmiş. Ayrıca yerel ayak anatomisi farklılıkları da hesaba katılarak konfor konusunda gerçekten çok etkileyici tasarımlar geliştirilmiş. Active spor ayakkabısı alanlar memnun mu sorusuna da yanıt veren en önemli özelliklerden biri ise tasarım şıklığı ve stil esnekliği. Ayakkabıların stilleri, hemen her giyim türüne kolayca uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış. Örneğin bir Active spor ayakkabı modelini rahatlıkla etekle, elbise ile ya da şortla kombinleyebilirsiniz. Ayrıca spor, yürüyüş için de çok şık ve konforlu ürünler. Modeller, hem erkek hem de kadın kullanıcılara seçenek sunuyor. Ayrıca her yaştan kullanıcı için de seçenekler var. En yeni Active spor ayakkabı modellerini Hepsiburada ile hemen keşfedebilirsiniz. 

 • Active Spor Çanta Modelleri

Active marka spor çantası modelleri de markanın öne çıkan ürün seçenekleri oluyor. Sırt çantası formunda üretilmiş çok kullanışlı modeller var. Ancak bel çantası, omuz çantası ve kamp çantası seçenekleri de sunuluyor. Markanın en çok tercih edilen spor çantası modelleri ise çok cepli işlevsel ve fonksiyonel sırt çantaları. Farklı renk seçenekleri de olan çantaların suni deri ve pastel tonları çok tercih ediliyor. Active canvas kumaş çantalar ise laptop çantası ve okul çantası olarak kullanışlı ve şık seçenekler. Bunların toz kahve ve kum beji tonları çok tutuluyor. Ancak derin mavi, petrol mavisi ve jean modelleri de var. Çantalarda cep telefonu bölmesi, cüzdan gözü gibi ayrıntıların olması kullanım konforunu destekliyor. Çok ağır olmayan bir seyahat çantası arıyorsanız Active marka sırt çantalarını mutlaka incelemelisiniz. Ayrıca ortaokul ya da lise ve üniversite sırt çantası olarak da oldukça kullanışlı seçenekler var. 

 • Active Bisiklet Selesi Modelleri

Bir spor ürünleri tasarlayan Active markası, gelişmiş bir üretim anlayışı ile fark yaratıyor. Ayrıca güçlü fiyat performans dengesi de sunuyor. Marka, bisiklet selesi gibi ürünler de sunuyor. Active bisiklet yardımcı ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Konforlu ve pratik ürünler olması ile rahatça kullanabilirsiniz. 

 • Active Ayakkabı Tabanı Modelleri

Yeni bir ayakkabı aldığınızda bazen taban kısmı alçak kalabilir. Bu durum, ayakkabının konforsuz hissettirmesine neden olur. Aslında bu, çoğunlukla bir tabanlık ile kolayca dengelenebilecek bir durumdur. Active ayakkabı tabanları ayakkabı içine yerleştirilerek kolayca kullanılır. Güvenle sipariş verebilir, ayakkabılarınızı daha rahat bir hale getirerek uzun yıllar giymeye devam edebilirsiniz. 

Active Marka Ürün Fiyatları 

Active marka ürünlerin fiyatları ve özelliklerini Hepsiburada ile inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza göre filtreleme yaparak aradıklarınızı kolayca bulabilirsiniz. Uluslararası güvenlik sertifikasına sahip ödeme sayfası üzerinden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Active

123 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Renk
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Sepette Kampanyalı Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön