Günümüzde deodorant, “lüks olmaktan çıkmış” ürünlerin başında geliyor. Deodorant kullanmamanız; iş hayatının yoğun temposunda, insanlarla istemediğiniz halde içli dışlı olmanız gerektiği zamanlarda (toplu taşıma yolculukları vb.) ve bu koşuşturma bittikten sonra kendinize ayırdığınız sürede, hem kendiniz hem de diğer kişiler için hatırı sayılır problemlere yol açabilir. Bu sebepten dolayı, uygulaması bir hayli basit olan bu ürün grubunu bir cep telefonu ya da ev anahtarınız gibi yanınızdan ayırmamanız son derece normal ve dahi gerekli.

Adidas Deodorant

Sağlıklı her bireyin ister istemez yaptığı en temel egzersiz olan yürümek dahi terlemeye yol açabilir. Aslında bir sağlık belirtisi olan terleme, modern zamanlarda özgüven, sosyal hayat, yüz yüze iletişim gibi olgulara darbe vuran bir sorun haline gelmiştir. Bu anlamda, macerasına spor ürünleriyle başlayan köklü firmalar, spor yapmanın getirdiği terleme problemine de pek tabii ki çözüm üretiyor. Adidas deodorantın görevi, terleme sonrası oluşan bakterilerin ürettiği kötü kokuları ve bunların getirdiği huzursuzluğu en aza indirmektir. Bu sayede gün içerisinde karşılaşabileceğiniz birçok problemi deodorantınız sayesinde es geçmiş olursunuz.

Adidas deodorantınızı daha verimli kullanabilmek adına birkaç önemli hususu göz ardı etmemeniz gereklidir. Duştan hemen sonra kullanmak, çıplak tene yaklaşık bir karış mesafesi uzaktan sıkmak basit gözükse de önemli detaylardır. Bu detayları doğru şekilde uygularsanız, 24 saat etkili deodorantlar sizi gün içerisinde yarı yolda bırakmayacaktır.

Sık düşülen hatalardan bir diğeri ise, kışın deodorant kullanmamaktır. Kış mevsiminde tercih edilen kıyafetler, yaza oranla vücudumuzu daha havasız bırakır ve bu durum en az yazın olduğu kadar kış aylarında da deodoranta ihtiyacımız olduğu anlamına gelir. Çoğu insan kışın parfüm tercih eder. Fakat deodorant parfüm gibi sadece güzel koku yayan bir bakım ürünü değildir. Teninizi parfüme oranla daha zinde ve ferah hissettirir.

Adidas Deodorant Fiyatları

Fiyat-performans olarak gayet başarılı olduğunu görülen Adidas deodorantlar, bütçenizi yıpratmaktan uzak, günümüz şartlarına göre de bir hayli uygun. Denemeye çekinmenin yersiz olacağı fiyatlara sahip olan bu ürünleri, sadece bir kereye mahsus olarak satın almayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu fiyatlara, imitasyon tedirginliği olmadan yüzde 100 orijinal ürün garantili Adidas’ın sizlere sunduğu deodorantları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bayanlar için üretilmiş 3 ürünlü setler ise daha detaylı bakıma imkan sunmakta. Bu setleri satın alarak aynı ürünleri parça parça almaktan daha karlı çıkacak ve ürünlerin arasındaki harmoniyi, onları kullandıkça fark edeceksiniz.

Adidas Deodorant Çeşitleri

Adidas'ın Deep Energy kokusu miskinlik yapmanıza izin vermeyecek. Uzun süren etkisi ile gözünüz arkada kalmayacak. Bedeninize unutamayacağınız tatlı bir dokunuş sağlayacak.

Kendini çılgın tabir eden bir beyefendiyseniz Extreme Power kişiliğinizi yansıtmak için size ekstra çaba harcatmayacak. Hatta sınır tanımayan kişiliğinizin ardından süzülen güzel kokuyu alanlara cevap verme konusunda sizi birazcık usandıracak.

Doğal çekiciliğinizi dışarı yansıtmanızı sağlayacak Tropical Passion'dan bahsetmeden olmaz. İnsanlar öncü duruşunuza tanık olacak. Sadeliğe olan çağrınızın, Tropical Passion ile reddedilmesi neredeyse imkansız.

Farklı bir kaçamak, bir yenilenme arzu eden kadınlar Fresh Escape ürünüyle haşır neşir olabilir. Hayatınız bu koku sayesinde tekrarları aşıp yeniden şekillenecek.

Get Ready setinin ise, mutluluk yayan kokusu sizi güzel bir müzik gibi huzurlu ve mutlu edecek.

Hayatın sert temposunun yükünü taşıyamayanlar da Pure Lightness ile yükünü hafifletiyor. Kuş tüyü kadar hafif, su kadar duru kokusu sizi ve yakınınızdakileri büyüleyecek. Tertemiz bir dokunuşa hazır olmanız gerektiği müjdesi çekinmeden verilebilir.

Son olarak, uyandığınızda devam edecek bir rüya hayal edin. Floral Dream sizi kokusuyla bir çiçek bahçesine davet ediyor. Örneğin, papatya dolu bir gündüz rüyasına hayır demeyecek biriyseniz, sizin için biçilmiş kaftan.

Adidas Deodorant Fiyatları

6 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Adidas
  2. Nivea
  3. Fa
  4. Avon
  5. Rexona
  6. 8x4
  7. Axe
  8. Deotak
  9. Bod Man
  10. Dove
  11. Farmasi
  12. Emotion
  13. Gillette
  14. Old Spice
  15. Vichy
  16. Brüt
  17. Dove Men
  18. Garnier
  19. Right Guard
  20. Secret
  21. Xo
 2. Ürün Türleri
  1. Sprey
 3. Cinsiyet
 4. Miktar
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Ürün Puanı
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Adidas
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012112/adidas
BAŞA DÖN