Adidas Koşu Ayakkabısı

Rahatlığından hiçbir şekilde ödün vermeyen Adidas koşu ayakkabısı modelleri her geçen gün modern çizgi ve tasarımlarıyla sizlere iletiliyor. Kullanımı oldukça rahat olan ve günlük kullanabileceğiniz gibi yalnızca yürüyüş ve koşu esnasında kullanabileceğiniz modellerdir. Siyahtan beyaza, kadından erkeğe çeşitli birçok desene, tasarıma, numara ve dizayna sahip olan koşu ayakkabıları taban olarak ortopedik tabanlara sahiptir. Böylece ne kadar uzun giyerseniz giyin hiçbir bozulma, ayakta rahatsızlık ve benzeri durumlar meydana gelmez. Ayaklarınızı sıkmadan, vurmadan ve topuk kısımlarını rahatsız etmeden giymenize olanak sağlar. Spor salonlarında kullanabileceğiniz bu ayakkabı modellerini günlük outdoor aktiviteleri için de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda spor takımlarla, eşofman takımlarıyla ve sportif tarzınızla en uyumlu şekilde giyebileceğiniz modellerdir. Dilediğiniz her an her yere hızlı ya da yavaş yürüyüş temposu için de uyum sağlar. Böylece ayaklarınızın rahat ettiğini hissederken uzun bir süre boyunca yeni bir ayakkabı ihtiyacı da duymazsınız. Uygun fiyatlar kapsamında sunulan bu modellerin hem erkekler hem de kadınlar için olanları mevcuttur. 

Adidas Koşu Ayakkabısı Modelleri

Renkli ve düz birçok tasarıma sahip olan Adidas koşu ayakkabı modelleri, kendine özgü tabanları, bağcıkları ve ayakucu kısımları ile hayranlık uyandırmaya devam ediyor. Her yerde rahatlıkla giyebileceğiniz bu ayakkabı modelleri, sportif tarzınızı da gözler önüne sermenizde yardımcı oluyor. Oldukça kaliteli ayakkabı kumaşları tercih edilerek tasarlanan modeller, bilek kısımlarını da rahat bir şekilde hareket ettirmenize olanak sağlıyor. İnce bilekler ya da kalın bileklere uyumlu şekilde elde edilen koşu ayakkabıları, tüm tempolara uygundur. Alt tabanlarında kullanılan kauçuk malzemeler sayesinde kaygan zeminlerde dahi kullanabilirsiniz. Deri kumaşlar tercih edilerek tasarlanan modelleri serin günlerde ve yağışlı günlerde dahi tercih edebilirsiniz. Bez kumaşlar tercih edilerek tasarlanan modelleri ise bahar ve yaz aylarında, terleme ve koku problemi yaşamadan gün boyu giymeye devam edebilirsiniz. Ayak anatomisi, tüm bedeni taşımakla görevlidir. Bu nedenle de ayaklara giyilen ayakkabıların kalitesi gerçek anlamda kendini belli etmelidir. Vurma, ayak anatomisine zarar verme, kemiksi yapıyı yamultma ya da acıtma gibi sorunlar meydana gelmemesi, ayak sağlığı için son derece önemlidir. Sizler de bu önem dahilinde kaliteli koşu ayakkabılarına bir göz atabilirsiniz. 

Adidas Erkek Koşu Ayakkabısı Modelleri

Maskülen ve spor tarzları ile ilgi çeken Adidas koşu ayakkabısı erkek modelleri, siyah, beyaz ve lacivert gibi klasik erkek renk tonlarına sahiptir. Tabanında kullanılan ortopedik ve yumuşak yapılar, yere daha sağlam basmanıza olanak sunar. Hem ayakta rahatlık hem de tüm bacaklarda rahatlık hissetmeye başlarsınız. Ayağınıza giydiğiniz andan itibaren yumuşaklığı hisseder ve gün boyu rahatsız olmadan dilediğiniz tüm aktiviteleri yapabilirsiniz. 

Adidas Kadın Koşu Ayakkabısı Modelleri

Rengarenk tasarımları ile ilgi çeken Adidas koşu ayakkabısı bayan modelleri ise spor salonlarına, evde ya da dışarıda tüm spor aktivitelerinize keyifli bir şekilde eşlik eder. Son derece rahat kullanımı sonucunda kadınların olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alır. Bez kumaşlar, deri kumaşlar ve pamuklu kumaşlar kullanılarak tasarlanan bu modellerde tüm kadın numaralarını bulabilirsiniz. 

Adidas Runfalcon Koşu Ayakkabısı

Günlük yürüyüş ve spor aktivitelerinde kullanıma uygun olan Adidas koşu ayakkabılarının kalitesi ilk bakışınızda dahi kendisini belli eder. Kullanılan özel kumaş yapısı ile nefes alabilen bir özellik sağlayan Runcalfon, en çok tercih edilen koşu ayakkabıları içerisinde bulunur. Hem kadınlar hem de erkekler için numaraları bulunan bu modeller olağanüstü bir konforu sizlere sunar. Ayaklarınızda terleme ve ıslanma meydana gelmeden dilediğiniz tempoda yürüyüş ve koşu yapabilirsiniz. Ayak tabanlarına da büyük bir yumuşaklık ve rahatlık sunan Runcalfon, kauçuk malzemelerden elde edilir. Yoğun sportif günlerde kullanıma en uygun olan modellerden birisidir. Sağlam bir yol arkadaşı edinmek istediğinizde seçebileceğiniz bir koşu ayakkabısıdır. Katmanlı file yapısı sayesinde ayaklarda ağırlık yapmaz. İster yürüyüş için ister koşu için ister tüm spor aktiviteleri için özel olarak tercih edebilirsiniz. Orta taban kısmında EVA malzeme kullanımına yer verilir. Destekleyici ve tamamen dikişsiz olan topuk kısmı ise tüm ayak tabanlarına uyum sağlar. Topuğu tamamen içine hapseder ve vurma gibi bir sorun meydana gelmez. 

Adidas Ultimashow Koşu Ayakkabısı

Tam anlamıyla bir jogging ayakkabısı olarak kabul edilen ultimashow koşu ayakkabısı, klasik renk tonlarının yanı sıra kırmızı ve mor gibi canlı renk tonlarına da sahiptir. Hem renk açısından hem de numara açısından seçenekleri bol olan bir ayakkabı modelidir. Kumaşında file astar kullanılan modelin yan taraflarında üç şerit bant detayı da ayakkabı rengiyle aynı tercih edilir. Aynı zamanda orta tabanında EVA kullanılarak ayakkabıda daha fazla esneklik elde edilir. Sizler de fiziksel açıdan rahatlığı sonuna kadar hissedebilirsiniz. Üstelik fiyat açısından da Adidas koşu ayakkabısı en ucuz modeller arasında yer alır. Hem bütçenizi rahat ettiren hem de ayak tabanlarını rahat ettiren ve yürüyüş dostu olan bu modele göz atmadan geçmeyin. 

Adidas Response Run Koşu Ayakkabısı

Klasik Adidas koşu ayakkabısı beyaz modeller arasında ön plana çıkmayı başaran Response Run, erkekler için tam anlamıyla ideal bir modeldir. Bağcıklı şekilde sunulan modelin iç kısımlarında kauçuk ve ortopedik malzemeler kullanılır. Saya kumaşları sayesinde ayakta hiçbir şekilde ağırlık yapmaz ve hafiflik sunar. File kenarları sayesinde ayaklar hava alır ve terleme meydana gelmez. Tekstil astarı kullanılarak daha güçlü bir yapıya sahip olan Response Run koşu ayakkabısı, dayanıklı ve son derece rahat bir ayakkabıdır. Uzun yıllar boyunca spor aktivitelerinize yırtılma, sökülmez, patlama ve benzeri sorunlar meydana gelmeden eşlik etmeye devam eder. 

Adidas Duramo 9 Koşu Ayakkabısı

Adından sık sık söz ettiren Adidas duramo 9 erkek koşu ayakkabısı, günlük koşuları tam destekleyen bir modeldir. Hafif tabanı, bez ve file ile nefes alan kumaşı sayesinde her adımda konforu biraz daha hissetmenize olanak sunar. Destekleyici spor ayakkabı modelleri arasında bulunan Duramo 9, koşu ve sportif hareketlerin yanı sıra günlük çalışma hayatınızda dahi tercih edebileceğiniz bir modeldir. Havalandırmalı saya kumaş kullanılarak tasarlanan model su geçirmez ve aynı zamanda ayakların terlemesini önler. Orta kısmında ekstra denge tabanları kullanılarak fiziksel açıdan tam anlamıyla dengede durmanızı sağlar. Aynı zamanda ekstra kafes yapısına da sahip olan bir modeldir. Yumuşak yastıklama özelliği mevcuttur. Birbirinden farklı malzemeler kullanılarak tasarlanan Duramo 9 ayakkabı modeli kapalı ve açık mekanlarda kullanıma uygundur. Tabanlarında kullanılan kauçuk malzeme ise yağışlı havalarda dahi kullanım sağlar. Kaygan zeminlerde dahi yere sağlam basmanıza yardımcı olan bu model denge profili üzerine tasarlanmış olan bir modeldir. Hava alma özelliği sayesinde yaz aylarında da rahatlıkla tercih edilebilir.

Adidas Galaxy 5 Koşu Ayakkabısı

Sıra dışı ve aynı zamanda klasik tasarımıyla dikkat çeken Adidas Galaxy 5 erkek koşu ayakkabısı, siyah üzerine yeşil detayları bulunan bir modeldir. Koşu antrenmanları için daha fazla tercih edilen bu model, her yapısıyla ayakta rahatlık sunar. Teknik özelliklere sahip olan Galaxy 5 koşu ayakkabısı, iç tabana ve astarlı kumaş özelliğine de sahiptir. Yürüyüş ve koşu performanslarını en üst düzeyde gerçekleştirmenizi sağlayan bu model, yastıklama yapısına sahiptir. Yastıklama yapısı sayesinde ayak tabanını ve topukları destekler. Hafif bir özelliği mevcuttur ve ayaklarda gün boyunca ağırlık meydana gelmez. Normal kalıp olduğu için tüm ayak yapısına sahip olan erkekler tarafından tercih edilebilir. Cloudfoam özelliği sayesinde de ayaklara nefes aldırır. Blok özelliği sayesinde her adımda ayakların esnek bir şekilde hareket etmesini sağlar. Detaylı ve son derece aktif şekilde kullanılan özelliklere sahip olan bu ayakkabı modeli ile tüm performansınızı en net şekilde gözler önüne serebilirsiniz. Kilometrelerce yürüyüş ve koşu yapıyor olmanız sizi şaşırtmasın, Galaxy 5 koşu ayakkabısı modeli ile bu mümkündür. 

Adidas Duramo SL Koşu Ayakkabısı

Yürüyüş ve koşu ayakkabısı tasarımını en çok belirten modellerden biri olan Durma SL normal kalıplıdır. Tüm numaralarda kendi ayağınıza en uygun olan numarayı seçebilirsiniz. Çok amaçlı bir koşu ayakkabısı olarak tasarlanan Duramo SL, hafif yapısıyla sevilerek kullanılır. Kauçuk dış tabanı sayesinde su almaz, ayakları terletmez ve yormaz. Gün boyu giymenize rağmen ayaklarda sıkma ve ağrı yapmaz. Ayaklarınızı çok hafif hissettirir. Ayı zamanda özel ortopedik iç taban da kullanılan bu modelde bağcıklı tasarım dikkat çekiyor. File saya kumaşı ise hem yaz hem bahar aylarında kullanım avantajı sunar. Kapalı mekanlarda da açık mekanlarda da kullanabilirsiniz. 

Adidas Fv6057 Koşu Ayakkabısı

Adidas Fv6057 koşu ayakkabısı ise klasik bir modeldir. Hafif tempolu yürüyüş ve koşularınız için size yol arkadaşı olmaya hazırdır. Aynı zamanda deri kumaştan tasarlanan bu modeller, günlük olarak sokak aktivitelerinde de yardımcınız olur. Hafta sonları pikniğe gitmek istediğinizde, yürüyüş yaparak bir kafeye ya da restorana gitmek istediğinizde, işinizle alakalı sorunları çözmek için gün boyu dışarıda olmanız gerektiğinde Adidas Fx6057 koşu ayakkabısı tam olarak aradığınız bir modeldir. Hem rahat hem de spor şık tasarımı ile tarzınızın da gerisinde kalmaz. Aksine spor, rahat ve aynı zamanda şıklığı ön plana çıkaran kombinlerinizi bu model ile tamamlayabilirsiniz. 

Adidas Lite Racer Koşu Ayakkabısı

Daha hızlı ve tempolu koşularınıza eşlik eden Lite Racer koşu ayakkabısı ise hem Adidas koşu ayakkabısı kadın hem de erkek modellerinden birisidir. Unisex olarak tercih edilebilir. Siyah ve beyaz detayları ile klasik bir sportif tarza sahiptir. 46 numaraya kadar tasarlanan Lite Racer koşu ayakkabısı, ayaklarda son derece zarif ve sportif bir görünüm sağlıyor. Ön kısımlarında fileli astar kumaşların kullanımına yer verilen modelin topuk kısmında ise deri kumaş kullanımına yer veriliyor. Alt tabanında ise su geçirmeyen ve uzun ömürlü bir dayanıklılığa sahip olan kauçuk malzemeler kullanılıyor. Böylece uzun yıllar boyunca yürüyüş ve koşularınıza eşlik eden bu model ile yeni bir ayakkabıya ihtiyaç duymazsınız. Üstelik unisex tasarımı ve renk çeşitleri sayesinde erkekler de kadınlar da kullanabilirler. 

Adidas Tensaur Koşu Ayakkabısı

Tam bir performans ayakkabısı olan Tensaur koşu ayakkabısı, çocuklar için tasarlanan bir modeldir. Numara büyüdükçe yetişkinler tarafından da tercih edilebilir. Çocukların sportif aktivitelerini yaparken ayak tabanlarının rahat hissetmesi sağlık açısından çok önemlidir. Bu önemi göz önünde bulundurarak birbirinden harika ayakkabı modelleri tasarlamaya devam eden Adidas, çocukları da unutmuyor. İkonik bir tasarıma sahip olan Tensaur koşu ayakkabıları, hafif taban yapısı ile çocukların gönlünce hoplayıp zıplamasına olanak sağlar. File saya kumaştan elde edilen bu model hem açık mekanlarda hem de kapalı mekanlarda kullanıma uygundur. Bağcıklı tasarımı sayesinde ayaktan fırlama ve düşme gibi bir durum da söz konusu olmaz. Birden fazla tabana yer verilen ayakkabının orta tabanında eva kumaş kullanılır. Böylece çocuklar ne kadar hızlı hareket ederse etsin, tempoya ayak uydurur. Modelin yan kısımlarında ise meşhur üç bütünleyici bant detayı bulunur. 

Adidas Advantage Koşu Ayakkabısı

Adından da anlaşılacağı üzere tam bir avantaj ayakkabısı olan Adidas Advantage modeli çocuklar için de yetişkinler için de uygun ve klasik bir modeldir. Alt tabanı desteksizdir. Düztaban kullanılarak daha çok günlük kullanıma entegre edilmiş olan bir modeldir. Normal kalıp şeklinde tasarlanan Adidas Advantage aynı zamanda bağcıklı bir tasarıma sahiptir. Üç bant şerit detayı ise noktalı ve sıra dışı bir görünüme sahiptir. Sentetik özel deri saya kumaş kullanılarak üretilen model su almaya karşı dayanıklıdır. Özel yapıştırıcılar ve dikişler kullanılarak daha sağlam hale getirilen model, kauçuk dış tabana sahiptir. Aynı zamanda astarlı kumaş da kullanılmaktadır. Bu sayede uzun yıllar boyunca garantili bir şekilde kullanmaya devam edebileceğiniz bir modeldir. Bağcıkları da ayakkabıda kullanılan renk ile orantılıdır. Kirlenme meydana geldiği zaman elde ya da makinede yıkanmaya uygundur. 

Adidas Response Super J Koşu Ayakkabısı

Çocuklar için son derece aktif ve canlı renk tonları seçilerek tasarlanan Response Super J koşu ayakkabısı, çocukların ayak anatomisi göz önünde bulundurularak hazır edilir. 36 numaradan başlayarak 40 numaraya kadar satışa sunulan model yetişkinler tarafından da sevilerek tercih edilir. Erkek çocuklar için de kız çocuklar için de unisex renk tonları kullanılarak tasarlanan bir ayakkabı modelidir. Arka topuk tabanı destekleyici özelliğe sahiptir. Öne indikçe taban da iner ve ayağın daha kaliteli bir şekilde hareket etmesine olanak sunar. Aynı zamanda üç bant şeritinin altında çizgili bir tasarımı da mevcuttur. Bu tasarım sportif tarzın şıklığı ile ön plana çıkarmanıza yardımcı olur. 

Adidas Koşu Ayakkabısı Fiyatları

Birbirinden rahat, kaliteli ve çeşitli numaralara sahip şekilde tasarlanan Adidas koşu ayakkabılarında fiyatlar da son derece idealdir. Bir spor alışverişi yapmak istediğinizde, bütçenizin dışına çıkmanıza gerek kalmadan çeşitli modeller arasından tercih yapabilirsiniz. İster düz klasik tasarımlara sahip olan modellere bakabilir isterseniz de tamamen spor tarzda ve koşu için tasarlanan modellere bakabilirsiniz. Kullanımı her açıdan rahat olan, ayakları hiçbir şekilde rahatsız etmeyen ve tabanları ise yumuşaklığı ile ön plana çıkaran bu modelleri uygun fiyatlar kapsamında satın alabilirsiniz. Üstelik tam kalıp şeklinde tasarlanan modelleri ayak numaranıza göre tercih edebilirsiniz. Denemenize gerek kalmadan ayaklarınıza uyacağından emin olabilirsiniz. 

Adidas Koşu Ayakkabıları Ortopedik Tabanlı mıdır?

Kauçuk taban, Eva taban ve ortopedik taban şeklinde tasarlanan modellerdir. En alt tabandan en üst tabana kadar yumuşak ve ortopedik ayarları mevcuttur. Bu sayede ayak tabanlarınız gün boyu rahat eder. Konforu her adımda hissedersiniz. 

Adidas Koşu Ayakkabıları Rahat mıdır?

Giydiğiniz andan itibaren pişman olmayacağınız modellerdir. Rahatlığı ile adından söz ettiren koşu ayakkabısı modelleri, yürüyüşte, koşuda ve diğer tüm spor hareketlerinde konforu her zaman ön planda tutar. Ayak sağlığınızı korumaya yönelik tasarlanır. Koku ve terleme yapmaz. 

Adidas Koşu Ayakkabıları Ayağı Vurur mu? 

Yumuşak yapısı ve ortopedik tabanları sayesinde ayakları ve topukları vurmaz. Ayakları tam olarak çevreler ve adımlarınızı esnek şekilde atmanıza olanak sağlar. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

adidas Koşu Ayakkabısı

2610 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 38 / 2610 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?