Advance kedi ve köpek mamaları veterinerler tarafından geliştirilerek tavsiye edilen kaliteli gıda bileşenlerinden oluşur. Dört ayaklı dostlarınızın bağışıklık sistemini güçlendiren ve onların sağlıklı ve kaliteli bir yaşam süreci geçirmelerine katkı sağlayan ürünler en son teknolojik donanımlarla ve bilimsel veriler göz önüne alınarak üretilir. Her ırk, yaş ve kilodaki kedi ve köpeğe uygun içeriklerle size sunulan mamalar dostlarınızın özel besinsel ihtiyaçları için de önem arz eder.

Kedilerinizle Uzun Sağlıklı Bir Yaşam Süreci

Advance mama formülleri kedilerinize ihtiyaç duydukları proteinleri, yağları, tahılları hoş lezzetler halinde sunar. Bunların yanında gelişimleri ve sağlıkları için destekleyici mineral ve vitaminler de markanın ürünlerinde yer alır. Advance'ın birçok formülü veteriner beslenme uzmanları tarafından geliştirilen ve hayvan beslenmesinde çığır açmayı başaran ürünlerdendir. Kedileriniz için mükemmel lezzetlerden oluşan Advance mamalar yüksek sindirilebilen protein kaynaklarından ve sindirimi destek sağlayan proteinlerden oluşur. Yetişkin kedilere sunulan mamalar uygun oranlardaki yağ ve protein içerikleriyle yaşamsal aktivitelerine devam edebilir. Lezzetleriyle de ön plana çıkan ürünler kediler için ideal seçimlerdendir. Sindirim ve bağırsak sağlıklarını mükemmel destekleyen mineraller sayesinde kedilerinizin bağışıklık sistemlerinin doğal savunması gelişir. Kısırlaştırılmış kediler için de özel mamalar üreten Advance; özel liflerle daha düşük kalori sağlar, kilo ve iştah kontrolüne yardım eder. 

Advance kedi mamalarının birçok farklı işlevi vardır. 

 • Kısırlaştırılmış kedilerinizin obezite riskini düşürmeye yardımcıdır. 
 • Yüksek protein ve yağ içerikli mamalar dostlarınızın optimal kas gelişimlerine destek sağlar.
 • Özel formüller kedilerin tüy ve deri sorunlarına çözüm getirir.
 • Taurin ve Omega 3 yağ asitlerinin yer aldığı mamalar kedilerinizin görme yetilerinin gelişimine yardım eder.
 • Kedilerinizin idrarındaki PH dengesini korur ve kristal oluşumunu engellemeye yardımcıdır.
 • Kısırlaşmış kedinin insülin hassasiyeti arttığından onlara özel geliştirilen mamalar kullanmanız önemlidir. 

Köpeklere Özel Mama Seçenekleri 

Yavru, yeni anne, yetişkin, özel ırk ve benzeri çok sayıda seçeneğe sahip Advance köpek mamaları lezzetli ve sağlıklı ana bileşenleri sayesinde dostlarınıza tam beslenme imkanı sağlar. Sütten kesinlen köpekler, hamile ve emziren anne köpekler için üretilen çok sayıda seçenek onlara ekstra destek sunar. Özel bir içeriğe sahip olan bu ürün doğum öncesi ve sonrasında kilo ve enerji kaybına uğrayan annenin toparlanmasına yardımcı olur. Advance in özel formülleriyle geliştirilen bu mamalar yavru köpeklerin sağlıkla ve dengeyle büyümelerine, yorgun düşen anne köpeklerin önceki güçlerine kısa sürede kavuşmalarına da olanak tanır. Nükleotid içeren bu ürünlerle köpeklerinizin dokuları hızla yenilenir. Advance yaşlı köpekler için hazırladığı mamalarla bu süreçteki köpeklerinizin beyin işlevlerini kaybetmemeleri açısından önemli olan Omega yağları, protein, vitamin ve mineraller içerir. Ürünler tartar oluşumunu engelleyerek dostlarınızın nefeslerinin kokusuz kalmasına olanak tanır. 

Advance Köpek Mamalarının birçok ekstra özelliği bulunur. 

 • Advance mamaların sindirimi kolaydır. 
 • Özel içeriğe sahip olan mamalar kalp ve diğer organlarının işlevlerini yerine getirmelerine yardımcı olur. 
 • Saplıklı deri ve parlak tüy kalitesi için gerekli vitamin ve mineraller mamaların bileşeninde yer alır.
 • Besin emilimi gerçekleştiren bağırsak florasını güçlendiren mamalar köpeklerinizin dışkısındaki kötü kokuların azalmasına olanak tanır. 
 • Zengin içeriklere sahip ürünler dostlarınızın güçlü kalarak yaşamsal fonksiyonlarını eksiksiz yerine getirmelerine destek olur. 
 • Özel ırkları için geliştirilmiş mamaları tercih etmeniz köpeklerinizin işlevlerini yerine getirmeleri açısından önemlidir. 

Advance Mama Fiyatları 

Kedi ve köpeklerinizin de aynı sizin gibi öncelikle güçlü bir bağışıklık sistemine ihtiyaçları vardır. Advance mamalar formüllerindeki immünoglobulin ve polifenollerin sayesinde güçlü bileşimler içerir. Mamaların fiyatları özelliklerine, miktarlarına ve çok sayıda parametreye bağlı olarak değişir. Tüm Advance mama çeşitlerine Hepsiburada.com aracılığıyla göz atma imkânınız mevcuttur. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Advance

308 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Tat A-Z
 5. Ürün Kilogram
 6. Mama Segmenti
 7. Satıcı A-Z
 8. Kelime Filtresi
Başa dön