Harman’ın çatısı altında bulunan ve kendine özgü ses karakteristiği sunan kulaklıklarıyla sayesinde, başta Hi-Fi tutkunları olmak üzere çok sayıda kullanıcıya ulaşan AKG kulak içi kulaklık modelleri ile müzikseverlerin öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Yüksek kaliteli materyallerle zenginleştirdiği ürünleri, hem görünüm hem de ortaya koyduğu ses açısından ileri düzeyde bulunan marka, tasarım noktasında da cesur adımlar atarak hayranlık uyandırıyor. Alternatif renk ve tasarım dillerine sahip kulak içi kulaklıklar; yeterli uzunluktaki kabloları, ses seviyesi ve şarkı değiştirme gibi işlevlerde görev alan kumandası ve telefon görüşmelerinin en iyi şekilde sürdürülebilmesini sağlayan mikrofonlarıyla takdir kazanıyor. Tercih edilen modele bağlı olarak; temizlik kiti, alternatif boyutlarda kulaklık silikonları ve daha farklı ekstralarla gelebilen ürünler, tasarım ve görünümleriyle olduğu kadar sürücü genişlikleriyle de çeşitlilik gösteriyor.

Her ses seviyesinde, dengeli ve tatmin edici sesler oluşturarak müzik, multimedya ve oyun deneyiminin, mükemmel şekilde gerçekleştirilebilmesini mümkün kılan AKG kulak içi kulaklık çeşitleri, gelişmiş akustik tasarımları ile sektöre yön veriyor. AKG, bas ağırlıklı müzik dinleyen kullanıcılar için özel olarak dizayn edilen modellerin yanı sıra, her frekans aralığı için dengeli sesler elde etmek arzusundakilere uygun çözümler de sunuyor. Mid ve tiz konusunda öne çıkan kulaklıklarıyla fark yaratan marka, aktif gürültü engelleme mekanizmasıyla güçlendirdiği kulaklıklarıyla dikkat çekiyor. Şehrin gürültüsünden biraz olsun uzaklaşmak isteyen ve sevdiği müzikleri, toplu taşıma araçlarındayken başkalarını rahatsız etmeksizin dinlemeyi hedefleyen müzikseverlerin rahatlıkla tercih edebilecekleri ürünler, taşınabilirlik noktasında sahiplerini memnun ediyor. Çıkarılabilir yapıda olabilen kabloları sayesinde pratik biçimde taşınabilen modeller, taşıma kılıfını da beraberinde getirebiliyor. Edindiği kulaklığı güvenle taşımayı amaçlayanların değerlendirebilecekleri taşıma kılıfları, ürünün görünümüyle bütünlük oluşturuyor.

AKG Kulak İçi Kulaklık Fiyatları

AKG kulak içi kulaklık modelleri; Hi-Fi aygıtları aracılığıyla müzik dinleyen ve yüksek çözünürlüklü dijital sesleri eksiksiz duyabilmeyi arzu edenlerin yanında, ses ve müzik prodüksiyonuyla ilgilenen profesyonellere de hitap ediyor. Gelişmiş sürücüleri ile son derece detaylı sesler oluşturabilen ürünler, ham ses kayıtları üzerinde Mixing ya da Mastering işlemlerinin gerçekleştirilebilmesine zemin hazırlarken kimi çalışma süreçlerinde monitör kulaklık görevi görebiliyor. Müzisyenler, vokalistler ve ses mühendisleri için ideal çözümler arasında yer alan profesyonel kulak içi kulaklıklar, stereofonik oda simülasyonları oluşturabilen; ses efekti, kompresör, ekolayzır destekli kablosuz stereo aktarıcılarla beraber gelebiliyor.

Gün içinde saatler boyunca kulaklıkla müzik dinleyen ya da telefon görüşmeleri gerçekleştiren kullanıcıların yönelebilecekleri modeller, yapıları sayesinde kulakları rahatsız etmiyor. Farklı boyutlardaki silikonları, uzun süreli kullanımlarda deforme olmayan ve gereksinim duyulduğu takdirde kolayca değiştirilebilen kulaklıklar, teknoloji tutkunlarının ve müzikseverlerin alışveriş listelerine giriyor. Her türlü gereksinime yanıt veren çok sayıda ürünüyle sektörün öncülerinden biri haline gelen AKG, ürünlerindeki fiyatlandırmalarla da yüz güldürüyor. Ulaşılabilir aralıklara konumlandırdığı giriş seviyesi ürünleri bile gayet tatmin edici sesler oluşturan ve akıllı aygıtlarla ya da müzik çalarlarla değerlendirilebilen kulak içi kulaklıklar, görünümleriyle de beklentileri karşılıyor. Daha yüksek fiyatlarla alıcı bulan AKG kulak içi kulaklık modelleri ise açık alanların yanı sıra; evde, stüdyoda ve kapalı alanlarda mükemmel ses deneyimi elde etmek isteyenler için uygunluk gösteriyor. Bu bağlamda AKG kulak içi kulaklık fiyatları, tercih edilen modele göre farklılık arz ediyor.

Halihazırda kullandığı kulak içi kulaklığın performansından memnun olmayan ve gerek ses kalitesi gerekse tasarımıyla öne çıkan ürünlere yatırım yapmak isteyenlere seslenen AKG kulak içi kulaklık çeşitleri, yeni sahipleri ile buluşmayı bekliyor.

AKG Kulak İçi Kulaklık Fiyatları

9 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. AKG
  2. Philips
  3. Snopy
  4. Pioneer
  5. Sony
  6. Sennheiser
  7. Trust
  8. JBL
  9. Stirring Tech
  10. L-Tech .
  11. Skypal
  12. Frisby
  13. Baseus
  14. Megatech
  15. Vcom
  16. Beats
  17. Maxell
  18. Saywin
  19. Defender
  20. Denon
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Kullanım Tipi
 6. Kulaklık Modeli
 7. Kullanım Alanı
 8. Mikrofon
 9. Bağlantı
 10. Renk
 11. Kablo Uzunluğu
 12. Satıcı
 • Marka AKG
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004547
BAŞA DÖN