Çocuklar, kadınlar ve erkekler için ürettiği kullanışlı çanta tasarımlarıyla beğeni toplayan Alone markası, modayı yakalamak ve modern bir görünüme ulaşmak isteyen kişilerin ilk tercihi olmayı başarıyor. Firmanın yenilikçi tasarım anlayışı sayesinde önden giden ve tarz yaratan bir görünüm yakalanıyor. Kullanışlı özelliklere sahip Alone çanta tasarımları hem okul öğrencileri hem de çalışanlar için ideal özelliklerle donatılmasıyla saygı topluyor. Hava koşullarına karşı dayanıklı ve kaliteli malzemelerle üretimleri gerçekleştirilen çantalar, sırta binen yükü azaltarak eşyaların verimli bir şekilde taşınabilmesini mümkün hale getiriyor. Değişik renk seçenekleri ile satışa sunulan çanta modellerinin yanı sıra farklı yaş gruplarına ve boyutlarına göre de çeşitlilik oluşturan Alone sırt çantaları günlük hayata kolaylık katıyor.

Yetişkin erkeklerin tercihi olmayı başaran Alone deri el çantaları özellikle çalışan kullanıcılara büyük katkı sağlıyor. Evrak ve belgelerin katlanarak taşınabilmesine izin veren yapısının yanı sıra bozuk para, mendil, şeker, anahtarlık gibi küçük boyutlu materyallere de ev sahipliği yapan bu el çantaları oldukça pratik bir kullanım alanı vadediyor. Suya karşı dayanıklı yapılarıyla yağmurlu havalarda avantaj oluşturan Alone deri el çantaları düşük ağırlık düzeyleriyle vücuda ekstra yük oluşturmayarak beğeni alıyor. Esnek dokuları ile daha kolay eşya sığdırma işlemini mümkün kılan el çantaları tek renkli ve şık deri yapılarıyla iş hayatının resmi giyimine de kolayca uyum sağlıyor. Portatif yapıda olan bu çantalar daha büyük bir çantanın içinde de taşınabiliyor. Askılıklara asılabilmelerine imkan tanıyan akıllı tasarımlarıyla dikkat çeken Alone el çantaları bulundukları ortama kolayca uyum sağlayarak kullanıcılarını memnun ediyor. İç alan tasarımlarının oldukça kullanışlı olması sayesinde kredi ve otobüs kartları, not defterleri, tükenmez kalemler gibi önemli araçlar el çantasına sığdırılabiliyor ve ihtiyaç halinde pratik bir şekilde kullanılabiliyor. 

Bebek sahibi hanımlar için oldukça kullanışlı olan bebek bakım çantaları ile bir bebeğin ihtiyaçları düşünülerek oluşturulmuş olan özel tasarımın avantajlarından etkili bir şekilde yararlanılabiliyor. Biberonları çantada güvenli bir şekilde taşıyabilme olanağı veren özel bölmeleriyle göz dolduran Alone bebek bakım çantaları aracılığıyla bebeklerin beslenmesine katkı sağlanıyor. Islak ve kuru mendillerin yerleştirilebileceği bir diğer özel bölmesi sayesinde bebeklerin temizliği için gerekli malzemelere hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor. Bebek bezlerinin de içerisine yerleştirilebilmesine imkan veren geniş iç alan tasarımı bebeklerinin altını değiştirmek isteyen annelere yardımcı oluyor. Kullanışlı fermuar dizaynından yararlanarak çabucak açılıp kapatılabilen bebek çantasının dayanıklı fermuar sistemi uzun ömürlü bir kullanımı destekliyor. Bebeklerin bakımı için gerekli olan önemli malzemelerin güven içinde korunmasını sağlayan bu çantalar hava koşullarından etkilenmeyerek anneler için oldukça önemli bir yardımcı olmayı başarıyor. Bebek arabalarına bağlanabilen akıllı tasarımdan yararlanmaya imkân tanıyan ürünler daha kullanışlı bir hâl alıyor.

Kot sırt çantası modelleri de üreten Alone markası, spor giyimden hoşlanan kullanıcıların tam uyumlu bir görünümü yakalayabilmesine yardım ediyor. Oldukça dayanıklı olan kumaş dokusuyla dikkat çeken kot sırt çantalar seyahatlerde önemli eşyaların taşınabilmesini kolaylaştırıyor. Beslenme ve okul çantasını bir arada içeren takımlar sayesinde çocukların okullarda uyumlu bir görünüm elde etmesi ve çantalarını kullanma eğilimlerinin artması sağlanıyor. Sempatik ve renkli tasarımlarıyla dikkat çeken çocuk sırt çantaları hafif olmaları sayesinde sırta binen yükü azaltarak bel sağlığını koruyor. Ayarlanabilir kollukları sayesinde çocukların boyu uzadıkça genişliği arttırılabilen kol tasarımından yararlanarak yıllara uzanan bir kullanım deneyimi yaşanabiliyor. Küçük ve büyük defterler için ayrı cepler oluşturulması sayesinde farklı boyutlara ait defterlerin farklı bölümlerde uyum içinde saklanması olanak kazanıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Alone

257 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Renk
  6. Satıcı
  7. İndirimli Ürünler
  8. Kelime Filtresi
Başa dön