Analiz Yayınları 2002 yılından beri ilköğretim kitapları çıkarıyor. Bu kitaplar başlangıçta ilköğretim 2. sınıftan 8. sınıfa kadar yaprak test ve deneme sınavı hazırlıyorken çok kısa bir zamanda çeşitlerini artırarak ilköğretim sektöründe yayılıyor. Analiz Yayınları şu an iki yüzü aşkın yayın çeşidine sahip bulunuyor. Türkiye’nin her yerinde beş yüzden fazla bayisi bulunan Analiz Yayınları sektörde önde gelen bir noktada bulunuyor. Analiz Yayınları ilköğretim ders kitaplarının yanı sıra çocuklar için öğretici oyun kitapları da yayınlıyor.

Analiz Yayınları Oyun Kitapları Modelleri

Analiz Yayınları oyun kitapları modelleri birçok oyun kitabı modelini içeriyor. Bu modeller arasında satrançla ilgili çok sayıda kitap yer alıyor. Satranç kitapları kademe kademe yükselerek oyunu çocuklara hem öğretiyor hem de sevdiriyor. Analiz Yayınları’nın eğlenceli kitapları çocukların ilgisini çekecek şekilde ve anlaşılabilir bir dilde hazırlanıyor. Çocuklara adım adım satranç oyunu ve taktikleri öğretiliyor. Bu öğretiler sayesinde satranç konusunda yetenekli bir çocuğun kendi becerilerinin farkına varabilmesi sağlanıyor.

Analiz Yayınları oyun kitapları modelleri farklı yaş gruplarından çocuklara yönelik olarak hazırlanıyor. Böylece çocuğunuzun yaşına ve ilgi alanına en uygun kitabı rahatlıkla seçebiliyorsunuz. Analiz Yayınları oyun kitapları fiyatları ise çocuklara sunduğu çok yönlü ve faydalı bilgilerin yanında oldukça ideal bir aralıkta seyrediyor. Çocukların hem zihinsel hem de sosyal gelişimini destekleyen bu yayınların etiketleri uygun bir fiyattan başlayarak değişim gösteriyor.

Satranç oyununda altı farklı taş bulunuyor ve bu taşların her biri farklı hamleler yapabiliyor. Oyuncu rakibinin hamlesini önceden tahmin etmeye çalışarak kendi hamlesini planlıyor. Planladığı hamlelerle karşısındaki oyuncuyu, kendi taşlarını koruyarak yenmeye çalışıyor. Bu yüzden satranç oyunu stratejiye ve düşünmeye dayanıyor. Her yaştan bireyin zihinsel gücüne katkı sağlıyor. Analiz Yayınları oyun kitapları modelleri ile çocuklar satranç öğrenirken hiç bilmediği bir oyunu öğrenmeye ve bu oyunun kurallarını kavramaya çalışıyor. Daha sonra hafızasında tuttuğu bu kurallara bağlı kalarak oyunu oynamaya çalışıyor, böylece hafızası gelişiyor. Satranç öğrenmek çocukların zihinsel gelişimini olumlu yönde etkiliyor. Satranç oynarken çocuklar ilk olarak kurallara uymayı öğreniyor. Daha sonra öğrendiği kurallara bağlı olarak bir oyunu yönetmeyi, oyun oynarken sırasını beklemeyi ve tüm bunları yaparken de düşünmesi gerektiğini öğreniyor. Çocuklar satranç oynarken hem düşünüyor hem de taktik geliştiriyor.

Analiz Yayınları Oyun Kitapları Fiyatları

Satranç oyununa ilgi duyan, daha önceden oynayan çocuklar kendilerini daha fazla geliştirmek ve zihinlerini daha fazla açabilmek için bazı yöntem ve taktiklere ihtiyaç duyuyor. Analiz Yayınları oyun kitapları modelleri bu yöntem ve taktikleri çocuğunuza sunuyor. Bu yöntemlerin kitap aracılığı ile sunulmasının da çocuklara ekstra katkıları oluyor. Çocuklar bu taktikleri okuyarak kendi başlarına öğrenmeye çalışıyor, daha sonra bu bilgileri pekiştirmeye ve hafızasına yerleştirmeye çalışıyor. Satranç oyunu esnasında da bu bilgileri kullanıyor. Analiz Yayınları oyun kitapları modelleri ile karşılarında bir anlatıcı olmadan öğrenebilme yetisi kazanıyor ve daha sonra öğrendiklerini uygulamayı deniyor. Bu esnada da kitap okuma ve okuduğunu anlama becerisi gelişiyor.

Analiz Yayınları oyun kitapları fiyatları ile de her bütçeye uygun bir seviyede satışa sunuluyor. Analiz Yayınları oyun kitaplarının kolay ulaşılabilir olması sayesinde çocuğunuz hem birçok bilgi öğreniyor hem de kitap okuma alışkanlığı ediniyor. Kitapların seri halinde devam etmesi ise çocuğunuzun merak etmesine olanak sağlıyor. Kitabın devamını merak eden çocuklar serinin diğer kitabını da alarak oyun hakkındaki becerilerini geliştiriyor. Kitapların oyun kitabı olması, çocukların kitaplardan sıkılmamasını ve kitap okurken eğlenebilmesi sağlayarak çocuklara kitapları sevdirmeyi amaçlıyor.

Analiz Yayınları Oyun Kitapları

26 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Ürün Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Analiz Yayınları
  2. Olimpos Yayınları
  3. Ekinoks Yayın Grubu
  4. İnkılap Kitabevi
  5. Büyülü Fener Yayınları
  6. Akıl Oyunları Basın Yayın
  7. Amazon Yayınları
  8. Efil Yayınevi
  9. Kuzey Yayınları
  10. Mikado Yayınları
  11. İş Bankası Kültür Yayınları
  12. Geçit Kitabevi
  13. Alfa Yayınları
  14. Pegasus Yayınları
  15. Analiz Yayıncılık
  16. Delta Kültür Yayınevi
  17. Destek Yayınları
  18. Doğan Egmont Yayıncılık
  19. Elips Kitap
  20. ODTÜ Geliştirme Vakfı Yayıncılık
 4. Boyut
 5. Satıcı
 • Yayınevi Analiz Yayınları
DSACategoryId/60001501/2147483645/215402/215404
BAŞA DÖN