70 yılı aşkın süredir faaliyet halinde olan ve 1947’den bu yana görüntü birimleri üreterek önce ABD'de, sonraki yıllarda ise dünya çapında tanınan bir markaya dönüşen AOC LED monitör çeşitleri ile teknoloji meraklılarını cezbediyor. Kullanım alanına ve kullanıcıların beklentilerine göre farklı ekran genişlikleri sunan monitörler, panel bakımından da çeşitlilik gösteriyor. TN, IPS, MVA ve AMVA gibi panellerden destek alan AOC LED monitör çeşitleri, her ortamda ve her türlü dijital içerikte mükemmel görüntünün yakalanmasına yardım ediyor.

AOC LED Monitör Çeşitleri

Ev kullanımı, iş yeri kullanımı ve oyunculara özel ürünleri ile adından söz ettiren AOC, yeni nesil görüntü teknolojilerini başarılı bir şekilde kullandığı modelleriyle modern yaşamın gerekliliklerini karşılıyor. 1280x1024 piksel çözünürlüğünden 3840x2160 piksel (4K-UHD) çözünürlüğüne kadar geniş bir ürün yelpazesi içerisinde yer alan AOC LED monitör çeşitleri; kullanım alanlarından ergonomik özelliklerine, bağlantı noktalarından ekran genişliklerine kadar pek çok noktada birbirilerinden ayrılıyor.

Günlük yaşamda internet kullanımı, multimedya içerik takibi, temel düzeyde oyun oynama gibi işlemler için evine konumlandırabileceği bir monitör almak arzusundaki kullanıcılar için onlarca seçenek sunan AOC, estetik yönü ağır basan ürünleri ile göz dolduruyor. İnce çerçeveli, minimal yaklaşımlı ayaklara sahip olan ve yeni nesil görüntü çıkış noktalarıyla donatılan modeller, beraberinde dahili hoparlör de getirebiliyor.

Ekranı döndürülebilen, ekranının yüksekliği ve eğimi ayarlanabilen modellerin daha sık bulunduğu ofis tipi monitörler, AOC’nin en güçlü olduğu alanlardan biri olarak değerlendiriliyor. Gerek tasarım gerekse panel yapısı ve teknik kabiliyetle son derece farklılık arz eden ofis tipi monitörler, görsel yoğunluklu dijital içerik üreticilerinin alışveriş listelerine kolaylıkla giriyor. Özellikle monitörün oluşturduğu görüntünün detayına ve renk doğruluğuna önem veren profesyonellerin yönelebilecekleri aygıtlar, üst düzey ergonomi sunmalarıyla da takdir kazanıyor. Genişlikleri 35 inçe kadar yükselebilen ve tercih edilen modele göre 4K çözünürlüğünde görüntülere hayat veren AOC LED monitör çeşitleri; hoparlör, USB girişi, alternatif bağlantı noktaları gibi imkanlarıyla dikkat çekiyor.

AOC LED Monitör Fiyatları

Yüksek çözünürlüğü yüksek yenileme hızı ve düşük tepki süresiyle bir araya getiren oyunculara özel AOC LED monitör çeşitleri ise tasarımından teknik özelliklerine kadar birçok konuda ev ve ofis tipi monitörlerden ayrılıyor. Oyuncuların motivasyonunu arttıracak nitelikte tasarımlara sahip ürünler, ekran kartı üreticilerinin dikey senkronizasyon alanında ortaya koyduğu FreeSync ve G-SYNC çözümlerini beraberinde getirebiliyor. Bu sayede en hareketli oyunlarda bile ekran görüntü bozulması yaşanmadan ve oyun içinden etkinleştirilen dikey senkronizasyondan kaynaklanan girdi gecikmeleri yaşanmadan mükemmel oyun deneyimi elde edilebiliyor. Oyuncu monitörlerini çeşitli oyun türlerine göre sınıflandıran ve kullanıcıların gereksinimlerine uygun ürünü daha kolay edinebilmelerini mümkün kılan AOC, yüksekliği ve eğimi ayarlanabilen ürünleri ile en iyi oyun sürecinin yaşanabilmesine olanak veriyor.

AOC LED monitör fiyatları, ürün çeşitliliği nispetinde değişiklik sergiliyor. Monitörlerin fiyatları; kullanım alanına, ekran genişliğine, panel yapısına, ergonomik özelliklerine ve teknik yeterliliklerine bağlı olalarak farklı konumlarda yer alıyor. Kısıtlı bütçesiyle monitör almak isteyen kullanıcıların da, monitöre önemli oranda yatırım yapmayı hedefleyenlerin de beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştiren AOC, monitörlerinin yüksek verimlilikle değerlendirilebilmesi için menü ayarları noktasında da özenli davranıyor. Kullanıcıların diledikleri görüntü profillerini zahmetsizce seçebilmeleri ve ayarlayabilmelerini temin eden menü sistemi, hareketli ya da durağan görüntülerin mükemmel şekilde oluşturulmasına zemin hazırlıyor.

Geliştirdiği birçok monitörle tasarım ödülleri alan AOC, ortaya koyduğu birbirinden başarılı monitör modelleri ile teknoloji meraklılarının ve profesyonellerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

AOC Led Monitör Fiyatları

36 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. AOC
  2. Asus
  3. Viewsonic
  4. Philips
  5. Samsung
  6. Acer
  7. Dell
  8. HP
  9. Benq
  10. MSI
  11. Casper
  12. Lenovo
  13. Exper
  14. LG
  15. Rampage
  16. Gamepower
  17. Cbox
  18. Everest
  19. SilverCrest
  20. Zowie
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Ekran Boyutu A-Z
 6. Panel Tipi
 7. Çözünürlük (max)
 8. Yenileme Hızı (Hz)
 9. Tepki Süresi
 10. Sync Teknolojisi
 11. HDR
 12. Kontrast Oranı (mnt) A-Z
 13. HDMI
 14. DVI-D
 15. DVI-I
 16. D-Sub (VGA)
 17. HDCP
 18. Mini DisplayPort
 19. DisplayPort
 20. Dokunmatik Ekran
 21. Dahili Hoparlör
 22. 3D Desteği
 23. Vesa Uyumluluğu
 24. Güç Kaynağı
 25. Kullanım Amacı
 26. Kavisli Yüzey
 27. Satıcı A-Z
 • Marka AOC
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/3002879/aoc
BAŞA DÖN