70 yılı aşkın süredir faaliyet halinde olan ve 1947’den bu yana görüntü birimleri üreterek önce ABD'de, sonraki yıllarda ise dünya çapında tanınan bir markaya dönüşen AOC LED monitör çeşitleri ile teknoloji meraklılarını cezbediyor. Kullanım alanına ve kullanıcıların beklentilerine göre farklı ekran genişlikleri sunan monitörler, panel bakımından da çeşitlilik gösteriyor. TN, IPS, MVA ve AMVA gibi panellerden destek alan AOC LED monitör çeşitleri, her ortamda ve her türlü dijital içerikte mükemmel görüntünün yakalanmasına yardım ediyor.

AOC LED Monitör Çeşitleri

Ev kullanımı, iş yeri kullanımı ve oyunculara özel ürünleri ile adından söz ettiren AOC, yeni nesil görüntü teknolojilerini başarılı bir şekilde kullandığı modelleriyle modern yaşamın gerekliliklerini karşılıyor. 1280x1024 piksel çözünürlüğünden 3840x2160 piksel (4K-UHD) çözünürlüğüne kadar geniş bir ürün yelpazesi içerisinde yer alan AOC LED monitör çeşitleri; kullanım alanlarından ergonomik özelliklerine, bağlantı noktalarından ekran genişliklerine kadar pek çok noktada birbirilerinden ayrılıyor.

Günlük yaşamda internet kullanımı, multimedya içerik takibi, temel düzeyde oyun oynama gibi işlemler için evine konumlandırabileceği bir monitör almak arzusundaki kullanıcılar için onlarca seçenek sunan AOC, estetik yönü ağır basan ürünleri ile göz dolduruyor. İnce çerçeveli, minimal yaklaşımlı ayaklara sahip olan ve yeni nesil görüntü çıkış noktalarıyla donatılan modeller, beraberinde dahili hoparlör de getirebiliyor.

Ekranı döndürülebilen, ekranının yüksekliği ve eğimi ayarlanabilen modellerin daha sık bulunduğu ofis tipi monitörler, AOC’nin en güçlü olduğu alanlardan biri olarak değerlendiriliyor. Gerek tasarım gerekse panel yapısı ve teknik kabiliyetle son derece farklılık arz eden ofis tipi monitörler, görsel yoğunluklu dijital içerik üreticilerinin alışveriş listelerine kolaylıkla giriyor. Özellikle monitörün oluşturduğu görüntünün detayına ve renk doğruluğuna önem veren profesyonellerin yönelebilecekleri aygıtlar, üst düzey ergonomi sunmalarıyla da takdir kazanıyor. Genişlikleri 35 inçe kadar yükselebilen ve tercih edilen modele göre 4K çözünürlüğünde görüntülere hayat veren AOC LED monitör çeşitleri; hoparlör, USB girişi, alternatif bağlantı noktaları gibi imkanlarıyla dikkat çekiyor.

AOC LED Monitör Fiyatları

Yüksek çözünürlüğü yüksek yenileme hızı ve düşük tepki süresiyle bir araya getiren oyunculara özel AOC LED monitör çeşitleri ise tasarımından teknik özelliklerine kadar birçok konuda ev ve ofis tipi monitörlerden ayrılıyor. Oyuncuların motivasyonunu arttıracak nitelikte tasarımlara sahip ürünler, ekran kartı üreticilerinin dikey senkronizasyon alanında ortaya koyduğu FreeSync ve G-SYNC çözümlerini beraberinde getirebiliyor. Bu sayede en hareketli oyunlarda bile ekran görüntü bozulması yaşanmadan ve oyun içinden etkinleştirilen dikey senkronizasyondan kaynaklanan girdi gecikmeleri yaşanmadan mükemmel oyun deneyimi elde edilebiliyor. Oyuncu monitörlerini çeşitli oyun türlerine göre sınıflandıran ve kullanıcıların gereksinimlerine uygun ürünü daha kolay edinebilmelerini mümkün kılan AOC, yüksekliği ve eğimi ayarlanabilen ürünleri ile en iyi oyun sürecinin yaşanabilmesine olanak veriyor.

AOC LED monitör fiyatları, ürün çeşitliliği nispetinde değişiklik sergiliyor. Monitörlerin fiyatları; kullanım alanına, ekran genişliğine, panel yapısına, ergonomik özelliklerine ve teknik yeterliliklerine bağlı olalarak farklı konumlarda yer alıyor. Kısıtlı bütçesiyle monitör almak isteyen kullanıcıların da, monitöre önemli oranda yatırım yapmayı hedefleyenlerin de beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştiren AOC, monitörlerinin yüksek verimlilikle değerlendirilebilmesi için menü ayarları noktasında da özenli davranıyor. Kullanıcıların diledikleri görüntü profillerini zahmetsizce seçebilmeleri ve ayarlayabilmelerini temin eden menü sistemi, hareketli ya da durağan görüntülerin mükemmel şekilde oluşturulmasına zemin hazırlıyor.

Geliştirdiği birçok monitörle tasarım ödülleri alan AOC, ortaya koyduğu birbirinden başarılı monitör modelleri ile teknoloji meraklılarının ve profesyonellerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

AOC Led Monitör Fiyatları

30 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. AOC Led Monitörler
  2. Samsung Led Monitörler
  3. Asus Led Monitörler
  4. Acer Led Monitörler
  5. HP Led Monitörler
  6. Viewsonic Led Monitörler
  7. BenQ Led Monitörler
  8. MSI Led Monitörler
  9. Lenovo Led Monitörler
  10. Philips Led Monitörler
  11. Dell Led Monitörler
  12. Rampage Led Monitörler
  13. LG Led Monitörler
  14. Gamepower Led Monitörler
  15. Technopc Led Monitörler
  16. Cbox Led Monitörler
  17. GameBooster Led Monitörler
  18. Power Boost Led Monitörler
  19. Casper Led Monitörler
  20. Everest Led Monitörler
  21. İzoly Led Monitörler
  22. Gigabyte Led Monitörler
  23. Hikvision Led Monitörler
  24. SilverCrest Led Monitörler
  25. iiyama Led Monitörler
  26. James Donkey Led Monitörler
  27. Dahua Led Monitörler
  28. Exper Led Monitörler
  29. Monster Led Monitörler
  30. Xiaomi Led Monitörler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Kullanım Amacı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Ekran Boyutu A-Z
 8. Panel Tipi
 9. Çözünürlük (max)
 10. Yenileme Hızı (Hz)
  1. 144 Hz
  2. 240 Hz
  3. 165 Hz
  4. 100 Hz
  5. 75 Hz
  6. 60 Hz
 11. Tepki Süresi
 12. Sync Teknolojisi
 13. HDR
 14. Kontrast Oranı (mnt)
 15. HDMI
 16. DVI-D
 17. DVI-I
 18. D-Sub (VGA)
 19. HDCP
 20. Mini DisplayPort
 21. DisplayPort
 22. Dokunmatik Ekran
 23. Dahili Hoparlör
 24. 3D Desteği
 25. Vesa Uyumluluğu
 26. Güç Kaynağı
 27. Kavisli Yüzey
 28. Satıcı A-Z
 • Marka AOC
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/3002879/aoc
Başa dön