Su, yaşamın kaynaklarından biri olarak herkesin hayatında büyük bir öneme sahiptir. Özellikle içme suyuna erişimin öneminin giderek arttığı günümüzde, sağlıklı suya ulaşmak konusu da buna paralel olarak önemli bir hal alır. Aqua Su Arıtma Cihazları içtiği suyun kalitesine önem verenler için geliştirilmiş üstün arıtma teknolojisi ile dikkat çeker. Farklı filtre teknolojileri sayesinde suyu çeşitli kimyasallar ve atık maddelerde arındırarak size sağlıklı içme suyu oluşturur. Üstelik Hepsiburada’ya özel uygun fiyat seçenekleri ile kaliteyi ucuza alabilirsiniz. Hepsiburada.com ve Hepsiburada uygulaması üzerinden Aqua su arıtma cihazlarının her türlü ekipmanına da erişim sağlayabilirsiniz. 

Her Amaca Uygun ve Değiştirilebilir Filtreler 

Agua su arıtma cihazları, zengin filtre seçenekleri ile benzerleri arasından ayrılır. Her biri farklı özellikteki filtreler, suyunuzun kalitesini artırmak için özel olarak geliştirilir. Üstün özelliklere sahip bu filtreler suyunuzu zararlı maddelerden arındırırken aynı zamanda ek besin elementleri sağlayan yapıdadır. CTO Inline filtre ile %90 oranında klor ve kimyasallardan arınan suyunuz Membran'dan geçerek tamamen arınmış olarak musluğunuza gelir. Ek olarak UDF Inline, Detox, Mineral ve Tatlandırıcı karbon filtre seçenekleri de bulunur. Bunlardan Detox filtre ile molekül yapısı küçülen su sayesinde vücuttan toksik madde atımı kolaylaşır. Bu sayede içtiğiniz su aynı zamanda daha dinç ve enerjik olmanızı da sağlar. Farklı aroma bazlı tatlandırıcı filtrelerle de sağlıklı ve lezzetli suya ulaşabilirsiniz. Bunlar gibi üstün teknolojili filtreler, içtiğiniz sudan zevk almanızı sağlar. 

Yardımcı Ürünlerle Arıtmanın Kalitesini Artırın 

Aqua arıtma cihazlarının kalitesi yardımcı ürün grupları ile artırılabilir. Çeşitli arıtma su musluk bataryaları, hat aparatları, su ölçüm cihazları ve değiştirilebilir farklı özellikteki filtreler ile arıtma su kalitesi istenilen şekilde arttırılabilir. Örneğin extra kireç önleyici filtre eklenilerek arıtma cihazı sayesinde suyunuz kireçten arındırılabilir. Kireçten arınan su cilt ve vücut sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Benzer şekilde Coconat bazlı bir tatlandırıcı filtre eklenerek daha lezzetli arıtma su deneyimi yasayabilirsiniz. Farklı tasarımlarda arıtma su musluk bataryaları ile de evinizin dizaynına uygun ürünler seçebilirsiniz. İnce ve hoş bir tasarıma sahip arıtma su bataryaları kolay kullanım özellikleriyle de kullanıcılarını cezbeder. Yardımcı ürün gruplarından olan hat bağlantı aparatları ise gerek kurumlumda gerekse kurulum sonrası yedeklemek amacıyla satın alınabilir. Bu sayede ek bağlantı yapılmak istediğinde ya da cihazınızı farklı bir yere taşımak istediğinizde bu tarz yardımcı aparatlardan yararlanabilirsiniz. 

Farklı Özellikteki Aqua Su Arıtma Cihazları 

Aqua su arıtma cihazları klasik tezgah altı modellerin yanında yeni nesil farklı arıtma teknolojilerini de kullanıcılarına sunar. Bunlardan biri olan Aqua su arıtma sebili, artırılmış sıcak ve soğuk su imkanı sunar. Artırılmış su ile işleyen sebil sayesinde dilediğiniz zaman sıcak ve soğuk su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Aqua Nature su yumuşatma sistemine sahip cihaz sayesinde de tüm evinizin şebeke sularında arıtma gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle cilt sağlığı için oldukça önemli olan bu cihaz, evinizin suyunu klor ve tortulardan arındırır. Bu özellikleri sayesinde yalnızca sizin değil, su ile çalışan makinelerinizin de dostudur. 

 Aqua su arıtma cihazları kir, pas ve kum tanelerini temizler mi? 

 PPF Inline Sediment Filtre sayesinde kir, pas ve kum tanelerini temizlenir. 

 Mineral Filtre ne işe yarar? 

İçerdiği %100 doğal mineraller ile saç, cilt ve vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besin elementlerini sağlar. Sindirim sisteminin çalışmasını destekler. 

Su arıtma cihazlarının kullanım ömrü ne kadardır? 

Kullanım süresi dolan filtreler değiştirildiği takdirde cihaz uzun ömürlü kullanıma sahiptir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aqua Su Arıtma Cihazları

10 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/60002705/2147483620/80856001/13003364/aqua