Ampul

Aracınızın kullanım kalitesini ve görüş açınızı genişletmeyi amaçlayan farklı araba ampulleri, farklı markalar için bir araya getirilmiş geniş ürün yelpazesiyle beğeninize sunuluyor. Halojen aydınlatma sistemler ya da Xenon far teknolojilerini aracınızın modeline göre inceleyebilir, keyifli ve güvenli bir sürüş elde edebilirsiniz.

İçerisinde bulunan tungsten flamanın parlamasıyla ışıklandırma imkânı sunan Halojen sisteme sahip araba ampulleri, özellikle arka stoplar, sinyaller, plaka ışıkları ya da araç içindeki harita okumaları gibi farklı aydınlatma gereçlerini çok daha etkin bir hale getirmeyi amaçlıyor. Aracınızın farlarını açtıktan çok kısa bir süre sonra maksimum güce ulaşmasını sağlayan ampul çeşitleri sayesinde rahatlıkla reflektöre güç akışı sağlayabilir, ayrı bir ateşleyiciye ihtiyaç duymadan, ihtiyacınız olan ışık kaynağını elde edebilirsiniz. İlk kullanıldığı günden son kullanıldığı güne kadar maksimum verim elde etmek için özel tasarlanmış halojen araba ampul modelleri, özellikle uzun farlarda bağımsız reflektör kullanımlarıyla görüş alanınızı maksimuma çıkarmayı amaçlıyor.

HID ( High Intensity Discharge ) teknolojisine sahip Xenon aydınlatma sistemleri, yüksek yoğunlukta boşaltım imkânı sunuyor. Ampul, ateşleyici ve balast sistemlerini, 35 watt gücünde bir mekanizmada birleştiren araba ampulü modelleri, en zor hava ve görüş koşullarında dahi yolunuzu aydınlatmayı amaçlıyor. 300-3200 lümen ışık yayma kapasitesine sahip modeller sayesinde halojen farlara oranla iki kat daha güçlü ışıklandırma sistemi elde edebilir, güven içerisinde gece yolculuk yapabilirsiniz.

Araba Ampulü Çeşitleri

Hem pratik kullanımları hem de işlevsel özellikleri ile araba aksesuarlarının vazgeçilmezi olan fonksiyonel araba ampulleri, gündüz ve gece kullanımına ayarlanabilir modelleri ile de dikkat çekiyor. Gün ışığından yararlanmanızı ve diğer araçları rahatsız etmenizin önüne geçmeyi amaçlayan gündüz araba ampulleri, arabanızın enerjisini tasarruflu kullanmanızı sağlıyor. Otomobilinizde hem fark yaratmak hem de güven içerisinde seyahat etmek için yararlanabileceğiniz ampul çeşitleri, sürücü dostu aydınlatma sistemleri ile gerek yayaların gerekse diğer araçların rahatlıkla fark edebilecekleri bir kullanım sunuyor. Aracınızın ihtiyacına ya da markasına göre seçim yapabileceğiniz gibi, tasarımına ya da kullanım süresine göre de seçiminizi yapabilir, ihtiyacınıza en uygun ürünleri inceleyebilirsiniz.

Gece görüşlerinde gözlerin daha geç yorulmasını amaçlayan farklı ışık tipleri, sürüş kalitenizi arttırmayı amaçlıyor. Özellikle uzun mesafelerde, otoyollarda ya da karşıdan gelen araçları fark etmede etkin bir çözüm sunan ürünler, farklı hava koşulları için de benzersiz çözümleri bir araya getiriyor. Sisli havalarda ışık merceğini odaklayan ve çok daha keskin bir görüş elde etmenizi sağlayan sis ampulleri, en zorlu hava şartlarında dahi sürüşünüzü güven içerisinde yapmanızı sağlıyor.

Farklı ışık kaynaklarından beslenen ampulleri bir araya getiren, ışık kaynağını odaklayan ve keskin bir ışık demeti haline getiren araba ampulleri, kullanım ihtiyacınıza göre farklı çeşitleri de bir arada sunuyor. Keskin virajlarda, dönemeçlerde ya da yol ayrımlarında araç ile beraber dönen, yolun eğimine göre 8 derecelik açı ile aracın alt bölgesini aydınlatan dinamik far modelleri, hem sürücüler hem de yayalar için benzersiz bir kullanım sunuyor. Hem yol tutuşunuzu arttırmak hem de görüş alanınızı genişletmek için dinamik araba ampulü çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir, daha kaliteli bir kullanım elde edebilirsiniz.

İhtiyacınıza en uygun şekilde cevap vermeye hazırlanan farklı markalara ve araç tiplerine uygun ürünleri rahatlıkla inceleyerek, sizin için en doğru araba ampulleri arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun kullanımları ve işlevsel özellikleri ile gece yolculukları için olduğu kadar, uzun yolculuklar için de benzersiz bir çözüm sunan modeller sayesinde, aileniz ya da kendiniz için çok daha güvenli bir sürüş deneyimi elde edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araba Ampülleri

2712 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 2712 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/60001302/60008366