Silecek Motoru

Görüş kalitenizi arttıracak ve araba kullanmanızı çok daha sağlam bir hale getirecek araba silecek motoru çeşitleri, aracınızın modeliyle uyumlu parçaları ile beğeninize sunuluyor. Kir, istenmeyen lekeler ya da yağmur gibi görüşünüzü azaltan, kötü hava koşulları ile mücadele etmenizi kolaylaştıran ve camlarınızı temiz tutan silecek motorları, sileceklerinizi ve sileceklerinize bağlı mekanizmalarınızı bir arada çalıştıran mekanik bir aksam görevi görüyor. Sürüş güvenliğinizi garanti altına almak için silecek motoru çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir, sileceklerinizden maksimum verim elde edebilirsiniz.

Tüm araç aksesuarları gibi periyodik olarak bakım ihtiyacı duyan silecekler, bağlı bulundukları motor sayesinde talimatlarınıza en uygun şekilde hareket etmeyi amaçlıyor. Ön camda bulunduğu gibi, araba modelinize göre arka camda da sileceklerinizi kontrol etmenize ve bir merkezden yönetmenize olanak tanıyan silecek motorları, bağlı bulundukları sigorta aksamları sayesinde uzun süreli bir kullanım elde etmenizi sağlıyor. Beklenmeyen hava değişimlerinde, çamur sıçramalarında ya da buzlu havalarda camınızda ortaya çıkan görüş kaybı ile etkin bir şekilde savaşan silecek motorları, üç farklı hız ayarıyla da ihtiyacınıza en uygun şekilde cevap vermeye hazırlanıyor.

Hafif yağışlı havalarda, camınıza periyodik olarak yağmur damlalarının geldiği anlarda ya da belirli aralıklarla görüş kaybına uğradığınız zamanlarda etkin bir çözüm sunan kısa aralıklarla çalışma modu, devam eden aralıklarla sileceklerinizin hareket etmesini sağlıyor. Belirli aralıklarla yağmur damlalarını camınızdan uzaklaştıran kısa moda sahip araç silecek motoru çeşitleri, akü gücünüzü verimli kullanmanızı da sağlıyor. Hem görüş alanınızı açan hem de yakıt tasarrufu yapan kısa aralıklarla çalışma modunu tercih ederek, konsantrasyonunuzu bozmadan yolunuza devam edebilir, gideceğiniz yere güvenle varabilirsiniz.

Araba Silecek Motoru Fiyatları

Yavaş çalışma modu, normal yağışlarda ya da karlı havalarda en büyük destekçiniz olmayı amaçlıyor. Farklı teknolojiler ile bir araya getirilmiş ve yay şeritleri ile etkin bir siliş gücü elde etmeyi amaçlayan silecek modellerinizi, devamlı olarak yavaş modda çalıştırarak, ihtiyacınız olan görüş kalitesini kolaylıkla elde edebilir, trafiğin akışını rahat bir şekilde izleyebilirsiniz.

Özellikle kış koşullarına uygun silecek modelleri ile maksimum performans elde edebileceğiniz hızlı çalışma moduna sahip araba silecek motoru çeşitleri, tipi ya da yoğun kar yağışlı havalara uygun bir kullanım sunuyor. Devamlı ve hızlı olarak camınızı temizleyen silecekleri hızlı ve etkin bir şekilde çalıştırmanıza olanak sağlayan silecek motorları, sürüş keyfinizi bozmadan yoluna devam etmenizi sağlıyor.

Yağmurun ya da karın şiddetine göre sileceklerinizin çalışma hızını ya da zamanını ayarlamanıza olanak veren motorlar, değişen hava şartlarıyla en iyi şekilde mücadele etmenizi amaçlıyor. Gerektiğinde hızlı, yavaş ya da kısa aralık çalışma modları arasında değişim yapma imkanı sunan ürünler, hava şartlarına hızlı ve pratik bir şekilde cevap vermenize yardımcı oluyor.

Elektrik motorundan gelen komutları, sonsuz dişli kombinasyonu sayesinde sileceklerin ihtiyaç duyduğu harekete çeviren araba silecek motoru çeşitleri, sileceklerin rahat bir şekilde ileri ve geri hareket etmesini sağlıyor. Yüksek gücünün yanı sıra, sileceklerin pozisyonuna göre ayarlamalar yapma özelliğine sahip silecek motorları sayesinde, silecekleriniz açık ya da çalışır durumda kalsa dahi güvenle aracınızı park edebilir, sileceklerinizi hava koşullarından koruyabilirsiniz.

Sileceklerin üzerinde bulunan kauçuk kaplamayı, cam ile buluşturan ve kusursuz bir siliş gücü elde eden motor çeşitleri, farklı araçlar için benzersiz çözümler sunuyor. Gerek silecek gerekse motor tipine göre seçiminizi yapabilir, farklı araba silecek motoru fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir ve sizin için en doğru ürünü rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araba Silecek Motoru

1873 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1873 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/60001302/60008393