Aksesuarlar, otomobiliniz ile yakaladığı uyum ve sağladığı konfor ile bir nevi aracınızın makyaj malzemesidir. Bu aksesuarlar arasında önemli bir yeri olan ve otomobilinizin şıklığını artıran araç basamakları, sürüş güvenliği açısından da dikkatli seçilmesi gereken ürünlerdendir. Basamakların aracınıza çok fazla efor harcamadan emniyetli bir şekilde yerleşmenizde önemli bir işlevi vardır. Aynı zamanda, aracınızı olası kazalara karşı yandan gelecek darbelere karşı da korur. Bir kaza anında adeta kalkan görevi üstlenerek aracınızın gövdesinde oluşabilecek ciddi hasarların önüne geçer. Aracınıza bir basamak satın almadan önce üründen elde edeceğiniz verimliliği artırmak ve maksimum performans sağlamak için aracınıza uygun olan, doğru basamakları seçmeniz, önemlidir.

Konfordan ödün vermeyen ve aracı için en iyisini isteyen tüketicilere yönelik birbirinden farklı özellik ve fiyatlarda ürünler bulmak mümkündür. Araç basamakları, aracınızın modeline, kullanılan malzemelere, sağladığı faydalara, kullanılan montaj sistemine göre farklılık gösterir. Basamak satın alırken ister seçkin görünümlü ve şık tasarımlı ürünleri tercih edin; ister dinamik duruşlu sportif ürünleri, kaliteden taviz vermemek, ana prensip olmalıdır. Sağlam çelikten üretilmiş alüminyum gövdeli, plastik başlıklı, kauçuk basamak fitilli ürünler, dayanıklı yapılarıyla uzun yıllar aracınızı, sizi ve sevdiklerinizi korur. Kauçuk basamak fitiller, sağladığı görselliğin yanı sıra kaydırmazlık niteliğiyle de aracınıza binerken başınıza gelebilecek olası kazaların önüne geçer.

SUV, 4x4, Pick-Up, Van ya da Minivan gibi farklı ürün gruplarına yönelik farklı tasarımlar söz konusudur. Yine aracınızın tipine ve ağırlığına göre değişen farklı genişlik, yükseklik ve taşıma kapasitelerine sahip araç basamakları bulabilirsiniz. Darbelere ve kırılmalara karşı dayanıklı olan doğru ürünü seçerken, ürün garantisi ve yedek parça tedariği de göz önünde tutulması gereken konulardan biridir.

Bir ana gövdeden ve modüler bağlantı ayaklarından oluşan araç basamakları, aracınızın alt yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Özel kıskaç sistemi gibi orijinal bağlantı aparatları sayesinde herhangi bir delme işleminde bulunmadan ve araç gövdesine zarar vermeden kolay bir şekilde montaj gerçekleşir. Kimi basamaklar üzerine uygulanan ve gövdeye alttan giydirilen tek parça PVC desen; zamanla kopma, sökülme gibi riskler taşımaz; sağlam şekilde üretilmiştir. Tek parça çelikten lazer kesim olarak üretilen modüler bağlantı ayakları, her aracın orijinal şasi deliklerine uygun olarak özel şekilde dizayn edilmiştir. Galvaniz işleminden geçirilen bağlantı ayak ve vidalar sayesinde oksitlenme riskinin önüne geçilmiştir. Sert alüminyum malzemeden üretilen basamaklar, aracınızın bakımı veya lastik değişimi esnasında lifte ve krikoya alınmasına engel teşkil etmez. Kimi yan basamaklarda kullanılan 304 kalite paslanmaz çelik alın yüzey, görsel üstünlüğünün yanı sıra alüminyum yüzeylere oranla daha dayanıklı olduğu için dışarıdan gelecek darbelere karşı da daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Aracınızın marka ve modeline birebir uyumlu üretilen basamakların montaj işleminin, konusunda deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirildiğinden emin olmalısınız. Aracınızla mükemmel uyum sağlayarak bütünleşen geniş yüzeyli basamaklar, sizlere biniş kolaylığı sunmaktadır. Emniyetiniz her şeyden önemlidir. Bu nedenle TSE-TIP onaylı ürünlerin üretimi, ISO 9001–2008 TUEV standartlarında gerçekleştirilir. Herhangi bir kaza anında alttan ve yandan gelebilecek darbelere karşı koruma sağlayan araç basamakları; hidrolik yağ, pasta cila, deterjan, çimento, kireç gibi ürünlerde bulunan kostik madde içeren yüksek alkali ürünlerle temas ettirilmemelidir. Ürünün temizliğinin yalnızca su ile yapılmasına özen gösterilmelidir.

Piramit, amazon, elegance, dotline olarak adlandırılan farklı model ve tiplerde yan basamak temin etmek mümkündür. İhtiyacınıza uygun olan basamağı seçtikten sonra size, sevdiklerinizle birlikte konforlu ve güvenli bir sürüşün tadını çıkarmak kalır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Araç Basamakları

8.010 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Erkul Araç Basamakları
  2. S-Dizayn Araç Basamakları
  3. Omsa Araç Basamakları
  4. Omsaline Araç Basamakları
  5. Meliset Araç Basamakları
  6. Kolaylı Spider Araç Basamakları
  7. Ekiciler Araç Basamakları
  8. Bod Araç Basamakları
  9. Spider Araç Basamakları
  10. DRS Tuning Shop Araç Basamakları
  11. OTO AXS Araç Basamakları
  12. Apl Araç Basamakları
  13. Duru Araç Basamakları
  14. LINE Araç Basamakları
  15. Redline Araç Basamakları
  16. Blue Araç Basamakları
  17. Leader Araç Basamakları
  18. Cappafe Araç Basamakları
  19. Ck Araç Basamakları
  20. Dodik Araç Basamakları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024933/60006611
Başa dön