Araç Vantilatörleri

Oto vantilatörler, sıcak yaz günlerinde güvenli bir şekilde serinlemenize yardımcı olan cihazlardır. Sahip oldukları pratik teknolojiler ile ön plana çıkan oto vantilatör modelleri, her türlü araç içerisinde rahatlıkla kullanılabilir. Siz de aracınızı kullanırken sağlıklı bir şekilde serinlemek istiyorsanız gereksinimlerinizi karşılayan bir araç içi vantilatöre hemen sahip olabilirsiniz.

Oto Vantilatör Çeşitleri ile Gelen Ferahlık

Araç çakmak girişine takılarak kullanılan oto vantilatör çeşitleri, özellikle hava sıcaklıklarının yükseldiği dönemlerde vazgeçilmez araç içi aksesuarlardan biri olarak dikkat çeker. Araç içi vantilatörler, kullandıkları güce göre 24 V veya 12 V olarak ikiye farklılaşır. Kullanımı oldukça kolay bu cihazlar, tak çalıştır tasarımları ile kullanıcıya sürüş sırasında ihtiyacı olan üstün konforu sağlar. Bulunduğunuz ortamı serinleten vantilatörler, klima kullanma ihtiyacını da azaltır. Klimadan kaynaklanan olumsuzlukların önüne geçen vantilatör çeşitleri aynı zamanda yakıt tasarrufu yapmanıza da katkı sağlar. Sundukları kullanıcı odaklı pratik çözümler ile ön plana çıkan araç içi vantilatörler, üzerlerinde bulunan açma kapa düğmeleri sayesinde araç sürücüsüne kolay kullanım imkânı verir. Düğmelerin büyük ve ulaşılabilir yerde olması sürücünün dikkatini dağıtmadan cihazı kullanmasına izin verir. Ayrıca oto vantilatörleri, araç içerisindeki havanın yer değiştirmesini sağlayarak kirli havanın dışarı atılması sürecine yardımcı olur. Oluşan hava sirkülasyonu sayesinde sıcak havalarda daha rahat nefes alabilirsiniz. Pratik tasarımları ile seyahat konforunuzu artıran portatif vantilatörler, kullandıkları oldukça düşük enerji ile güçlü ve etkili bir serinleme sağlar.

Sessiz Oto Vantilatör Modelleri ile Konforu Yaşayın

Oto vantilatör modellerinin sahip olduğu sessiz çalışma özelliği, kullanım sırasında fazladan bir gürültü oluşturmadığından herhangi bir rahatsızlık meydana getirmez. Ayrıca vantilatörlerin sağa ve sola dönebilir tasarımları, aracın içerisinde etkili bir serinlik hissi oluşturur. Vantilatörlerin bu yapısı hava akımının her yönden oluşmasını sağlayarak sağlıklı bir serinleme ortamı oluşturulmasına yardımcı olur. 360 derece dönebilen vantilatörler modelleri ise havayı her yöne eşit olarak yayarak boyun tutulması ve baş ağrısı gibi sağlık problemlerinin oluşmasının önüne geçer. Tasarımında mandal bulunan araç içi vantilatörler, cihazı aracınızın dilediğiniz yerine monte ederek kullanmanıza imkân verir. Dizaynında vantuz bulunan oto vantilatörler ise aksesuarı istediğiniz yere konumlandırmanıza olanak tanır. Ergonomik boyutları ve kullanımı kolay yapıları ile ön plana çıkan ürünlerin yerini kullanım sırasında rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Yüksekliği ayarlanabilir oto vantilatör modellerini de hava akımının oluşmasını istediğiniz noktaya göre ayarlayarak kullanabilirsiniz.

Ayrıca araç içi havalandırma sistemleri içerisinde güneş enerjisi ile çalışan modeller de bulunur. İhtiyaçları olan enerjiyi güneş ışınlarından sağlayan bu cihazların tasarımında herhangi bir kablo bulunmaz. Aynı zamanda havayı temizleme özelliği de bulunan oto vantilatör modelleri, araç içerisindeki havayı dışarıya aktararak sağlıklı bir hava akışı meydana getirir. Su geçirmez özellikleri ve gösterdikleri uzun süreli performans ile dikkat çeken güneş enerjili oto vantilatörler, konforlu bir sürüş keyfi yaşamanıza yardımcı olur. Tasarımında nemlendirme teknolojisi bulunan oto vantilatör çeşitleri de sıcak havalarda araç kullanırken daha ferah nefes alışveriş olanağı sunarak serinlemenize imkân verir.

Oto Vantilatör Fiyatları

Oto vantilatör fiyatları, cihazların teknik özelliklerine, fonksiyonlarına ve sahip olduğu teknolojilere göre değişir. Üretiminde kaliteli materyaller kullanılan oto vantilatör modelleri uzun süreli kullanım olanağı sunarken sahip oldukları yüksek fiyat skalası ile dikkat çeker. Çift başlıklı araç içi vantilatör tasarımları, tek başlıklı ürünlere göre daha yüksek fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. 12 V güç ile çalışan küçük vantilatörler, 24 V güç kullanan modellere göre daha uygun fiyatlara sahiptir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oto Vantilatör Fiyatları

199 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 199 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024879/20024888