Üretim merkezi ve ana ofisi İstanbul'da yer alan Arı Yayıncılık, kendisine başarı ve çalışkanlığın sembolü olan arıyı isim olarak alarak öğrencilerin ÖSYM sınavlarında önemli dereceler elde etmesine yardımcı olmak vizyonunu taşıyor. Hem ilkokul öğrencileri için hem de ortaokul öğrencileri için nitelikli bir eğitim sağlayan yayınevinin kitapları ile beraber hem okulda başarı yakalanıyor hem de hayati öneme sahip olan liselere giriş sınavlarında hedefe ulaşılıyor. Soru bankaları ile tüm konuların pekiştirilmesini ve unutulan noktaların daha iyi bir şekilde öğrenilebilmesini sağlayan Arı Yayıncılık ile yanlış cevaplanan soru sayısında düşüş yaşanıyor. Konu anlatımlı kitaplar, her bir ders ve her dersin içeriğinde yer alan konular için özel bölümler ayırarak basit dilli bir anlatımla öğrencilere ders çalışma imkanı sunuyor.

Seviyeye Göre Eğitim

Bir ders kitabını tüm öğrenciler için genel bir şekilde basmayarak sınıf seviyesine göre kategorilendiren Arı Yayıncılık, 1. Sınıf ve 2. Sınıf öğrencileri için ayrı ayrı kitaplar hazırlıyor. Tüm ilk ve ortaokul sınıflarını kapsayacak şekilde ayrı serilere bölünen bu kitaplar, o sınıfa ait müfredattaki konuları kapsayarak öğrencilerin verimli bir şekilde ders çalışabilmesini olanaklı kılıyor. Sayısal ve sözel dersler için özel seriler hazırlayarak öğrencilerin okuma ve işlem yapma becerisini geliştiren Arı Yayıncılık kitaplarındaki ayırt edici sorularla, konu hakkında ne kadar bilgi sahibi olunduğu ve konuya hakim olmak için daha ne kadar çalışılması gerektiği kolayca tespit edilebiliyor. 

Hem Defter Hem Kitap

Akıllı defter serileriyle öğrencilerin mensup olduğu sınıfa uygun olacak şekilde konu anlatımı gerçekleştiren kitaplar, aynı zamanda not alabilmek ve işlem yapabilmek için uygun olan sayfalarıyla bir defter niteliği de taşıyor. Ayrı ayrı defter ve kitap almaya gerek bırakmayarak ebeveynlerin takdirini kazanan bu ürünleriyle dikkat çeken Arı Yayıncılık, kolay bir şekilde öğrenebilmeleri için öğrencilere destek oluyor. Sevimli kapak tasarımları beğeni toplayan yayınevi, çocuklara Matematik, Türkçe, Tarih, Biyoloji gibi dersleri sevdiriyor. Düzenli çalışma ve konu tekrarı yapma alışkanlığı kazandıran Arı Yayıncılık ders kitapları, aynı zamanda sorularla desteklenerek sınavlara da hazırlık yapabilmeye yardımcı oluyor. 

Görsellerle Desteklenen Anlatım

Çocukların öğrenme sürecinde önemli bir rol oynayan görsel kullanımı Arı Yayıncılık kitaplarında bol ve yaratıcı bir şekilde yer alarak çocukların sempatisini kazanıyor. Görselleri inceleyerek meraklarını gideren çocuklar, aynı zamanda konu ile ilgili bilgileri de görüp okuyarak ders hakkında doğal bir şekilde bilgiler öğrenebiliyor. Kaliteli renkli baskılara sahip olan illüstrasyonlar görsel öğrenmenin sağladığı akılda kalıcılıkla başarılı bir ders dönemi geçirmeye yardımcı oluyor. Telli defterler de üreten yayınevi, kopartılabilir yaprakları bulunan bu defterlerle ihtiyaç halinde kağıt elde edebilmeye ve paylaşabilmeye olanak tanıyor. Tecrübeli eğitimcilerin hazırladığı sorular, son yıllarda çıkmış olan sorular ve güncel müfredat baz alınarak oluşturuluyor.

Sınav Stresini Azaltan Deneme Sınavları

Çocukların liselere giriş aşamasında yaşadıkları stresi azaltan deneme sınavlarıyla gerçek sınava hazırlık aşamasında periyodik olarak denemeler çözülebiliyor. Sınav alıştırması niteliği taşıyan Arı Yayıncılık, liselere geçiş deneme sınavlarıyla öğrencilerin yaşadığı stresi minimum seviyeye indiriyor ve her bir sınavda yapılan yanlışlar, açıklamalı cevap anahtarları aracılığıyla tam olarak öğrenilerek gerçek sınavda bu soruların yanlış yapılmaması sağlanıyor. ÖSYM'nin kolay ve zor soru kalıplarının tamamına yer verilerek oldukça gerçekçi bir şekilde hazırlanan Arı Yayıncılık denemeleriyle asıl sınavın bir provası yapılıyor. Daha çok deneme çözdükçe sorular için harcanan zaman da azalırken bir yandan da sorularda oluşturulan tuzaklar daha kolay fark edilir hale geliyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Arı Yayıncılık

1.302 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Yazar A-Z
  5. Basım Dili
  6. Boyut
  7. Satıcı A-Z
Başa dön