1979 yılında Eczacıbaşı tarafından temelleri atılan Artema, fonksiyonel ürünleri ile banyolarda ve mutfaklarda hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Sıhhi tesisat armatürleri, banyo ve mutfak armatürleri, duş sistemleri, banyo aksesuarları olmak üzere 4 ana ürün grubunda faaliyet gösteren firma, yılda 3 milyon adet armatür ve 2.5 milyon adet banyo aksesuarı üretiyor.

Artema’nın bünyesinde bulunduğu Eczacıbaşı Topluluğu Türkiye’nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor. Yapı ürünleri sektöründe en geniş ürün yelpazesine, üretim ve satış ağına sahip olan Eczacıbaşı; Artema’nın yanı sıra, Engers, Vitra, Villeroy & Boch, Burgbad ve Intema Mutfak markaları ile hizmet veriyor. Eczacıbaşı’nın ürünlerine dünya çapında 2500 satış noktasından ulaşılabiliyor.

50’ye yakın ülkeye Vitra markası ile ihraç edilen Artema ürünleri hem Türkiye’de hem dünyada başarı grafiğini günden güne yükseltiyor. Artema batarya çeşitleri; fotoselli batarya, termostatik batarya, bide bataryaları, zaman ayarlı bataryalar olarak kullanım amacına ve yerine göre farklılık gösteriyor. Artema musluk türleri ise filtreli ara musluktan, kısa musluğa; juno çamaşır musluğundan, uzun musluğa kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Bunun yanı sıra, firma, sabunluk, diş fırçalığı, çöp kovaları, havluluk, aynalar gibi banyoda gereksinim duyabileceğiniz her türlü aksesuarın tasarımını ve üretimini de gerçekleştiriyor.

Artema markasına ait banyo ve mutfak ürünlerini hepsiburada.com’da inceleyebilirsiniz. Dilerseniz zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olanları birbirleriyle karşılaştırabilir ve tercih ettiğiniz ürünleri kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...