Günlük hayatta birçok kadın kişisel bakımına oldukça önem veriyor. Kişisel bakım da genel olarak cilt ve saç bakımıyla sağlanıyor. Özellikle saç bakımı zahmetli olabiliyor. Kullanıcılar güzel görünmek ve kendilerini iyi hissetmek için saçlarını şekillendiriyor. Saç şekillendirme işlemi kuaförlere gidilerek yapılabiliyor. Ancak sürekli olarak kuaföre giden kullanıcılar hem vakit kaybedebiliyor hemde bütçesi olumsuz anlamda etkileniyor. Saç şekillendirici aletler bu noktada devreye giriyor. Arzum saç şekillendiriciler ile güzel ve bakımlı saçlar elde edilebiliyor. Arzum markasının ürettiği saç şekillendirici cihazlar ile kuaföre gitmeden ev konforunda düzleştirme ve maşa işlemi yapılabiliyor. 

Arzum saç şekillendiriciler ile dümdüz saçlar ya da bukleli ve dalgalı saçlar yapmak oldukça kolay. Kişisel bakım cihazlarından biri olan saç şekillendiriciler birçok kadının dolabında bulunuyor. Saç şekillendiriciler taşıma çantaları ile beraber her yere götürülebiliyor. Bu sayede kullanıcılar istedikleri yerde ve zamanda saçlarını hızlı ve pratik biçimde şekillendiriyor. Arzum saç şekillendirici modellerini Hepsiburada ile inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

Arzum Saç Şekillendirici Modelleri

Arzum saç şekillendirici modelleri cihazların ısısına ve sahip olduğu teknik özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Arzum markasının ürünleri tek tek ya da set halinde satışa sunuluyor. Saç şekillendirici cihazlar saça şekil verme özelliğine göre farklı modellerden oluşuyor. Arzum saç düzleştiriciler saça düz bir şekil vermek için kullanılıyor. Şekillendirme cihazları arasında en çok tercih edilen model saç düzleştiricisi oluyor. Bazı inatçı saçlara düz olarak şekil vermek zor ve zahmetli olabiliyor. Yüksek ısı veren düzleştiriciler kullanıcıya bu zahmetten kurtarabiliyor. Arzum saç düzleştiricisi 200 C derece üstüne çıkarak tek seferde saç düzleştirme işlemini mümkün kılıyor. Saç maşaları ise saçları bukle yapmak ya da dalgalandırmak için kullanılıyor. Maşa işlemi yuvarlak bir ısı çubuğuna saçın dolanması ile yapılıyor. Isı çubuğuna dolanan saç çubuğun maşası ile sıkıştırılıyor ve sonuç olarak dalgalı ve bukleli saç elde ediliyor. En çok tercih edilen saç maşalarından biri olan Arzum saç maşası 19 mm ideal saç bukleleri yapıyor. 19 mm saç maşası ile doğal dalgalar elde ediliyor. Arzum saç şekillendirici ürünlerin tamamında saçı yakmayan iyon metal kaplamalar bulunuyor. Ayrıca ısı termostatları da kullanıcılar tarafından ayarlanabiliyor. 

  • Arzum Saç Şekillendirici Seti

Arzum saç şekillendirici seti kullanıcıların saç yapımında birçok ihtiyacına çözüm buluyor. Setin içerisinde bukleden düz şekillendirme aparatlarına kadar birçok ürün yer alıyor. Saç şekillendirici setin içerisinde hem bukle yapmaya hemde saçı düzleştirmeye imkan tanıyan başlıklar bulunuyor. Bu başlıklar tek bir cihaza takılarak kullanılıyor. Bu sayede kullanıcılar tek bir ürün ile birden çok saç şekli elde edebiliyor. 

  • Arzum Saç Düzleştirici

Arzum saç düzleştirici ile hem düz hemde dalgalı saç elde edilebiliyor. Seramik plakalardan tasarlanan düzleştiriciler saça zarar vermiyor. Isı ayarı bulunan saç düzleştiriciler farklı saç tipleri üzerinde kullanılabiliyor. Kısa sürede saçları dümdüz hale getiren Arzum saç düzleştiriciler elektriklenmeyi de önlüyor. Arzum saç düzleştirici modelleri her kullanıcı ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlanıyor. Kalın, ince, hassas ve inatçı saç tellerine sahip olan kullanıcılar kendileri için uygun olan düzleştiric modelini seçebiliyor. Özel tasarım plakalarına sahip olan Arzum saç düzleştiriciler saça parlaklık veriyor ve yumuşaklık kazandırıyor. Kullanıcılar kısa süre zarfında Arzum saç düzleştiricisini kullanarak dağınık görünümden kurtuluyor. Düzleştiriciler saça hafif dalgalar verebildiği için maşa görevi de görüyor. Isı ayarı yapılabilen Arzum saç düzleştiricileri kullanılırken kalın telli saçlar için yüksek ısı, ince telli saçlar için ise düşük ısı tercih edilebilir. 

Arzum Saç Düzleştirici Modelleri

Arzum saç düzleştirici modelleri arasında yer alan dereceli model hem ince telli ve hassas hemde kalın telli ve inatçı saç tipleri için uygunluk gösteriyor. Dereceli saç düzleştiriciler 140 dereceden 230 dereceye kadar ısı ayarı sunuyor. Düzleştiricinin üzerinde yer alan tuşlar yardımıyla ısı artırılıp, azaltılabilir. Arzum geniş saç düzleştirici modeli daha büyük tutamların şekillendirilmesine imkan tanıyor. Böylece kullanıcılar daha kısa süre içerisinde saçlarını şekillendirebilir. Geniş saç düzleştirici modeli genellikle gür saçlı kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Bu modeller 100 dereceden 230 dereceye kadar ısı ayarı yapabiliyor. 

  • Arzum Plakalı Saç Düzleştirici

Arzum plakalı saç düzleştirici modelleri tek bir dokunuş ile dümdüz saçlar elde ediyor. Seramik plakalardan oluşan düzleştiriciler saçları dümdüz ve parlak hale getiriyor. Saça basınç uygulayan düzleştiriciler saçların aynı oranda ve aynı şekilde düzleşmesini sağlıyor. Plakalı saç düzleştiricilerin birçok modeli gövde tasarımı sayesinde maşa işlemini de mümkün kılıyor. Dar plakalı saç düzleştiriciler normal saç sıklığına sahip kullanıcılar için uygunluk gösteriyor. 

 

  • Arzum Saç Düzleştirici Tarak

Arzum saç düzleştiriciler plak şeklinde ya da tarak şeklinde tasarlanıyor. Arzum saç düzleştirici tarak modeli hem saç tarama hemde düzleştirme işlemini aynı anda gerçekleştiriyor. Tarak şeklindeki düzleştiriciler saçı yıpratmadan tek seferde düz bir şekil veriyor. Arzum saç düzleştirici fırça modeli tarama ve düzleştirme gibi iki ayrı işlemin bir arada yapılmasını mümkün kılıyor. Böylece saçlarda yıpranma, kuruma ya da kırık oluşumu engelleniyor. Saç düzleştirici tarağın seramik kaplamalı dişleri sayesinde saçlar zarar görmüyor ve ısı saçın her tarafına eşit olarak dağılıyor. Tarak şeklindeki düzleştirici saça doğal bir hacim veriyor. Bu modelin 9 farklı sıcaklık ayarı bulunuyor. Kullanıcı dilediği ısı ayarını seçerek saçını tarayarak düzleştirebilir. 

Arzum Saç Düzleştirici Özellikleri

Arzum saç düzleştirici özellikleri modele göre değişiklik gösterebiliyor. Her tip saçta kullanıma uygun olan Arzum saç düzleştiriciler parlak ve bakımlı bir görünüm sağlıyor. Düz saçlı kullanıcılar dahi çoğu zaman saçı elektriklendiği ya da kabardığı için düzleştiriciye ihtiyaç duyabiliyor. Arzum saç düzleştirici modellerin özellikleri ve fonksiyonları farklı olabiliyor. Markanın saç düzleştiricileri özelliklerinin yanı sıra şık ve zarif tasarımları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. LCD ekrana sahip olan Arzum düzleştiriciler kontrolü seven ve teknoloji meraklısı kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor. Isı ayarı ve plaka özelliği bulunan düzleştiriciler her saç tipinde kullanıma uygunluk gösteriyor. Seramik plakaya sahip olan düzleştiriciler saçın nemini koruyor ve zarar vermeden düzleştiriyor. Argan yağı ve keratinle desteklenen seramik plakalı saç düzleştiriciler saçları düzleştirirken yıpratmıyor, tam tersi bakım yapıyor. 

Arzum Saç Düzleştirici Kullanımı

Ergonomik yapıdaki Arzum saç düzleştirici kullanımı oldukça basit. Arzum düzleştirici ile saç düzleştirilirken kollar yorulmuyor ve pratik şekilde kısa sürede düzleştirme işlemi sağlanıyor. Hafif yapıdaki düzleştiriciler minimal tasarımları ile seyahatlerde de taşınabiliyor. Çantada ya da bavulda fazla bir alan kaplamıyor. Otomatik kapanma özelliği bulunan saç düzleştirici modelleri güvenli bir kullanım sağlıyor. Kullanıcı düzleştiriciyi prizde unutsa bile düzleştirici bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor ve tehlikeli bir durum yaşanmasını önlüyor. Cihaz otomatik kapanma özelliğine sahip olduğu için 30 dakika boyunca kullanılmazsa kendini kapatıyor. Kilitlenebilir özelliği bulunan saç düzleştiricileri de güvenli kullanımı destekliyor. Kilitlenen saç düzleştiricilerin plakası hızla soğuyor. Kaliteli bir malzemeye sahip olan Arzum düzleştiriciler uzun yıllar kullanılabilir. İlk günkü kalitesini bozmadan kullanılabilen düzleştiriciler kablosundan ısı ayarına kadar ince detaylarla tasarlanıyor. Arzum saç düzleştirici kablosu oldukça uzun ve dönebiliyor. Böylece kullanıcı priz bulunan her yerde rahatça saçını düzleştirebilir. Saç düzleştirici kablosu 360 derece dönebiliyor. 

Arzum Saç Düzleştirici Nasıl Kullanılır?

Arzum saç düzleştiricinin kullanımı için öncelikle fişe takılması daha sonra güç tuşuna basılması gerekir. Isı ayarı bulunan düzleştiricilerin ısı ayar düğmeleri kullanılarak istenen ısı ayarı seçilir. Gerekli görülen ısı ayarı seçildikten sonra cihazın seçilen ısıya ulaşması beklenir. Cihazın LED ekrandaki ısının sürekli yanıp sönmesi ısınmaya başladığını ifade eder. Isı ayarı sabit kaldığında ise cihaz istenen ısıya ulaşmış olur. Düzleştirici yaklaşık 1 - 2 dakika içerisinde ısınır ve kullanıma hazır bir hale gelir. Saçlar kısım kısım şekillere ayrılır. Kullanıcı istenen kalınlığa ayırdığı saçlarını yukarıdan aşağıya doğru olacak şekilde düzleştirebilir. Saçlar düzleştiricinin iki plakası arasında sıkışarak ısı ve basınç yardımıyla düz bir hale gelir. Tüm saç düzleştirme işlemi bittikten sonra düzleştirici tekrar güç düğmesine basılarak kapatılır. Saç tipinin kalınlığına bağlı olarak kullanım süresi değişse de ortalama 20 - 30 dakika arasında saç düzleştirme işlemi tamamlanır. Arzum saç düzleştiricisinde ısı ayarının saçın kalınlığına ve uzunluğuna bağlı olarak seçilmesi önerilir. 

Arzum Saç Düzleştirici Saçı Yıpratır Mı?

Saçlara uygulanan ısıl işlemler saçların kırılmasına, cansız olmasına veya yıpranmasına sebep olabiliyor. Saç şekillendirme işleminin sıkça yapılması saçların zarar görmesine yol açabiliyor. Bu sebeple düzleştirici kullanırken minimum hasara yol açan cihazlar kullanmak gerekiyor. Keratin ve vitamin katkılı seramik plakalara sahip olan Arzum saç düzleştiricileri saçı düzleştirirken yıpranmayı önlüyor. Aynı zamanda içeriğinde yer alan keratin, E vitamini ve argan yağı ile saça bakım yapıyor. Sıcaklık ayarı bulunan saç düzleştiriciler ile ısı ayarı yapılarak saça gereğinden fazla ısı verilmesi engelleniyor. Isı ayarı bulunan modeller hassas yapıdaki ince telli ya da çok işlem görmüş saça sahip olan kullanıcılar için uygunluk gösteriyor. Isı ayarı bulunmayan modeller ise kalın telli, kıvırcık ve inatçı saçlı kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor. Isı ayarı bulunmayan saç düzleştiricileri hızlı uygulaması ile kullanıcılara avantaj sağlıyor. İyon özelliği bulunan saç düzleştiricileri elektriklenmeyi minimum seviyeye çekiyor. Böylece daha doğal ve bakımlı saçlar elde ediliyor. 

Arzum Saç Düzleştiricilerinde Model Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Isıl işlem sayesinde gerçekleştirilen düzleştirme işlemi için doğru bir düzleştirici modeli seçilmesi oldukça önemli. Yanlış düzleştirici seçimi uzun süreli kullanımlar sonucunda saça zarar verebiliyor. Kullanıcıların Arzum saç düzleştirici modeli seçerken birkaç detaya dikkat etmesi gerekiyor. Bu detaylar; kullanıcının saç tipi, hassas ya da inatçı oluşu ve üründen beklentileri olarak sıralanabilir. Saçları gür olan kullanıcıların geniş plakalı saç düzleştiricileri seçmesi öneriliyor. Bu düzleştiriciler ile saç düzleştirmek daha kolay ve hızlı. Kırılgan, ince telli ve zayıf saçlara sahip olan kullanıcıların ısı ayarı bulunan saç düzleştirici modelleri seçmesi tavsiye ediliyor. Isı ayarı artırıp azaltılabileceği için saça verilen zarar minimuma indirilir. Saçları düzleştirirken aynı zamanda bakım yapmak isteyen kullanıcılar ise keratin, E vitamini, avokado yağı ve argan yağı içeren plakalara sahip olan ürünü seçebiliyor. Elektriklenme problemi yaşayan kullanıcılar iyonlu düzleştirici modellerini tercih ederek elektriklenme sorununu önleyebilir. İyon özelliği bulunan düzleştiriciler saçlara doğal ve parlak bir görünüm kazandırıyor. 

Arzum Saç Şekillendirici Satın Alırken Hangi Özelliklerine Bakılmalı?

Arzum saç şekillendirici satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç özellik bulunuyor. Öncelikle kullanıcıların ürünü seçerken hangi saç şekillendirme işlemini istediğine karar vermesi gerekiyor. Çünkü her saç şekillendirici her işlemi yapamayabilir. Düz şekillendirme isteyen kullanıcılar Arzum saç düzleştiricisini tercih ederken, dalgalı ya da bukleli saç isteyen kullanıcılar Arzum saç maşasını seçebilir. Satın alınacak olan şekillendiricinin ısı ayarı da oldukça önemli. Isı ayarı olan ve kendi ısısına gelince termostat özelliğine bağlı olarak kendi ısısını ayarlayan saç şekillendirici modelleri saçların zarar görmesini önlüyor. Saç şekillendiricilerin bazılarında iyon özelliği bulunuyor. Saçı şekillendirirken daha az zarar görmesini isteyen kullanıcılar bu özelliğin üründe olup olmadığına dikkat etmesi gerekiyor. Tek bir cihaz ile birden çok saç şekli yapmak isteyen kullanıcılar Arzum saç şekillendirici setini tercih ederek bütçesini koruyabilir. 

Arzum Markası Hakkında Kısaca Bilgi

Bir Türk markası olan Arzum, 1966 yılından bu yana üretim yapıyor. Türkiye merkezli çalışan marka küçük elektronik ev aletleri üretiyor. Arzum ürünleri Türkiye’nin en çok tercih edilen 10 markasından biri. Türkiye’de 10 milyondan fazla evde kullanılan Arzum küçük ev aletleri 25 farklı ülkeye ihracat yapıyor. 

 

Arzum Saç Şekillendirici Fiyatları

Arzum saç şekillendirici fiyatları modelin özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Arzum saç şekillendirici modeller arasında düzleştiriciler, maşalar, taraklar yer alıyor. Arzum saç şekillendirme aletleri tek tek satın alınabildiği gibi set halinde de tercih edilebiliyor. Set halinde satışa sunulan saç şekillendiriciler kullanıcılara avantaj sağlayabilir. Arzum saç düzleştirici fiyatları da sahip olduğu modele ve özelliklere göre farklılaşıyor. Saç düzleştiriciler seramik plakalı veya taraklı olarak üretiliyor. Seramik plakalı saç düzleştiricilerin birçok farklı özelliği bulunuyor. Bu özelliklerde fiyat üzerinde etki ediyor. Kullanıcıların saç düzleştirici fiyatlarına bakmadan önce üründen istediği özellikleri belirlemesi gerekiyor. Böylece tam olarak aradığı ürüne ulaşabiliyor. Saç düzleştiriciler için filtreleme özelliklerinden yararlanılarak listeleme yapılabiliyor. Fiyatlar artan veya azalan şekilde sıralanabilir. Belli bir bütçeye sahip olan kullanıcılar kendileri de fiyat aralığı belirleyebiliyor. Böylece bütçesinin dışına çıkmadan alışverişini yapabiliyor. 

Arzum Saç Şekillendirici İndirim ve Kampanyaları

Elektronik online alışverişlerde indirim ve kampanyaları takip etmek kullanıcıya büyük avantaj sağlıyor. Online siteler yılın belli dönemlerinde indirim ve kampanyalar düzenliyor. Bu indirim ve kampanyaları değerlendiren kullanıcılar bütçesini koruyabiliyor. Aynı şekilde saç şekillendirici satın alma işlemlerinde de kullanıcılar indirimlerden yararlanabiliyor. Fiyat araştırması yapılırken Hepsiburada’da yer alan “Süper Fiyat, Süper Teklif” kısmı ya da “Kampanyalar” köşesine bakılması öneriliyor. Aradığınız ürün buralarda yer alıyorsa değerlendirerek ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürün indirimde değilse ya da ürünü şuan alıp almama konusunda kararsızsanız ürünü beğeni listenize ekleyebilirsiniz. Aynı şekilde ürün için fiyat alarmı da kurabilirsiniz. Fiyat alarmı ile ürünün fiyatında bir azalış veya artış olursa bilgilendirilirsiniz. 

Arzum Saç Düzleştirici Yorumları

Elektronik ürün alışverişlerinde kullanıcılar tarafından ürünlere yapılan yorumlar fikir almak açısından oldukça önemli. Düzleştirici alma konusunda kararsız kalırsanız Arzum saç düzleştirici yorumlarına göz atarak ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünü satın alıp deneyimlemiş kullanıcılar olumlu veya olumsuz yorum bırakıyor. Bu yorumlar sayesinde sizde satın alma kararınızı bir sonuca ulaştırabilirsiniz. Yorumlar dışında ürüne yapılan değerlendirmelere de bakabilirsiniz. Değerlendirmeler ürüne verilen puanları yansıtıyor. Bu puanlar sayesinde ürünün ne kadar başarılı olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ürünü satan birçok satıcı olabiliyor. Dilerseniz bu satıcılar arasından seçiminizi yaparak ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Aklınıza ürünle ilgili bir soru takılırsa “satıcıya sor” kısmından sorunuzu yöneltebilir ve cevabınızı kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler için yorum bırakarak sizden sonra aynı ürünü satın almak isteyen kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arzum Saç Düzleştirici

152 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 48 / 152 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?