Kişisel bakım ve güzellik konusunda saçların önemli bir yeri vardır. Görünümün özel bir parçasını oluşturan saçların iyi durumda olması kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Saçlara bakım yaptırmak ve şekil verdirmek için kuaförleriniz sizlere yardımcı olur.       

Ancak her zaman kuaföre gitmek için vakit ayıramıyor olabilirsiniz. Kendi imkanlarınızla saçlarınızı istediğiniz görünüme kavuşturmak için en iyi çözümlerden biri saç şekillendirme cihazlarıdır. Günümüzde piyasada birçok farklı ihtiyaca yönelik olarak kullanılan cihazlar bulunmaktadır. Elektronik aletler konusunda kendini kanıtlamış ve deneyimli bir marka olan Arzum, sizlere saç konusunda da ihtiyaçlarınızı karşılayan kaliteli ve muhteşem ürünler sunmaktadır. 

Örneğin, saçlarınız kıvırcık veya dalgalı yapıdaysa onları fön çekilmiş gibi düz hale getirmeyi isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda Arzum saç şekillendirme cihazı seçenekleri arasında yer alan düzleştirici aletler aradığınız ürün ile buluşmanızı sağlar. Düzleştirici modelleri teknolojinin gelişmesiyle beraber farklı çeşitleri ile Arzum ürünleri kataloğunda yer almaktadır.

Klasik haline gelmiş olan plakalı modeller kısa sürede saçlarınızı düz ve göz alıcı duruma getirmeyi başarır. Saçlar için son derece faydalı oldukları bilinen ve kozmetik ürünlerin formülünde tercih edilen keratin ve argan yağı gibi içeriklerin bulunduğu plakalı modeller, saçları pratik biçimde ve kısa sürede istenilen şekle sokmaktadır.

Ürünlerin üzerlerindeki sıcaklık ayarlama bölümleri yardımıyla ihtiyacınıza göre düzenlemeler yapmanız mümkündür. LED ekranlar sayesinde sıcaklık derecesini ve ürünlerle ilgili diğer detayları rahatlıkla görüp takip edebilirsiniz. Düzleştiriciler gereğinden fazla ısındıkları zaman otomatik olarak kapanma niteliğine sahiptir. Böylelikle saçlarınız cihazlardan asla zarar görmezler. 

Düzleştirici cihazlar içinde son dönemlerde iyice popüler bir seçenek haline gelen fırça şeklindeki modeller de pratiklikleri ve yararlı yönleri ile mükemmel bir tercihtir. Alışılmış bir fırça görünümündeki modelleri saçlarınızı tarıyor gibi kullanabilirsiniz.

İyon teknolojisi ise saçlarınızın parlak görünmesine ve rengini göstermesine yardımcı olur. Söz konusu teknoloji saçlarda elektriklenme ve kabarma gibi olumsuz durumlar meydana gelmesini önler. Tarak dişlerinin seramik kaplama olması ürüne değer katmaktadır. Fırça şeklindeki düzleştirici, seyahatlerinizde yanınızda taşımak için ideal bir seçenektir.  

Arzum Saç Şekillendirme Cihazı Fiyatları

Arzum saç şekillendirme cihazı fiyatları, ürünlerin üstün teknolojik özellikleri ile doğru orantılıdır. Kolaylıkla satın alabileceğiniz cihazların sağlam ve dayanıklı yapıları uzun yıllar boyunca kullanılmak için elverişli olmalarını sağlar. 

Saçlarınızı düzleştirmek dışında farklı modellerde kullanmak istiyor olabilirsiniz. Arzum saç şekillendirme cihazları kataloğundaki saç maşası ve fırçası seçenekleri ile saçlarınızın dalgalı veya kıvırcık modeller almalarını sağlayabilirsiniz. Alternatif modeller yaratmak istiyorsanız günümüzün revaçtaki saç şekillerinden biri olan tost modelini deneyebilirsiniz. 

Saç şekillendirme cihazları ile evinizi tam anlamıyla bir kuaför salonu haline getirmeniz mümkün olur. Ürünler garanti kapsamında bulundukları için herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda kolaylıkla bu avantajdan yararlanabilirsiniz.

Arzum saç şekillendirme cihazları sayesinde yaz tatilindeyken denizden çıktığınızda odanıza giderek saçlarınızı fön çekilmiş gibi yapabilirsiniz. Bir kutlama gecesine veya acil bir buluşmaya katılacağınız zaman maşaları ve diğer seçenekleri kullanarak kuaföre gitmiş gibi saçlar yaratabilirsiniz. İsterseniz yaratıcı yönünüzü konuşturarak alışılmışın dışında, alternatif saç modellerini uygulayabilirsiniz. 

Ürünlerde yer alan yuvarlak gövde yapısı kusursuz bukleler yaratmak için elverişlidir. Böylelikle saçlarınıza romantik bir hava katabilirsiniz. Cihazlardaki plakaların kaliteli yapıları ise ürünleri sıklıkla kullansanız bile saçlarınızda yıpranma oluşmasını önler. 

İsterseniz sadece düzleştirici ürünleri, isterseniz sadece saç maşası seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte ikisini bir arada bulunduran cihazlar da Arzum kataloğunda yer almaktadır. Saç cihazları sizi her ortamın yıldızı yapabilir ve kendinizi mutlu, bakımlı hissetmenizi sağlayabilir. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Arzum Saç Şekillendirme Cihazı Ürünleri

36 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arzum Saç Şekillendirme Cihazları
  2. Babyliss Saç Şekillendirme Cihazları
  3. Remington Saç Şekillendirme Cihazları
  4. Rowenta Saç Şekillendirme Cihazları
  5. Trina Saç Şekillendirme Cihazları
  6. Philips Saç Şekillendirme Cihazları
  7. Cvs Saç Şekillendirme Cihazları
  8. Fakir Saç Şekillendirme Cihazları
  9. King Saç Şekillendirme Cihazları
  10. Astra Saç Şekillendirme Cihazları
  11. Braun Saç Şekillendirme Cihazları
  12. Ventoso Saç Şekillendirme Cihazları
  13. Fönsan Saç Şekillendirme Cihazları
  14. Premier Saç Şekillendirme Cihazları
  15. Goldmaster Saç Şekillendirme Cihazları
  16. Grundig Saç Şekillendirme Cihazları
  17. Charmvit Saç Şekillendirme Cihazları
  18. Sinbo Saç Şekillendirme Cihazları
  19. Bosch Saç Şekillendirme Cihazları
  20. Raks Saç Şekillendirme Cihazları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Cihaz Tipi
 5. İşlev
 6. Malzeme
 7. Hızlı Isınma
 8. Isı Ayarı
 9. Otomatik Kapanma
 10. İyon Özelliği
 11. Fırsat Ürünleri
 12. Maşa Çapı
 13. Renk A-Z
 14. Kilit Sistemi
 15. Satıcı A-Z
 • Marka Arzum
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012129/arzum
Başa dön