Ana kart, grafik kartı, oyuncu donanımları, ses sistemi, masaüstü ve dizüstü bilgisayar modelleri tasarlayan Asus markasının ağ cihazları kategorisinde duyurduğu Asus Wireless adaptör çeşitleri, üstün özellikleriyle büyük beğeni kazanır. USB ara birimi sayesinde bilgisayara takılan cihaz, masaüstü bilgisayarlara veya kablosuz bağlantı desteği olmayan dizüstü bilgisayarlara kablosuz özelliği kazandırır. Oldukça basit ve pratik bir kullanımla sunulan Asus Wireless adaptör modelleri, kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Fonksiyonel özelliklere sahip ürün çeşitleriyle ev ve iş yerlerine özel çözümler sunan Hepsiburada.com aracılığıyla Asus Wireless adaptör fiyatları ve detaylarını inceleyebilir, size en uygun olanını hemen temin edebilirsiniz.

Asus Wireless Adaptör Çeşitlerinin Öne Çıkan Özellikleri

 • Dâhili USB bağlantı ara birimiyle pratik kullanım
 • Yüksek dBi anten kazancı sayesinde güçlü kablosuz ağ sağlama
 • Etkin kablosuz çalışma ve yüksek veri transferi yapma
 • Modern çizgiler barındıran şık tasarım
 • Sürücü yazılımıyla birlikte tak çalıştır avantajı

Asus Wireless Adaptör Modelleriyle Mükemmel Kablosuz Ağ Bağlantısı

Oteller, kafeler, toplu taşıma araçları veya alışveriş merkezleri gibi kamusal alanlarda yaygın şekilde kullanılan kablosuz ağlar, hızlı ve güvenli olduğu sürece tercih edilmeye devam eder. Asus Wireless Adaptör modelleri de güçlü anten yapısı ve gelişmiş teknolojileriyle büyük başarılara imza atar.

 • USB 3.0 protokolünü destekleyen Asus ağ adaptörleri, kullanıcıların USB 2.0’a kıyasla 10 kat daha hızlı veri transferi yapmalarına imkân sağlar.
 • Güncel işletim sistemleriyle kullanımlarda kurulum gerektirmeden çalışan Asus kablosuz adaptörler, eski sistemler için sürücü yazılımıyla birlikte rahatlıkla kullanılır.
 • Asus Wireless adaptörlerden bazıları dâhili USB ile kolay kullanım sunarken bazıları daha iyi sinyal çeken konuma taşıma yapabilmek için ara kablo ile birlikte gelir.
 • Asus adaptörler, güçlü donanımsal özellikleriyle İnternette gezinme, canlı yayın izleme, online oyun oynama, müzik dinleme gibi uygulamalarda takılma ve yavaşlamaların önüne geçer.

Asus Wireless Adaptörlerin Üstün Ağ Özellikleri

USB ara birimiyle bilgisayara bağlanan Asus Wireless adaptör modelleri, güncel işletim sistemlerinde tak çalıştır şeklinde rahatlıkla kullanılır. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların kablosuz ağa bağlantısını kolaylaştıran adaptörler, yüksek performans çalışma avantajıyla büyük beğeni kazanır.

 • MU-MIMO (Multi User Multiple Input Multiple Output) teknolojisini destekleyen Asus kablosuz adaptör modelleri, birden fazla cihazla eş zamanlı iletişim kurmasına olanak tanır.
 • IEEE 802.11ac destekli Asus adaptörler, sadece 5 GHz bandında 1.3 GHz gibi çok yüksek hızda veri transferi sağlarken 802.11b ve g standartlarıyla geriye dönük uyumluluk sağlar.
 • IEEE 802.11n standardıyla çalışan Dual Bant Asus Wireless adaptör modelleri, 2.4 GHz ve 5 GHz frekanslarını aynı anda kullanır ve maksimum 150 Mbps hızında çalışır.
 • Bünyesinde 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK veya WPA-PSK gibi protokolleri barındıran Asus cihazlar, kablosuz ağı en güvenli seviyede kurar.

Asus USB Wireless Adaptör ile Masaüstü Bilgisayarınızı Kablosuz Ağlara Bağlayın

Masaüstü bilgisayarları kablo esaretinden kurtaran Asus Wireless adaptör modelleri, aynı zamanda kablosuz özellikli bilgisayarlara ikinci bir ağ kartı kazandırır. Yüksek hızda çalışma sağlayan Asus adaptörlerle, indirme veya karşıya yükleme yaparken aniden yaşanan bağlantı kopmalarını veya yavaşlıkları engeller.

 • Nano boy Asus adaptörler cepte bile kolayca taşınabilirken, biraz daha büyük tasarlanan ara kablolu modeller notebook çantanıza kolayca sığar.
 • Microsoft Windows, Linux, Mac OS gibi çoğu işletim sistemi ile birlikte sorunsuz çalışan Asus ağ adaptörlerinin kurulumu özel sürücü yazılımıyla hemen yapılır.
 • Küçük USB adaptörler dâhili antenleriyle geniş kapsama alanı ve mükemmel çalışma sağlarken, harici antenli modeller güçlü sinyalleriyle kayıpsız bağlantı elde eder.
 • Üzerinde WPS butonu olan Asus kablosuz ağ adaptörleri, tek bir tıkla farklı modem, yönlendirici veya Access Point cihazlarına hemen bağlanır.
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Asus Wireless Adaptör Fiyatları

DSACategoryId/2147483646/3013122/103939/asus