İnşaat ve yapı çalışanlarına alanında kullanım kolaylığı sunan, ev içi malzeme deponuz için de vazgeçilmez ürünler üreten Attlas, elektrikli el aletlerinden jenaratörlere, kompresörlerden temizlik makinelerine kadar çok sayıda ürün çeşidiyle kullanıcıların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Attlas, 20 yıla aşkın tecrübesi, geniş ürün gamı ve kaliteli ürünleri ile yıllardır yarı profesyonel ve hobi kullanıcılarına inovatif ürünler geliştiren güçlü bir marka olmasıyla dikkat çekiyor. Müşteri memnuniyeti ilkesi ve sosyal sorumluluk projeleriyle kaliteli hizmet anlayışını birleştirerek maksimum müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlıyor.

Attlas yapı aletleri Türkiye'deki yüzlerce bayisi, tedarikçileri, ustaları ve firma çalışanları ile ülke ekonomisine değer katmaya devam ediyor. Attlas ürün gamında yer alan kompresör, sunta kesme motoru ve taşlama aletiyle dış yapıda büyük kolaylık sağlıyor. Bunun yanı sıra geniş servis ağı ve yedek parça stoku sayesinde kullanıcılarının her türlü problemine anında çözüm önerileri sunuyor. Ergonomik tasarımı ile çevrenizdeki zorlu alanları sizin istediğiniz gibi düzenleme imkanı sunuyor. 

Hobi kullanıcılarına özel olarak üretilen pratik tasarımlı ve uzun ömürlü ürünler sayesinde küçük ve büyük çaplı projeleriniz için sizlere portatif seçenekler sunuyor. Kolaylıkla çantanızda taşıyabileceğiniz ve istediğiniz her yerde çalışma olanağı sağlayan akülü el aletleri sayesinde Attlas, kullanıcılarına pratik çözümler üretiyor. Akülü el aletlerinin arasında yer alan matkap setleri, geniş uç seçenekleri ve uzun ömürlü bataryaları sayesinde işinin ehli ustaların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Seri vidalama esnasında hassas bir çalışma ortaya koymak için motor freni teknolojisi de kullanan Attlas vidalama makinesi kusursuz bir sonuç almanız için size yardım ediyor. Akülü matkap setinin yanı sıra tork ayarlanabilir, darbeli ve darbesiz matkaplarıyla da dikkat çekiyor. Bununla birlikte pnematik kırıcı ve deliciderde basınç teknolojisini kullanarak daha ağır ve uzun süren işleri, daha kısa ve kolay hale getirmeyi sağlıyor.

Yapı işlerinin yanı sıra küçük ve orta ölçekli tamir işleri için de çözümler üreten Attlas, ahşap işçiliğinde kullanılması gereken olmazsa olmaz ürünleri de kullanıcılarıyla buluşturuyor. Ürün gamı içerisinde yer alan dekupaj motoru, freze, planya motoru ve daha fazla ürünü uygun fiyat koşulları ve yüksek kalite ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyor. İnovatif ürünleriyle kendini kanıtlayan Attlas, atölye tipi el aletlerini ve tezgahları daha pratik çözümlerle kullanıcılarıyla buluşturuyor. Yenilikçi tasarımlarıyla üstten tablalı gönye kesme aleti, lazerli gönye kesme, kızaklı gönye kesme ve profil kesme aletlerinde kullanım kolaylığı sağlayarak yapı malzeme sektöründe isminden söz ettirmeye devam ediyor. Aynı zamanda elektrikli ve benzinli bahçe ürünlerinden yatay ve dikey hidroforlara kadar bahçelerinizde ve atölyelerinizde kullanabileceğiniz uzun ömürlü malzemeler ile göz dolduruyor. 

Gelişmiş tasarımı ve çeyrek asrın verdiği tecrübe ile yüksek verimli benzinli su pompaları ve benzinli jenaratörleri yapmayı başaran Attlas, uzun vadede diğer rakiplerine göre daha fazla işten tasarruf edip üretici firmalar arasında farkını koymayı başarıyor. Yapı malzemeleri ve yardımcı gerekli malzemelerin yanı sıra atölyenizi, arabanızı, bahçenizi temiz tutmanızda yardımcı olacak temizlik ürünleriyle de dikkat çekiyor. Basınçlı yıkama makinesi ve basınçlı oto yıkama makinesinde sıcak soğuk seçenekleri ve kademeli basınç seçenekleri sunuyor. Aynı zamanda 80L kapasiteli elektrikli süpürgesi sayesinde daha büyük alanları kolaylıkla temizleme olanağı sağlıyor.

Kaliteli ürünleri uygun fiyat ve performansla birleştirerek alanında büyük ses getiren Attlas, dayanıklı yapısı ve uzun ömürlü özel bir teknolojiyle üretilen ürünleriyle yıllarca eksilmeyen performansı sizi etkiliyor. Elektronik hücre koruması teknolojisi sayesinde aşırı yüklemelere, ısınmalara ve deşarja karşı ultra dayanıklı olan ürünler sunan Attlas müşteri memnuniyetini sürdürmeye devam ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Attlas

430 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Giyim / Ayakkabı
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler