Avengers

Çizgi romanları, oyunları ve özellikle sinematik evreniyle dünyayı kasıp kavuran Avengers, aksiyon figürleri ve çeşitli oyuncaklarla kullanıcıların evlerine kadar ulaşıyor. 7’den 70’e oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan Avengers, Hasbro gibi oyuncak dünyasının öncü markaları tarafından üretilen lisanslı ürünler ile her yaş grubundan hayranını memnun ediyor. Çeşitli oyuncaklar ve maskeler ile çocuklar en sevdiği kahramanlara bürünme fırsatı yakalarken koleksiyon yapmayı seven yetişkinler ise filmlerde yer alan karakterleri aksiyon figürlerinde tüm detaylarıyla bulabiliyor.

Çocuklar Artık En Sevdiği Kahramanlara Bürünebilir!

Avengers, üretici markalar sayesinde hayranları ile oldukça geniş bir ürün yelpazesinde buluşuyor. Çocuk yaştaki hayranların favori kahramanlarına bürünmesi ve iyi ile kötü arasındaki mücadeleyi devam ettirmesi için markalar oldukça detaylı ürünler üretiyor. Bu ürünler farklı serilere ve sinema filmlerine uyumlu oluyor. Filmlerden ilham alınarak tasarlanan Demir Adam maskesi ile çocuklar artık Demir Adam olabiliyor ve çeşitli fonksiyonlara sahip olan maskeler ile etkileyici bir şekilde rol yapabiliyor. Kaptan Amerika’nın kalkanı, Kara Panter’in pençesi, Thor’un çekici ve Thanos’un sonsuzluk eldiveni çocuklar tarafından en çok sevilen oyuncaklar arasında yer alıyor. Bu ürünler, detaylı yapıları ile çocukların hayal gücünü olumlu bir şekilde etkiliyor. Çocuklar, bu oyuncaklar ile oynarken hayal güçlerini kullanarak kendi hikayelerini yaratabiliyor ve bir nevi kendi filmlerinin yönetmeni olabiliyor. Üretilen oyuncaklar çeşitli etkileşimli parçalar içerebiliyor. Yüz kısmı açılıp kapanabilen Demir Adam maskesi, ışık saçan sonsuzluk taşları ve ağ atma fonksiyonuna sahip olan Örümcek Adam eldiveni çocuklar tarafından büyük bir beğeniyle karşılanıyor. 

Avengers Aksiyon Figürleri Koleksiyoncuları Mutlu Ediyor

Avengers ve Marvel evreninin hayranları, yalnızca çizgi romanlar ile koleksiyon yapmıyor. Aksiyon figürleri de koleksiyoncular için oldukça önemli oluyor. Aksiyon figürleri, koleksiyoncular için özel olarak üretilmiyor olsa da muazzam detayları sayesinde adeta özel koleksiyon ürünü gibi gözüküyor. Aksiyon figürlerinin bu denli beğenilmesine yol açan özellikleri şunlar oluyor:

 • Hareket Edebilen Eklemler: Aksiyon figürleri söz konusu olduğunda hareket edebilen eklemler oldukça önemli oluyor. Oyun amaçlı satın alınan aksiyon figürleri, bu özellik sayesinde çocuklara neredeyse sınırsız bir hareket kabiliyeti sunuyor. Koleksiyoncular ise figürlerin eklemlerini hareket ettirerek onları istedikleri pozda sergileyebiliyor.

 • Detaylı Görünüm: Aksiyon figürleri belirli sinema filmlerinden esinlenerek üretiliyor. Sinema filminde var olan detayların tamamıyla aksiyon figürlerine yansıtılması koleksiyoncuları mutlu ediyor ve çok daha gerçekçi bir görünüm oluşturuyor.

 • Ek Figürler: Aksiyon figürlerinin yanında gelen küçük boyutlu ek figürler çocuklar için de koleksiyoncular için de büyük öneme sahip oluyor. Çekiç ya da balta taşımayan bir Thor kullanıcılar üzerinde pek de olumlu bir etki yaratmayacağından üretilen karakterlere genellikle kendi ekipmanları sağlanıyor. Bu şekilde çocuklar daha keyifli vakit geçirirken koleksiyoncular da eksiksiz bir konsepte sahip olabiliyor.

 • Şık Kutular: Koleksiyon yapan bazı kişiler figürleri tüm ihtişamıyla sergilemek istese de bazıları figürleri orijinal kutuları ile birlikte sergilemek istiyor. Bu kapsamda şık kutular yalnızca ürünün pazarlanma kısmı değil, sergilenme kısmı da dikkate alınarak üretiliyor. Karakterlerin etkili bir şekilde sergilenebildiği ve çeşitli tasarımlarla süslendiği bu kutular, koleksiyon yapan kişiler tarafından oldukça beğeniliyor.

Farklı Serilerden Avengers Figürleri Sizleri Bekliyor

Avengers ekibi her film serisinde farklı bir düşman ve farklı bir tehdit ile karşılaşıyor. Bu tehditlere karşı da farklı kıyafetler ve teçhizatlar kullanabiliyorlar. Zırhlar, silahlar, ekipmanlar ve hatta saç stilleri filmden filme değişebiliyor. Her seriye uyumlu bir Avengers figürü mutlaka bulunuyor. Öncü markalar tarafından üretilen Avengers serisine ait oyuncaklar ve aksiyon figürleri sayesinde koleksiyonunuzun eksik kalan parçalarını tamamlayabilir ya da farklı figürler ile kendi alternatif hikayenizi oluşturabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Avengers

168 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Yaş Aralığı
 7. Karakter / Tema Seçenekleri A-Z
 8. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön